18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamburger w Eldorado

NietoperzowyToperz • 2016-07-07, 18:18
MisiekPrzerwa napisał/a:


Jest szansa że typiara jest brzydka ( jak to większość Hamburgeranek ) ale ciągnie.


Ps. Szukałem dreszczyku emocji na yt. ;)

byczkos

2016-07-07, 22:13
ktoś ma mirrow??
czy k***a jakoś tam

matikesi

2016-07-07, 22:39
Ktos sie tu nie nauczył żeby na sadola wstawic dla zapasu.

ni...........na

2016-07-07, 22:45
Nie widziałem oryginalnego filmu, ale strzelam, że to jest to ;-)

DildoFaggins

2016-07-08, 00:29
ale Wy jestecie sk***ialymi zjebami, przeciez to dla jaj jest! Chodzi o to, by pokazac niby typowego amerykanskiego rednecka, to nie jest zadna autostradowa k***a.

LuzaQ

2016-07-08, 00:49
MYGRY I KINKKONGKLAN

wy się spieracie po co dlaczego.
ale to jednak on miał fiuta w japie jakiejs baby łykajac browarka.


a pózniej pie**olenie że niemam baby bo za dużo w internetach siedze.


zerwikaptur

2016-07-08, 00:59
Nie ma podstaw do twierzenia iż trzymał ch*ja w kapie kobitki .
Równie dobrze może być zainscenizowanym widowiskiem dla polglowkow .

Fargariel

2016-07-08, 08:55
Co Wy w ogóle się rozwodzicie tak nad tym filmikiem? Kogo to obchodzi z jakich pobudek film został nakręcony, czy to piwo bezalkoholowe, pistolet na kapiszony i jego wlasna siostra? Co to ma za znaczenie? Kto z Was nie ma ochoty wypić piwka, odprężyć się przy lodziku, trochę postrzelać i soczyście beknąć? Ja, k*** mam.

PS: babka nie ma jego fiuta w buzi, bo by mu go odgryzla po pierwszym strzale z pistoletu.

elfis

2016-07-08, 09:07
KingKongKlan napisał/a:

@mygyry
Całkowicie rozumiem Twój punkt widzenia, ale się z nim nie zgadzam.

Nie wiem czy to jego dziewczyna, czy może jakaś kurewka na miesiąc, dwa.
Znacznie ważniejsza w tym filmiku jest postać mężczyzny, bo to na nim i jego czynnościach skupia się kadr.
Jego mimika, i to w jaki sposób się zachowuje świadczy o jego osobowości, która ma związek z tym o czym wcześniej pisałem.

I tu niestety dalej oceniasz gościa, nie znając jego pobudek. Piszesz o poklasku, a ja na przykład daje kontrargument, że robi to dla jaj. Jest na tyle pewny, że sobie na coś takiego pozwolił, nie bacząc na honor tej kobiet. W tym miejscu też odsyłam do zadanej lektury.

Zaznaczę jeszcze mój główny zarzut. Oceniasz cały czas wedle swojej miary, która niekoniecznie jest tą najbardziej uniwersalną.



myślę że wielu nie zrozumie tego co napisałeś , po prostu że są dość słabi psychcznie lub nie trafili w życiu na odpowiednią kobietę / wcale nie wiem czy to nie jego żona bo i przy dozie fantazji jest to również możliwe , a niniejszy film nie jest żadnym argumentem o braku obopólnego dobrego nastawienia do siebie /
film może być dobrym ustawionym żartem

Ki...........an

2016-07-08, 18:50
W tym miejscu muszę zdecydowanie stwierdzić, że sadistic to nie miejsce dla mnie.
Wszedłem w polemikę z człowiekiem, który jedyne negatywne określenie, które jest w stanie wymyślić, to słowo "debil".
"Debil" to, "debil" tamto, "debil" w 2 zdaniach - jedno po drugim.
Nie mogę się zgodzić, by uczestniczyć w tak "wygórowanych intelektualnie" konwersacjach, bo się po prostu zmęczę potrzebą trzymania podobnego poziomu.
Zadałem pewną tezę, podałem garść ciekawych informacji, ale to znacznie bardziej zrozumiałe słowo dla mas ("debil") trafia do głów czytelników. A przecież jest tyle synonimów: "idiota", "półgłówek", "kretyn". Nie trzeba robić z siebie "intelektualnego karła".
Problem w tym, że bardzo duża część społeczeństwa ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, a jest pierwsza do nietrafnego oceniania (mówię z doświadczenia). Jest wiele czynników, które na to wpływają, np: niewłaściwa dieta, oczojebne kreskówki, marnowanie czasu z grami komputerowymi, sterydy i substancje toksyczne w produktach spożywczych, czy nawet zwykły brak zainteresowań.


Z tego miejsca bardzo proszę, żeby moderator wpie**olił mi bana permanentnego jak "stąd do Czikago" (lub skasował konto - sam jeszcze nie mogę).

Całą resztę pozdrawiam, żegnam i życzę spełnienia marzeń.


@elfis
Masz racje kolego. Ja też uważam, że to żart. Oboje z tego co widać mają bardzo dużo luzu i dystansu do siebie. Ale jak widzisz większość odbiera to całkowicie inaczej. Każdy mierzy swoją miarą.

pigwaran0

2016-07-08, 21:52
Tlusta oblesna locha, widac po szyi, nie dalbym jej nawet dupska do wylizania

bocianoff

2016-07-09, 00:00
Typ rozwodzi się i zgrywa mądrale pod tematem, w którym laska ciągnie laskę dla grubego knura. Ja pie**olę.

Wiewór

2016-07-09, 11:31
hahaha śmieszne to:D widać, że sobie jaja robią

dominator76

2016-07-10, 15:25
o na nie jest brzydka...jest po prostu głupia...takie czasy.