18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halloween po polsku

laborant1010 • 2019-10-31, 15:17
Dbajcie o dzieciaki jak przyjdą


Je...........ik

2019-11-01, 21:45
Cebula to k***a twoj zj***ny leb

TB303

2019-11-03, 20:43
mygyry napisał/a:

Strasznie dużo tu molestowanych chłopców , może stwórzcie jakąś grupę wsparcia dla siebie czy coś?


Cieszymy się z powodu twoich miłych wspomnieć z księżami.

skandal

2019-11-06, 14:26
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole. Znowu pie**olenie o Polakach jacy to nie jesteśmy ch*jowi, inni, dziwni...
Jesteśmy tacy jak reszta białych ludzi, czyli jesteśmy różni. Jedem da dzieciom cukierki, inny to pie**oli i nieotworzy drzwi. Tak jest w angli, holandii, niemcach i gdzie indziej też tak jest. Jedyne co nas wyróżnia to zawsze w takich przypadkach znajdzie się madrala za swoim pie**oleniem "my Polacy jesteśmy tacy podzieleni"...



Nigdzie i nigdy nie napisałem że jesteśmy gorsi lub lepsi od innego narodu. KAŻDY jeden kraj ma jakieś swoje narodowe wady czy inne cechy charakterystyczne.

Ja tylko stwierdziłem FAKT że Polacy są bardzo podzieleni, bardzo spolaryzowani.
Wystarczy spojrzeć na komentarze tutaj. O podziałach związanych z polityką nawet nie wspominam.

NIE ATAKUJE polaków, mimo zauważania wad to UWIELBIAM Polskę jako kraj, lubię Polaków i mimo faktu nie mieszkania w Polsce, jestem dumny z mojego kraju. W przeciwieństwie do wielu Polaków za granicą, nie mam żadnego problemu z opowiadaniem o moim kraju.


Bycie patriotą to nie mówienie samych dobrych rzeczy a zapominanie o złych. Należy też mówić o wadach i problemach aby móc je naprawić.

Wiewór

2019-11-06, 14:36
poligon6 napisał/a:

W USA lubia taki kicz, w Polsce raczej sie nie przyjmie na taka skalę, tak jak w reszcie Europy, gdzie było o wiele wiecej czasu na zaszczepienie tego świeta.



Polacy kochają kicz i tandetę równie mocno jak amerykanie.
Wystarczy popatrzeć jak teraz ubiera się brać buraczana - zj***na patriotyczna pato odzież.

Haloween z mojej zasady żyj i daj żyć innym jest dla mnie bardzo wszystko jedno.
Jak ktoś chce się w to bawić to niech się bawi. Co mi k***a szkodzi?
Lepiej dać dzieciom cukierki do koszyczka niż pedofilowi do kieszeni.