18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hindusi vs recykling

freaky • 2019-12-09, 18:25
Jak inżynierowie segregują odpady.



Podobno w Indiach śmieci dzielą się na kasty :hitler:

luki121-89

2019-12-09, 18:38
Ja pie**ole,przez tych zacofanych i nie myslacych brudasow oceany wkrotce zmieniaja sie w sciek,my choc probujemy cos robic z odpadami. I nas zmuszaja bysmy sie kłaniali przed nimi albo traktowali jako rownych sobie,nigdy nie bedzie rownosci ,chocby lewaki sie zesrali.

Halman

2019-12-09, 18:42
luki121-89 napisał/a:

Ja pie**ole,przez tych zacofanych i nie myslacych brudasow oceany wkrotce zmieniaja sie w sciek,my choc probujemy cos robic z odpadami. I nas zmuszaja bysmy sie kłaniali przed nimi albo traktowali jako rownych sobie,nigdy nie bedzie rownosci ,chocby lewaki sie zesrali.



jak sobie pozwolisz to takiego murzyna w rękę będziesz całować bo jak nie to pójdziesz siedzieć za nietolerancję...

bbkacprzyk

2019-12-09, 18:57
Ja pie**ole a ja sie martwilem ze mi sie worek z papieem do mieszanego kontenera wrzucił :shock:

phrontch

2019-12-09, 19:03
Przepraszam, co na to Greta i inni zieloni terroryści?

silwerbalk

2019-12-09, 19:03
My się martwimy o klimat matke nature ekosystem jebią nam kary CO2 limity itp.... A hindusi i chinczycy jak praktycznie cała azja ma na to wyj***ne tylko wszystko leci do oceanu.... Dla tego uważam że powinniśmy indie i new delhi potraktować bronią chemiczną bądz biologiczną dla uratowania naszej planety.... I naszych dzieci... :-|

slepakk

2019-12-09, 19:15
Że też musimy dzielić planetę z takim brudem. Nawet zaoranie tego nic nie da. Pozdrowienia dla Grety :-/

kr...........81

2019-12-09, 19:18
wyślijcie to tej zj***ne gówniarze grecie pewnie się zesra jak obejrzy wyj***ne mam na ekozjebów stary jestem w dupie mam smog i inne eko pie**olenie jebcie się wszyscy staram się palić jak najwięcej opon w piecu jest tanio i wydajnie

donkapusta

2019-12-09, 19:24
Wysyłają do Pakistanu.

silwerbalk

2019-12-09, 19:25
slepakk napisał/a:

Że też musimy dzielić planetę z takim brudem. Nawet zaoranie tego nic nie da. Pozdrowienia dla Grety



Do nas się odpie**alają wszyscy że syf bo biały człowiek... Zobaczcie co uczyniliście z naszą matką ziemią naszą planetą.!!! Tylko jakoś cała europa zachodnia segreguje śmieci inwestuje w źródła odnawialnej energi... Nawet takie zakały jak my.... I co i ch*jów sto jak 2/3 brudu jest od azjatów i hindusów.... Mówie wam potraktójmy ich gazem VX w ogormnych ilościach albo zmodyfikowaną pałeczką eboli albo dzumy krwotocznej bo za niedługo przez tych brudasów ocany będą jednym wielkim syfem jak ich święta rzeka u nich... Jako prezydent zgodził bym się na to i podpisał pod to w racji wyższego dobra całej ludzkości i przyszłości następnych pokoleń...

:evil:

JubeL

2019-12-09, 19:34
Jaki kraj taki recykling k***a jego mać :mrgreen:

ProVVe

2019-12-09, 19:56
silwerbalk napisał/a:

Do nas się odpie**alają wszyscy że syf bo biały człowiek... Zobaczcie co uczyniliście z naszą matką ziemią naszą planetą.!!! Tylko jakoś cała europa zachodnia segreguje śmieci inwestuje w źródła odnawialnej energi... Nawet takie zakały jak my.... I co i ch*jów sto jak 2/3 brudu jest od azjatów i hindusów.... Mówie wam potraktójmy ich gazem VX w ogormnych ilościach albo zmodyfikowaną pałeczką eboli albo dzumy krwotocznej bo za niedługo przez tych brudasów ocany będą jednym wielkim syfem jak ich święta rzeka u nich... Jako prezydent zgodził bym się na to i podpisał pod to w racji wyższego dobra całej ludzkości i przyszłości następnych pokoleń...



Ja bym podpisał jakby nawet nie śmiecili :amused:

freaky

2019-12-09, 20:29
silwerbalk napisał/a:

Mówie wam potraktójmy ich gazem VX w ogormnych ilościach albo zmodyfikowaną pałeczką eboli albo dzumy krwotocznej bo za niedługo przez tych brudasów ocany będą jednym wielkim syfem jak ich święta rzeka u nich... Jako prezydent zgodził bym się na to i podpisał pod to w racji wyższego dobra całej ludzkości i przyszłości następnych pokoleń...


Inspirując się filmem "Suma wszystkich strachów" fajnie byłoby zrobić jakąś prowokację w Kaszmirze i patrzeć jak wymieniają się atomówkami z sąsiednim Pakistanem. Przyjemne z pożytecznym. Przy okazji skonfrontować Iran z Izraelem, bo też niezły syf, chociaż innej kategorii. Świat odetchnąłby z ulgą.

Chociaż muszę przyznać, że w kwestii rozprawiania się z gwałcicielami to my moglibyśmy się od nich uczyć.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-09, 20:46
A w Polsce jest lepiej??? Ty segregujesz śmieci, a Janusze biznesu ściągają śmieci z zachodu i utylizują poprzez "przypadkowy" pożar, albo zakopują beczki z toksycznymi chemikaliami w żwirowniach. Tekturowe państwo Polska.