18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heniek, poszedłbyś do kościoła a nie tylko mecze oglądasz

~LegendarnyZiom • 2018-01-15, 19:45
Dobrze, dobrze, tylko wezmę Brajanka, niech też nam rośnie na katolika. :trollencjusz:


Halman

2018-01-15, 19:50
o czym pie**olił pasterz boży że nie ma dźwięku?

b0r000

2018-01-15, 19:57
Wy widzicie kibola i Brajanka a ja widzę wyjątkowo sprytnego i zaradnego kibola wraz z dobrą przykrywką :amused:

albazsanagycjib

2018-01-15, 21:14
Wy widzicie Henia oglądającego na telefonie mecz w kościele, ja widzę też Andrzeja, który wyjmuje telefon żeby go w tym samym kościele nagrać i wrzucić filmik do neta...

...jednak uważam, że zawsze lepsza taka religijność, niż gdyby mieli w imię snackbara biegać z maczetami albo się wysadzać.

Wiewór

2018-01-15, 21:19
Prawdziwy polak katolik. Wyj***ne na wiarę i boga. Trzeba iść do kościoła na pokaz bo co somsiady powiedzo. Na zewnątrz udaje świętego a w środku zgnilizna.
W tym ateiści są lepsi nie są hipokrytami bo oficjalnie głoszą, że mają wyj***ne na wiarę.

SaveTheTrees

2018-01-15, 22:11
@up
Pomijając tych, którzy ze swojego ateizmu robią fakt tysiąclecia i przy każdej okazji mówią wszystkim, jaka to religia jest zła i jak nie lubią boga... W którego istnienie nie wierzą :lol:

kamuha

2018-01-15, 22:11
Abraxus napisał/a:

Prawdziwy polak katolik. Wyj***ne na wiarę i boga. Trzeba iść do kościoła na pokaz bo co somsiady powiedzo. Na zewnątrz udaje świętego a w środku zgnilizna.
W tym ateiści są lepsi nie są hipokrytami bo oficjalnie głoszą, że mają wyj***ne na wiarę.



Z czymś mi sie to skojarzyło.

"Ktoś dostał zawału. Słychać wołanie
- czy jest na sali lekarz?
- Nie ale jestem studentem prawa ateistą.

"Mamy sporo beki z katoli dopóki nie potrzebujemy chrztu , ślubu albo pogrzebu"

kreatywnakrowa

2018-01-15, 23:40
Nie wiem o co wam chodzi? Może to ateista pomaga rodzinie i zabrał wnuczki do kościoła? pie**oli go ten katolicki cyrk więc robi to co lubi. Śmieje się z oczarowanych gusłami pedała oglądając mecz. Także byłem świadkiem na ślubie kościelnym u przyjaciela choć z wiarą mam tyle wspólnego co z telekinezą. Na mszy byłem jak jądra w trakcie stosunku- brałem udział ale w szczegóły nie wchodziłem.

Up
"Mamy sporo beki z katoli dopóki nie potrzebujemy chrztu , ślubu albo pogrzeb"
I tak mamy lepiej od katolików. Ślub bierzemy w USC, chrztu nie potrzebujemy bo jesteśmy niewiernymi natomiast gdy potrzebujemy pogrzebu to i tak nas już raczej wszystko pie**oli bo jesteśmy martwi. Katolicy muszą za to wszystko wyskakiwać z ciężkiej kasy gdyż czarny pedał za friko nie "służy". Do tego stałe opłaty abonamentowe: standardowo tace, kolendy, jak masz gówniaka to już całkiem drożeje. itp. Korzystanie z usług przedsiębiorstwa z Watykanu drogo kosztuje.

parolpl

2018-01-15, 23:43
Jezus nie zabronił oglądania meczów, więc o co wam chodzi.

~Velture

2018-01-16, 03:47
Cytat:

Z czymś mi sie to skojarzyło.

"Ktoś dostał zawału. Słychać wołanie
- czy jest na sali lekarz?
- Nie ale jestem studentem prawa ateistą.


I weganinem uprawiającym cross-fit.

Wiewór

2018-01-16, 07:22
kamuha napisał/a:

Mamy sporo beki z katoli dopóki nie potrzebujemy chrztu , ślubu albo pogrzebu


Słyszałeś o świeckich ślubach i pogrzebach?
Mój dziadek na łożu śmierci w szpitalu przepędził księdza. Miał świecki pogrzeb bez czarownika. Był mistrz ceremonii. Nie było pie**olenia o bogu i innych magicznych istotach tylko przemowa o życiu zmarłego.
Moja siostra miała świecki ślub. Również bez czarownika. Rodzina ze wsi była w ciężkim szoku. Jak to ślub bez wróża? :amused:
Ja również miałem ślub świecki.
Moje dziecko i jej są nieochrzczone.
Rodzina wie, że gdyby coś m stało to moją wolą jest mieć świecki pogrzeb.
To by było na tyle z waszej teorii, że jak "trwoga to do boga". :D

kamuha napisał/a:

Nie ale jestem studentem prawa ateistą.


Przerobiłeś żart o studencie prawa na studenta prawa ateistę i wyszło żałośnie naciąganie bo w Polsce mało, który ateista przyznaje się do swoich poglądów. W takim kato ciemnogrodzie bycie ateistą jest oceniane byciem na równi z pedałami i pedofilami.
Dlaczego polscy politycy boją się przyznawać do bycia niewierzącymi? Bo gdyby to zrobili tracą całe zaufanie ciemnogrodu.

SaveTheTrees napisał/a:

@up
Pomijając tych, którzy ze swojego ateizmu robią fakt tysiąclecia i przy każdej okazji mówią wszystkim, jaka to religia jest zła i jak nie lubią boga... W którego istnienie nie wierzą


To są antyteiści. Ateiści, którzy nie mają obojętnej postawy wobec religii i ich po prostu wk***ia.

ValvePlsFix

2018-01-16, 18:06
Tak nie lubicie tego abraxusa, z dobrze prawi! :P Polać mu i j***ć MaRyję zawsze dziewicę :D

Wiewór

2018-01-17, 07:53
@up z Maryją to jest zajebista historia... Ludzie nie zdają sobie sprawy, że dzięki niej powstała mitologia chrześcijańska.
Wyszła za mąż za starego majętnego dziada. Żenidło mu pewnie nie działało, a siksa miała w psitce mrowisko tak jej się chciało. Józef pojechał w interesach to Maria od razu wskoczyła komuś na bolca tak skutecznie, że zaciążyła...
Józef wrócił patrzy żona z brzuchem. Trochę ch*jnia bo on nie dymał od dawna bo hydraulika nie ta i w delegacji był...
W tamtych czasach cudzołóstwo było karane kamieniowaniem. Siksa powiedziała, że ja duch święty dobrze wypie**olił i, że broń boże go nie zdradziła. I tu nie wiadomo czy Józef był takim idiotą, że w to uwierzył czy po prostu żal mu się jej zrobiło i nie chciał, żeby ją zaj***li, tudzież nie chciał przyznać przed somsiadami, że mu poroże uczyniła... Motyw mało istotny. W każdym razie pociągnął to kłamstwo dalej i tak się narodził Jezus i powstało chrześcijaństwo...
Zajebiście nie? Na j***niu na bok zbudować całą mitologię...
Jakby Maria znała anal, fellatio i patelnię to by nie było krześcijańśtwa.

HiHtitmamnan napisał/a:

Tak nie lubicie tego abraxusa,


Ktoś mnie tu nie lubi? :shock:
Serio? Zraniłeś mnie do żywego ;-)