18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halloween po polsku

laborant1010 • 2019-10-31, 15:17
Dbajcie o dzieciaki jak przyjdą


Byku35

2019-10-31, 18:42
pedofile czekają cały rok na to "święto"

Azzurri

2019-10-31, 18:51
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Heh po ch*j wybierać mniejsze zło, lepiej nie dać ani jednym ani drugim darmozjadom.

Anal_Intruder_69

2019-10-31, 18:58
Spytajcie jakiegokolwiek z tych bachorów z jakiej okazji jest to "święto". k***a, świętują, a nawet nie mają pojęcia z jakiej okazji.
j***ne parcie na zachód na siłę, rzygać mi się chce jak to widzę. To co, może niedługo święto dziękczynienia w Polsce?

ws...........33

2019-10-31, 19:09
"Dziady" k***a, nie halołin. Jak by się człowiek postarał to mógłby zaciekawić polską kulturą resztę świata. Wiedźmin 3 utarł drogę.

robeks4

2019-10-31, 19:30
TB303 napisał/a:

A ja się cieszę, bo przynajmniej dzieciaki mają jaką uciechę. A nie, są zaganianie do kościoła, gdzie ksiądz pie**oli coś o piekle, z czego potem te dzieciaki mają koszmary i nie mogą spać.



A potem ksiadz pie**oli dzieci hahah

Loaloa

2019-10-31, 19:47
Halowe'en, czyli "all hallows", znaczy dokładnie "wszystkich świętych". A że w zachodniej kulturze uznano, że to doskonała okazja do wygłupów, imprez i zabawy, to ma to taki właśnie kształt. Kler katolski ma o to rzecz jasna ból dupy, bo ludzie zamiast na msze zaduszne wolą wydawać hajs na gorzałę i imprezy.

ProVVe

2019-10-31, 20:09
wsp233 napisał/a:

"Dziady" k***a, nie halołin. Jak by się człowiek postarał to mógłby zaciekawić polską kulturą resztę świata. Wiedźmin 3 utarł drogę.



Dokładnie k***a... Ja najchętniej bym granatami częstował... Jak nie klecha z ambony to gówniaki mi dupę trują... Dziady, noc kupały to jest klasa...Ktoś jeszcze wspomniał meksykański styl tez mi sie podoba

Rozjebie

2019-10-31, 20:32
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Spytajcie jakiegokolwiek z tych bachorów z jakiej okazji jest to "święto". k***a, świętują, a nawet nie mają pojęcia z jakiej okazji.
j***ne parcie na zachód na siłę, rzygać mi się chce jak to widzę. To co, może niedługo święto dziękczynienia w Polsce?



A na ch*j maja wiedzieć z jakiej okazji? To niby jakiś obowiązek?

PieronJasnySzlag

2019-10-31, 20:55
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Po pierwsze helloween to żadne k***a święto. Nie jest przypisane do żadnej formalnej wiary, wspólnoty religijnej, sekty czy ch*j wie. Zwykła moda zachodniego świata tak jak czarne piątki z przecenami w sklepach.

Po drugie, jak co roku jedyne co słysze to pie**olenie anty katolików o tym jak to katolicy mają ból dupy o ten dzień. Ani razu nie słyszałem lamentów katolickich o to. Mi to bardziej wygląda na takie typowe pie**olenie lewicowe - jakiś ksiądz w wygwizdowie górnym upomniał kogoś i nagle pie**olenie że wszyscy katolicy mają ból dupy.

Od siebie napisze tak. Jeśli ktoś tydzień skrupulatnie przygotowuje się do 31.10 i 1.11, i jeden dzień spędza na zabawie z dziećmi a w drugi jedzie do bliskich to co mi do tego.
Natomiast jak ktoś potrafi wydać gruby hajs na gadżety potem spędzać godziny na strojeniu domu w dynie i ch*je muje a 1 listopada jedzie na uj***ny grób dziadków (bo zamiast pograbić z liści i umyć to dłubał fajną dynie) zapalić najch*jowszego znicza za 3zł to jednak coś tu się mocno popie**oliło w głowie.

Dupaapud

2019-10-31, 21:15
Aż się zalogowałem, żeby skomentować.

Tak właśnie polski kraj, od tysiącleci podcina skrzydła kolejnym pokoleniom polaków. Nie bez powodu świat śmieje się, że polaków można zamknąć w więzieniu bez strażników, bo wszelkie próby ucieczki będą karane przez samych więźniów.

Dzieciaki wykazały inwencję, odwagę. Przygotowały maski i odważyły się iść do sąsiada z hasłem: "cukierek albo psikus".

A sąsiad, żartowniś cebulę dzieciom pokazuje.

Sąsiedzie od cebuli, marny Twój żywot musi być, że aż dzieciom chcesz swój cebulowy los pokazać. Żenujące.

fun88

2019-10-31, 21:31
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Ból dupy to masz jak cie r*cha stary, nikt Ci nie każe nikomu nic dawać. PIS

_Gentleman_

2019-10-31, 21:49
poligon6 napisał/a:

Znowu jak co roku jest ból dupy katoli, że to satanistyczne swieto. Fakt ch*jowe komercyjne świeto, ale juz wole gówniakom dac słodycze niz ksiedzu po koledzie koperte.



Masz racje niech sobie rozpie**olą zęby

Rozjebie

2019-10-31, 21:54
Dupaapud napisał/a:

Nie bez powodu świat śmieje się, że polaków można zamknąć w więzieniu bez strażników, bo wszelkie próby ucieczki będą karane przez samych więźniów.



Pierwsze słyszę, kto niby tak mówi?
Przecież to od Polski zaczął się proces obalania komuny w Europie. "Solidarność" w 1980 r., potem Jesień Ludów w 1989 r.
Gdybyśmy byli narodem takim jak mówisz, to siedzielibyśmy na dupach po cichu, a nie obalali system

Xs...........33

2019-10-31, 21:56
A ten filmik czasem stary nie jest?