18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hemp Gru o żołnierzach wyklętych

ArmiaKrajowa • 2013-03-09, 18:02
Hemp Gru w wywiadzie dla J.Pospieszalskiego


POLSKA NIE ZAPOMNI

bloodwar

2013-03-09, 18:37
Podobny styl zarabiania pieniędzy wymyślił sobie zespół "Sabaton" - tez co raz piszą piosenki o jakichś bohaterach, swoiskch albo obcych i nie jest dla nich ważne czy piszą o bohaterskich Polakach ("40:1" - o bitewie pod Wizną, "Uprising" - o Powstaniu Warszawskim) i pozytywnych bohaterach czy może o "bohaterskich" Niemcach w czasie II WŚ ("Ghost Division") - ważne żeby hajs się zgadzał. Wielcy mi k***a patrioci, jakby byli patriotami to by płyty i koszulki rozdawali biednym dzieciom za darmo a nie k***a 200 zł za bluzę "JP na 100%"

openyourmind

2013-03-09, 20:05
@Bloodwar
co ty pie**olisz koles?Jaki bogaty zespol kiedykolwiek tak zrobil ?

komuna padla lecz uklady wciaz te same !HAHAHA cala prawda.Mow tylko powiedziec jeszcze to w wywiadzie wilku props

Robajson

2013-03-09, 21:49
bloodwar napisał/a:

Podobny styl zarabiania pieniędzy wymyślił sobie zespół "Sabaton" - tez co raz piszą piosenki o jakichś bohaterach, swoiskch albo obcych i nie jest dla nich ważne czy piszą o bohaterskich Polakach ("40:1" - o bitewie pod Wizną, "Uprising" - o Powstaniu Warszawskim) i pozytywnych bohaterach czy może o "bohaterskich" Niemcach w czasie II WŚ ("Ghost Division") - ważne żeby hajs się zgadzał. Wielcy mi k***a patrioci, jakby byli patriotami to by płyty i koszulki rozdawali biednym dzieciom za darmo a nie k***a 200 zł za bluzę "JP na 100%"


Jeźeli Ci się nie podoba to co robi Sabaton, proponuję posłuchać Horytnicy :ok:

Wilku mógł by sobie w końcu zęby wstawić, bo wygląda jak menel.
Pewnie ma na to wyj***ne...

OCB

2013-03-10, 22:47
Cytat:

Podobny styl zarabiania pieniędzy wymyślił sobie zespół "Sabaton" - tez co raz piszą piosenki o jakichś bohaterach, swoiskch albo obcych i nie jest dla nich ważne czy piszą o bohaterskich Polakach ("40:1" - o bitewie pod Wizną, "Uprising" - o Powstaniu Warszawskim) i pozytywnych bohaterach czy może o "bohaterskich" Niemcach w czasie II WŚ ("Ghost Division") - ważne żeby hajs się zgadzał. Wielcy mi k***a patrioci, jakby byli patriotami to by płyty i koszulki rozdawali biednym dzieciom za darmo a nie k***a 200 zł za bluzę "JP na 100%"



Słyszałeś żeby HG nawijało o historii innych krajów i o obcych bohaterach? Poza tym mylisz składy, a HG już swoje zrobiło. Tak że..

kufel01

2013-03-10, 22:52
Na temat Sabatonu , ciesz się patolu że ktoś przekazuje naszą historie bo ludzie tacy jak ty tego nie robią. Sabaton czy dla pieniędzy czy z własnej fascynacji to nagrał h*j mnie to obchodzi, dzięki temu ludzie zaczęli się interesować naszą bitwą obronną i nie jeden pewnie zaczął czytać książki na ten temat więc dla mnie jest to pozytywna akcja.A wszyscy którzy słuchają HG wiedzą jaki jest Wilku , tyle na temat .

Yanek43

2013-03-11, 22:33
Żółkiewski - bohater
Dywizjon 303 - bohaterowie
Powstanie Warszawskie - bohaterowie
AK - Bohaterowie.
Rtm. Pilecki - Bohater.
Żołnierze WIN, NIE i innych organizacji które złożyły broni po 1945 - bohaterowie.

Ale nie mordercy z NSZ.

Wolę być nazwany lewakiem, komuchem albo ktoś mi każe wypie**alać z kraju - trudno.

Novik

2013-03-13, 21:14
wilku ma na imię Robert :D

Kamil90rts

2013-12-25, 16:14
@Yanek43 a co ty masz do NSZ?