18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hattrick

coincrush • 2020-05-05, 20:36

Sunday coś namieszał i stało się

Cytat:

This sniper attack was part of the retaliation from the indian army side after the terrorist attack were a Colonel, Major and two jawans of the Indian Army along with a sub-inspector of Jammu&Kashmir police were killed in an encounter in North Kashmir’s Handwara on Sunday, in which two terrorists were also killed.


Pepperoni

2020-05-05, 20:42
dowcipnis chcial im tylko pranie zrzucic a przypadkiem sprzatnal trzech.

Ca...........on

2020-05-05, 20:57
k***a, już nigdy nie wyjdę spokojnie na papierosa na balkon. Przech*j! I jeszcze mu na koniec pranie rozwieszone zastrzelił!!!

Silverface

2020-05-05, 22:03
To był ten gostek z filmu Wanted i podkręcił pocisk. O_O

McQurwa

2020-05-05, 22:05
Panowie przez moment zapomnieli że są na wojnie

35i

2020-05-05, 22:22
Koniec przedstawienia, kurtyna opadła.

habiTEK

2020-05-05, 22:45
No i taki Sadistic to szacun i brawo !

xXPeinXx

2020-05-06, 00:36
Wydaje mi się, że nie był sam i zostały oddane dwa strzały w tej samej chwili prawie, że idealnie, kolejne to w takich sytuacjach nie pisze się "hat-trick" tylko "multikill" baranie...








Msfrozen

2020-05-06, 03:08
we wpisie jest napisane o 2 martwych terrorystach ja nie widzę hat trick na filmiku

Sisal

2020-05-06, 06:30
xXPeinXx napisał/a:

Wydaje mi się, że nie był sam i zostały oddane dwa strzały w tej samej chwili prawie, że idealnie, kolejne to w takich sytuacjach nie pisze się "hat-trick" tylko "multikill" baranie...



Za dużo filmów oglądnij jeszcze raz strzał pod kątem w pierwszego kula rykoszetuje (dziura w ścianie po rykoszecie) i obrywa drugi ten 3 to pewnie z dupą rozmawiał bo za chu... Nie mogł sie rozłaczyc i spieprzać

coincrush

2020-05-06, 13:50
xXPeinXx napisał/a:

kolejne to w takich sytuacjach nie pisze się "hat-trick" tylko "multikill" baranie...



A są jakieś widełki w killingu? Dla 3 zabitych triple kill, a dla czterech multi? Potem, co - combo kill? 2 trupy i jeden postrzał to double kill + bonus? I w jakich sytuacjach? Wiktor Bater się znalazł.

~mg_schutze

2020-05-06, 18:30
Sisal napisał/a:

Za dużo filmów oglądnij jeszcze raz strzał pod kątem w pierwszego kula rykoszetuje (dziura w ścianie po rykoszecie) i obrywa drugi ten 3 to pewnie z dupą rozmawiał bo za chu... Nie mogł sie rozłaczyc i spieprzać



Sam oglądnij jeszcze raz.
26s widać 2 smugi sprężonego powietrza przed pociskami z 2 stron z dołu ekranu.
33s kolejne 2 strzały następujące po sobie z 2 stron z dołu ekranu, do tego słychać, że tłumiki mają inne bo dźwięk jest inny.
55s tu już trzeba być głuchym żeby nie słyszeć różnicy.
1:20 kolejne 2 smugi po pociskach z 2 stron z dołu ekranu.
Myślę, że pomogłem. Cieplutko pozdrawiam. Cudownej środy.

xXPeinXx

2020-05-07, 03:16
coincrush napisał/a:

A są jakieś widełki w killingu? Dla 3 zabitych triple kill, a dla czterech multi? Potem, co - combo kill? 2 trupy i jeden postrzał to double kill + bonus? I w jakich sytuacjach? Wiktor Bater się znalazł.



Przyj***łeś się choć nie wiesz o co chodzi... i się k***a nie dowiesz, baranie.

K-PAXx

2020-05-08, 04:04
1:18 widać lecący pocisk.