18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamowanie

CrazyEdek • 2018-03-13, 19:41
Taki dodatek do znieczulenia.


kuba21045

2018-03-14, 23:53
Pasy ratują życie jeśli ktoś jeździ normalnie a nie zapie**ala ponad 200 po mieście wtedy normalne lepiej bez pasów jechać bo z samochodu i tak nic nie zostanie a jest szansa ze wypadnie i przeżyje ale jaka to przyjemność dla nas użytkowników tego portalu

skrent6

2018-03-15, 05:54
Velture jak zwykle w formie ze swoim ch*jowym komentarzem. Jezdze bez pasow i ch*j ci do tego, przy predkosci 150km/h i tak nie ma znaczenia czy masz pasy czy nie bo jak nie masz, zapie**olisz lbem w szybe i polamiesz kark, jak masz, pasy moga ci zmiazdzyc klatke piersiowa po czym sie udusisz i i tak zdechniesz, wiec JEDEN k***A ch*j, o panie wielki kierowco zawodowy. Bo cie tak k***a uczyli za mlodu, mnie tez wielu rzeczy uczyli a ich nie robie, jakby cie uczyli za mlodu zrec gowno na sniadanie tez bys zarl? Bo mnie uczyli k***a, argument z p*zdy wyjety. Do 58r nie bylo zadnych pasow i nikomu to jakos nie przeszkadzalo (bo co za wolne samochody? - gowno prawda) odj***lo jakiemus zasranemu szarlatanowi i teraz calemu swiatu kaza pasy zapinac, a wiecej ludzi przez nie w samochodzie zginelo niz sie uratowalo, chocby zaciecie sie pasa w plonacym samochodzie a ty nie masz zadnego noza pod reka. Mam sie spalic zywcem? Ni ch*ja, juz wole przypie**olic lbem i kark skrecic niz sie zywcem jarac i cierpiec jak popie**olony.

paczfiko

2018-03-15, 08:46
@Velture
Jak Ci stara nie zapnie pasów to ch*j zrobisz. Chyba że jeździsz bez fotelika.

Apox

2018-03-16, 01:46
@skrent6
O ch*j. Speca mamy od zapinania pasów, jak rozumiem to zajmujesz się statystykami na temat śmierci w wyniku wypadków samochodowych? Czy może ot tak pie**olisz jak potłuczony? Kiedyś nie trzeba było robić wielu rzeczy podczas prowadzenia pojazdów co nie znaczy że kiedyś było bezpiecznie na drogach. Zapewne foteliki dla dzieci też uważasz za wymysł szarlatana, k***a, a poduszki powietrzne to już sam szatan wymyślił. NWO, masoni oraz replitanie jak ch*j.




Jak możesz zauważyć na obrazku który zamieściłem to to co napisałeś to jest czyste pie**olENIE.
Co prawda nie mamy na obrazku danych od 58 ale mamy dane które wskazują nam jasno że pomimo zwiększenia się liczby wypadków(których ilość maleje od 97 roku), nie zwiększa się liczba ofiar śmiertelnych, ale czekaj przecież dzisiaj jest obowiązek używania pasów i większość ludzi ich używa. Czy to nie znaczy że powinniśmy mieć statystki gorsze niż w chociażby 91?