18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Halloweenowe malowanie twarzy

Salieri16000 • 2018-10-30, 20:40
Przerażające złudzenia halloweenowe charakteryzatorów sprawiają, że sami boją się patrzeć w lustro! 33-letnia Zoe Pratt tworzy iluzje, które są tak przerażające, że nawet sama się boi- często nie rozpoznaje siebie po swoich upiornych przemianach, jak sama powiedziała.


wrecemocny

2018-10-31, 10:42
Nooo za opis to byś dostał posadę co najmniej w pudelku, no a może nawet w Fakcie! xD

jebacgowno

2018-10-31, 11:06
Nie czaję jak można jarać się makijażem. k***a czy wy naprawdę jesteście 14 letnimi tępymi p*zdami?

Mors_Nigra

2018-10-31, 11:51
Byku35 napisał/a:

teraz słuchajcie mnie pedały, lewaki itp.

Święto zmarłych szanujemy w Polsce!!!
k***a!!!!!!!!!!!!!

Musi to na rusi, a w Polsce jak kto chce!!!

Nagar1

2018-10-31, 14:07
tak wypie**alać z tym halowynowym ch*jstwem k***a jakies poganskie swieta z zachodu.....

TB303

2018-10-31, 15:05
A ja w ch*ju mam halloween, który jest dla mnie bezsensowny, tak jak w ch*ju mam wasze kretyńskie święto 1 listopada, bo akceptuję jedynie święta narodowe. Odwiedzam groby i zapalam znicze na grobach moich zmarłych bliskich regularnie co miesiąc. Oczywiście nie mając we łbie religijnego szajsu, jak większość ludzi tego ZWYCZAJNEGO dnia, jakim jest 1 listopada.
Byku35 napisał/a:

teraz słuchajcie mnie pedały, lewaki itp.

Święto zmarłych szanujemy w Polsce!!!
k***a!!!!!!!!!!!!!


Jestem człowiekiem, który nie został wychowany w religijnych zabobonach, więc żadnego durnego święta obchodził nie będę. A wy żyjcie w swoim odrealnionym świecie, ale nie wymagajcie tego od innych.
janlew napisał/a:

Ja tam biorę dzieci na groby przodków by wiedziały kim byli i gdzie spoczęli. Nie przebieram ich za cyganki czy inne poczwary, by żebrały o cukierki u sąsiadów.


Jeśli tacy jak ty mają dzieci, to ja już nie wierzę w jakąkolwiek przyszłość tego kraju. Zagłada gwarantowana :amused:

AN...........or

2018-10-31, 16:04
Byku35 napisał/a:

teraz słuchajcie mnie pedały, lewaki itp.

Święto zmarłych szanujemy w Polsce!!!
k***a!!!!!!!!!!!!!




ag...........th

2018-10-31, 16:20
Byłem dzisiaj w szpitalu na badaniach. Korytarze przystrojone w kosciotrupy, częsc personelu wymalowana na zombie.

Byku35

2018-10-31, 16:36
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Ło k***a.... ale z ciebie Sebastian Nieziemski...aż się posrałem ze strachu...

Obrazek



ze strachu? a czego ty się boisz?

ciebie to chyba tępiły te twoje tzw. sebastiany

gohan27-01

2018-10-31, 17:41
Byku35 to pedał trzeba na niego uważać!!

Ti...........ch

2018-10-31, 19:36
Byku35 napisał/a:

teraz słuchajcie mnie pedały, lewaki itp.

Święto zmarłych szanujemy w Polsce!!!
k***a!!!!!!!!!!!!!



pie**ol się klient :mrgreen: Świeto zmarłych? Jesteś pewien buraku?

Ja tam wiem że jest takie coś jak dzień wszyskich świętych (1.11.) i dzień zaduszny (2.11)...

Kiedyś jeszcze obchodzono dziady, a przypadały na 31.10, więc też było to coś a'la anglosaskie halloween.

Pedał i lewak to był twój wuefista, a sam jesteś ciota i ch*j... w dodatku głupek.

avalanch

2018-11-01, 10:58
Jak malować się to tylko tak :D