18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hindus

~Angel • 2019-09-02, 17:57


co ty dziadu odpie**alasz?

Sajlenthill

2019-09-02, 18:07
No i to mi się podoba. I ten partyzant na plecy. Miód na moje oczy. :mrgreen:

zMiEnNy_NiCk

2019-09-02, 18:53
Gościu wali dla kamerzysty i jeszcze wpiernicz...
Życie jest niesprawiedliwe

garota

2019-09-02, 19:10
Takie kopnięcia dziadzia w plecy to trochę przesada. Przecież złamał go w pół...a jeśli po tym nie wyr*chał to j***ny egoista jest i tyle.

Lobo24

2019-09-02, 19:27
Przypomina walkę Gandalfa z Barlogiem.

Hannibalndm

2019-09-02, 19:36
Ja pie**ole dawno się tak nie uśmiałem jak kolo wyrywa lepe na pysk. Aż mu się gwiazdki pokazały Hahaha! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a i doskonałe zakończenie dzieła. Dziadzia na drugi raz się zastanowi zanim zacznie trzepać skórą publicznie.

silwerbalk

2019-09-02, 20:19
Ładny glan poleciał na plecy... Choć nie popieram napie**alanie starszych osób to tu się należał strzał na morde j***nemu staremu zbokowi... :-D

gieroj111

2019-09-02, 20:20
aż mu turban zruszyło. ciekawe czy ogarnol za co

URAGE

2019-09-02, 20:54
Sajlenthill napisał/a:

No i to mi się podoba. I ten partyzant na plecy. Miód na moje oczy.



Hannibalndm napisał/a:

Ja pie**ole dawno się tak nie uśmiałem jak kolo wyrywa lepe na pysk. Aż mu się gwiazdki pokazały Hahaha! a i doskonałe zakończenie dzieła. Dziadzia na drugi raz się zastanowi zanim zacznie trzepać skórą publicznie.



Na moje to dziadek jest odcięty od rzeczywistości, raczej nie zaćpany a schorowany psychicznie. Nic nie powiedział, tylko się gapił jak dziecko i jak takie trzyletnie dziecko wsadził sobie rękę w majtki bo mu tak przyjemnie. Do tego stanu przekonuje mnie jego reakcja na wpie**ol, taki otumaniony odwrót bez jakiejkolwiek agresji, a raczej pełen niemocy. Po za tym wygląda raczej schludnie, więc mógł komuś dziadek sp***olić z domu, takie rzeczy się zdarzają. Lepiej jednak od razu wjechać w kolesia z partyzanta, w kolesia który może nie odpowiada już za swoje czyny bo jest pół warzywem, niż się odrobinę zainteresować, no k***a. Oczywiście jeszcze filmik nakręcić dla poklasku. Jakoś wątpię, by kamerzysta wcześniej zapytał się zwykłym "what the fuck man?", bo brak odpowiedzi i reakcji dziadka powinien dać tu młotowi do myślenia, że ma do czynienia z kimś chorym, a nie zwykłym zboczeńcem.

Potem zdziwienie, jak zamyka się niepełnosprawnych za kradzież batonika.

Loaloa

2019-09-02, 20:59
k***a, co za dzicz. Gościu sobie spokojnie wali, a tu jakiś patus z łapami i butami sie wpie**ala.