18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hasająca samopas dziczyzna...

Halman • 2022-12-02, 13:06

sarenka nie zająć i zagrała w cykora...

Andrzejas

2022-12-02, 15:39
No każdy taki przykład tylko potwierdza teorię, że one robią to specjalnie.

Baronessa

2022-12-02, 15:47
Piękne to... i głupie zarazem. Sarenka oczywiście.

ququa

2022-12-02, 16:41
Andrzejas napisał/a:

No każdy taki przykład tylko potwierdza teorię, że one robią to specjalnie.




W tym przypadku wina dwóch palantów w samochodach ...

pierwszy zamiast się zatrzymać i pozwolić jej sp***olić w prawo to jechał za na, z lewej str miała barierki ...a dla sarny to chyba jest przeszkoda nie do pokonania bo jeszcze nie widziałem, żeby przez barierki przeskakiwały

drugi imbecyl nie wiem co robił ...na pewno nie patrzył na drogę ..tego jestem pewny i teraz ma rozj***ne wozidlo


szkoda sarny bo to było najinteligentniejsze stworzenie akurat w tym miejscu (mimo ich ogólnego popie**olenia związanego z wpie**alaniem się wprost pod auto)





smc

2022-12-02, 18:19
Będą ją r*chać póki ciepła... :-D

kawior2007

2022-12-02, 19:38
ququa napisał/a:

W tym przypadku wina dwóch palantów w samochodach ...
pierwszy zamiast się zatrzymać i pozwolić jej sp***olić w prawo to jechał za na, z lewej str miała barierki ...a dla sarny to chyba jest przeszkoda nie do pokonania bo jeszcze nie widziałem, żeby przez barierki przeskakiwały
drugi imbecyl nie wiem co robił ...na pewno nie patrzył na drogę ..tego jestem pewny i teraz ma rozj***ne wozidlo
szkoda sarny bo to było najinteligentniejsze stworzenie akurat w tym miejscu (mimo ich ogólnego popie**olenia związanego z wpie**alaniem się wprost pod auto)



Może ten z naprzeciwka miał odbić na czołówkę? Albo zahamować gwałtownie i wpaść w poślizg

Andrzejas

2022-12-03, 05:23
ququa napisał/a:

W tym przypadku wina dwóch palantów w samochodach ...
pierwszy zamiast się zatrzymać i pozwolić jej sp***olić w prawo to jechał za na, z lewej str miała barierki ...a dla sarny to chyba jest przeszkoda nie do pokonania bo jeszcze nie widziałem, żeby przez barierki przeskakiwały
drugi imbecyl nie wiem co robił ...na pewno nie patrzył na drogę ..tego jestem pewny i teraz ma rozj***ne wozidlo
szkoda sarny bo to było najinteligentniejsze stworzenie akurat w tym miejscu (mimo ich ogólnego popie**olenia związanego z wpie**alaniem się wprost pod auto)



1. Sarna starała się wymusić pierwszeństwo na kamerzyście i sugerowała wpie**olenie mu się na pas.
Na ch*j to robi? Normalne zwierzę ucieka po kursie pozwalającym oddalić się od zagrożenia, a nie zbliżyć.

2. Kamerzysta jej nie gonił. Nawet się praktycznie zatrzymał.

3. A sarna to gdzie oczy miała? Nie widzi i nie słyszy, że na dwunastej zbliżają się do niej ponad dwie tony warczącej stali? Wpie**oliła się w tego z naprzeciwka z premedytacją! Kierowca nie robił żadnych uników, zwodów, zmyłek. Jechał prosto.

Kierowcy zachowali się tak jak trzeba i przez cały czas ich auta były tam gdzie być powinny - na swoich pasach.
Debilem jest tu sarna i to nie podlega żadnej dyskusji. :-?

bolego

2022-12-04, 23:33
smc napisał/a:

Będą ją r*chać póki ciepła...



Nie masz 2 stowek na k***e?

Bukiet75

2022-12-05, 16:59
Jedną k***ę mniej