18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hameryka w pigułce

~Velture • 2018-05-03, 08:24
Dzieciak pod koniec dał czadu ;)


Mors_Nigra

2018-05-03, 16:20
Zajebisty dzieciak. Gorzej, że Matka i ok mogą mieć przez to problemy...

pekka satan

2018-05-03, 20:03
A reszta stoi z wózkami filmuje i się przygląda... Dla samego zdrowia psychicznego dzieciaka rozdzieliłbym te świnie...

latino_lover

2018-05-03, 20:39
edek.bajzel napisał/a:


nie sądzę, widać wychowywany twardą ręką, niemniej kibicuje mamie i miałem wrażenie że nawet chciał się włączyć i skopać babkę , ale się powstrzymał honorniak



Wychowanie twardą ręką nie przekłada się z zasady na nic, bo może pójść zarówno w złą lub dobrą stronę (zazwyczaj idzie w złą stronę). Normalne dziecko zareagowałoby strachem przed tym, że jego matka patuska bije się w sklepie. Za 20 lat ten sam dzieciak będzie się napie**alał w sklepie, a jego upośledzone dziecko będzie jemu kibicować.

Budrys2000 napisał/a:

Amerykaninowie są bardzo prości i niewyedukowani, ich życie ogranicza się do hurtowego zakupu żarcia w markecie i oglądania zj***nych seriali.



Dlatego zarabiają 4 razy więcej niż my, mają znacznie więcej wolności, ich kraj jest w centrum zachodniego świata, mają najlepsze uniwersytety na świecie, skupiają największe firmy, rozwijają najnowsze technologie i wysyłają rakiety w kosmos. Fakt, cały naród napie**ala się w sklepie. Dobrze, że my Polacy jesteśmy twórczym narodem :D

Macias17

2018-05-04, 10:41
Ja pie**olę zdrowa osoba na elektronicznym wózku...

Heydash

2018-05-04, 22:29
'white trash at it's finest'

janlew

2018-05-05, 10:51
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@janlew: "(...)at its finest." jest prawidłową formą i tak to też zostało wypowiedziane. Masz prawdopodobnie jakieś żydowskie albo pedalskie głośniki w kompie i źle usłyszałeś.


Pewnie tak, żydowskie głośniki potrafią namieszać.

edek.bajzel

2018-05-05, 22:31
[quote="latino_lover"]

Wychowanie twardą ręką nie przekłada się z zasady na nic, bo może pójść zarówno w złą lub dobrą stronę (zazwyczaj idzie w złą stronę). Normalne dziecko zareagowałoby strachem przed tym, że jego matka patuska bije się w sklepie. Za 20 lat ten sam dzieciak będzie się napie**alał w sklepie, a jego upośledzone dziecko będzie jemu kibicować.


słabo się znasz na wychowaniu, bo ludzie często mylą sadyzm z wychowaniem,a piszę to z racji doświadczeń i obserwacji których mi nie brakuje, niemniej nie będę się wdawał w polemikę, choć podobnie tak jak ty uważałem 20 lat temu, tak pokrótce