18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halloween po polsku

laborant1010 • 2019-10-31, 15:17
Dbajcie o dzieciaki jak przyjdą


idejakprzecinak

2019-10-31, 22:34
W tamtym roku z kumplem zrobiliśmy psikusa gówniakom i do cukierków z nadzieniem doj***liśmy sosu tabasco :D

Tom9310

2019-10-31, 22:38
wsp233 napisał/a:

"Dziady" k***a, nie halołin. Jak by się człowiek postarał to mógłby zaciekawić polską kulturą resztę świata. Wiedźmin 3 utarł drogę.



Netflix wykończy Wiedźmina swoim serialu poprawnością polityczną ;)

Mors_Nigra

2019-10-31, 22:38
Takiego psikusa bym im zrobił, że by omijali mój dom przez resztę życia. sp***alać cwe*e w koloratkach, dzieci żebraki, k***y akwizytorzy i inne domokrążce!

~sensualna

2019-10-31, 23:27
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



a wiesz że mamy swoją piękną tradycję gdzie dzieciaki mogą się przebrać, zaśpiewać kolędę i dostać cukierki?

Jestem_na_nie

2019-11-01, 01:51
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Ksiądz też woli dać ci ku*asa do mordy zamiast prać takie grosze od biedaka.

Ca...........on

2019-11-01, 04:25
No i ch*j jak słonia nos... Przygotowałem brukselki w polewie czekoladowej, a nie zapukał ani jeden gówniak :( (((

lopez2134

2019-11-01, 07:53
Jak zwykle ból dupy biednych umysłowo polaczków o nic.

edmund

2019-11-01, 08:44
j***ć Halloween, święto konsumcjonizmu,
dzisiaj dzień aby odwiedzić zmarłych........ więc dużo uśmiechu i radości

avalanch

2019-11-01, 10:12
Jakby wszystkim postępowym polaczkom w ramach psikusa gówniaki opie**alali balkony ludziom czym się da to inaczej byście gadali, cebula w czekoladzie dla bachorów

jacoob

2019-11-01, 11:30
Majst3rShift napisał/a:

To w Polsce też tak sie robi :O A nie lepiej po staremu przejść po kolędzie i hajs uzbierać?



sensualna napisał/a:

a wiesz że mamy swoją piękną tradycję gdzie dzieciaki mogą się przebrać, zaśpiewać kolędę i dostać cukierki?



Ostatnio na kiblu właśnie sobie o tym myślałem. Dawniej to było, jak ktoś nie umiał śpiewać to musiał mieć wypasioną szopkę, albo orkiestra z małą szopką.
Zajebiście... Popatrzyłbym teraz na takich łebków. A jakby jeszcze wpadli w pięciu z dęciakami. k***a

mygyry

2019-11-01, 11:43
Jak chcą dostać cukierki od Januszów to muszą mówić "cukierki albo fiskus"

skandal

2019-11-01, 14:46
Naprawdę tylu ludzi musi mieć ból dupy bo ktoś spędza czas inaczej, nie zgodnie z Waszymi poglądami ?

Poważnie, nauczcie się wreszcie że, jeżeli nie robi się krzywdy drugiej osobie to nie powinno Was to obchodzić co kto robi.


Ps. Ciekawe czy Polacy kiedykolwiek będą się ze sobą zgadzać, nie będą aż tak bardzo podzieleni ze sobą pod każdym możliwym względem.
Mam wrażenie iż Polacy potrafią bardzo sobie pomagać, czy wznieść się ponad podziały tylko w przypadku jakiejś katastrofy jak wojna czy powódź w 1997.

PieronJasnySzlag

2019-11-01, 15:12
skandal napisał/a:

Naprawdę tylu ludzi musi mieć ból dupy bo ktoś spędza czas inaczej, nie zgodnie z Waszymi poglądami ?
Poważnie, nauczcie się wreszcie że, jeżeli nie robi się krzywdy drugiej osobie to nie powinno Was to obchodzić co kto robi.
Ps. Ciekawe czy Polacy kiedykolwiek będą się ze sobą zgadzać, nie będą aż tak bardzo podzieleni ze sobą pod każdym możliwym względem.
Mam wrażenie iż Polacy potrafią bardzo sobie pomagać, czy wznieść się ponad podziały tylko w przypadku jakiejś katastrofy jak wojna czy powódź w 1997.



Ja pie**ole. Znowu pie**olenie o Polakach jacy to nie jesteśmy ch*jowi, inni, dziwni...
Jesteśmy tacy jak reszta białych ludzi, czyli jesteśmy różni. Jedem da dzieciom cukierki, inny to pie**oli i nieotworzy drzwi. Tak jest w angli, holandii, niemcach i gdzie indziej też tak jest. Jedyne co nas wyróżnia to zawsze w takich przypadkach znajdzie się madrala za swoim pie**oleniem "my Polacy jesteśmy tacy podzieleni"...

Loaloa

2019-11-01, 16:29
@up
Bo po prostu jesteście ch*jowi. Plusem jest to, że niektórzy z was to zauważają.Ale jak to z polaczkami bywa, zaraz na nich wylewane są wiadra pomyjów.A wystarczy chwila refleksji... Zresztą czego ja wymagam. Podsumowując - jesteście ch*jowi.

Goldmann

2019-11-01, 18:27
Nie rozumiem tego najazdu na Polaków, że cebulaki itd. Na to jest solidne wytłumaczenie.
Nie zapominajmy, że przez ok. 50 lat Polacy żyli w ustroju eksploatacyjnym, w którym każdy był śmieciem, a jako, że każdy był śmieciem, nie dało się tego odczuć.
Bądź co bądź, nie było to jednak najgorsze co mogło nas spotkać... najgorsze to to, że utrzymała się, a nawet wzmocniła wiara w "kościół".
To połączenie wygenerowało najgorszą generację Polaków w historii.

Dzięki Bogu młodzi Polacy co urodzili się po 90' to już zupełnie inne pokolenie.