18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamowanie

CrazyEdek • 2018-03-13, 19:41
Taki dodatek do znieczulenia.


~Velture

2018-03-13, 19:51
Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypie**alać i z buta dymać.


(i nie pie**olcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")

_Netrunner_

2018-03-13, 20:14
ku*as nie kolega i tyle ..

Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypie**alać i z buta dymać.


(i nie pie**olcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")



Masz rację ale ...

To co widzimy, to zwykłe kurewstwo i nie odpowiedzialność za odurzonego pasażera...Bez komentarza co do kierowcy i braku mózgownicy ..

voytas0

2018-03-13, 21:13
ch*j z tym jak się ktoś czuje. Pasy się zapina ze strachu. Ze strachu przed poduszką, która może przy byle puknięciu rozpie**olić ci twarz i połamać kręgosłup.

Piotru70

2018-03-13, 21:20
Nie dość ze wiezie trupa który mu wisiał kasę to jeszcze sobie troluje i nagrywa na fejsa.

1Jurko

2018-03-13, 21:50
Pierwsza myśl: bracia?

harcerz590

2018-03-13, 22:15
Tom Hardy po roku w Rosji ?

kirkor1245

2018-03-13, 22:16
Trupa wiezie a policja nic.

SirMajkel

2018-03-13, 22:22
ciekawe ile razy już tak hamował zanim złapał dobre ujęcie bo kolega to już mocno nieprzytomny.

MasturbatorT1000

2018-03-13, 22:38
Na moje oko już hamował wcześniej 10 razy, a gościu umarł przy 1 próbie ;D

Jorgen88

2018-03-13, 23:41
tak zgaduje ze długo znające się dobre ziomki poziomki...wiem bo zrobiłbym to samo :D

rafalopr

2018-03-14, 11:22
@Velture

Mnie też wkurza.... Ale do czasu, póki nie zobaczą wypadku, rozerwanych flaków osób bez pasów, a zapiętych pasami bezpiecznych choć z ranami.

janlew

2018-03-14, 15:10
Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypie**alać i z buta dymać.
(i nie pie**olcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")


No ja za gówniarza miałem taki dzwon że chyba tylko brak pasów mnie uratował. Inna akcja, kumpel wypadł z auta, trafił w drzewo nie przeżył. Nie ma reguły na trasie, jak nie ma poduch. Teraz w czasach poduszek, lepiej zapinać. Ja zapinam zawsze, ale z innego powodu. Lubie zapie**alać szczególnie w zakrętach, a nie po fotelu latać nie lubię.

jebacgowno

2018-03-14, 17:26
Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypie**alać i z buta dymać.



Wszystko ślicznie. Wszystko pięknie. Ale kogo to k***a obchodzi że zapinasz pasy? Możesz nawet zapinać kozę sąsiada. ch*j nas to...