18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałty w Szwecji

noyss • 2021-11-01, 09:30
Grupa naukowców pod przewodnictwem Kristiny Sundquist podczas badań doszli do szokującego odkrycia - mianowicie 60% gwałtów popełnianych jest przez 14% społeczeństwa - imigrantów. Badania zostały dodatkowo podzielone pod względem ras, ale niestety szef Kancelarii Rady Apelacyjnej ds. Przeglądu Etycznego doszedł do wniosku, że te dane są wrażliwe i nie powinny zostać opublikowane.

Grupa naukowców z Sandquist na czele będzie odpowiadać przed sądem za naruszenie etyki badawczej i ksenofobie, co bardziej zabawne, podobne zarzuty zostały postawione jednemu z członków ekipy badawczej, który z pochodzenia jest Irańczykiem.

Wiem, że nic nowego nie odkryłem, ale zarazem śmieszy i przeraża ten postępowy zachód. Fakty są ukrywane, bo grupa pajaców rządowych uznaje je za "dane wrażliwe" :lodowka: .

Niestety nie mogę wrzucić źródła, więc zostanie dodane później, info jest w miarę świeże, więc kto będzie chciał sam znajdzie.

Na zdjęciu jeden z badaczy Ardavan Khoshnood.


żmij

2021-11-01, 09:35

Halman

2021-11-01, 09:44
wstydliwy temat dla lewaków

żmij

2021-11-01, 10:05
Z pozdrowieniami od postępowej i tolerancyjnej Szwedki, Elin Kranz.
Zdjęcie przed i po ubogaceniu.


bercisko

2021-11-01, 10:13
Jak mówią lewe ryje: Jeśli fakty przeczą naszym lewackim poglądom, tym gorzej dla faktów.

bubuatq

2021-11-01, 10:33
Lewaki zjadą własny ogon. Jak zawsze takich przypadków jest dużo a bedzie jeszcze wiecej. Tak sie konczy jak wpuścisz dzikusa murzyna do swojego domu. Ja nienawidze czarnych niech buduja swoje imperium w afryce i wara od Polski Bydlaki.

petru23

2021-11-01, 11:29
Wrażliwa do jest dupa gwalconej kobitki a nie dane o gwałcicielach

KFCnigget

2021-11-01, 11:32
a pozostałe 40% gwałtów to fałszywe oskarżenia albo było zbyt ciemno żeby wysuwać zbyt pochopne i rasistowskie wnioski :kawa:

albo to już nie imigranci tylko potomkowie imigrantów ;)

Alternatyw

2021-11-01, 13:11
Link do artykułu, badań, strony?

XavierX

2021-11-01, 13:21
Wyobraźcie sobie sytuację. Przyjmują imigrantów hurtowo 'matki z dziećmi' głównie, które już na miejscu zamieniają w spoceńców z jajami do opróżnienia. Rośnie liczba gwałtów. Tęgie głowy zaczynają się zastanawiać gdzie leży przyczyna. Tęgie głowy robią badania. Tęgie głowy są zszokowane wynikami, absolutnie nikt się tego nie spodziewał.

Wniosek?
Czytaj sadola. Tu już dobrych kilka lat wstecz pisano 'Andrzej to nie da rady, to pie**olnie'.

dadar123

2021-11-01, 13:38
@kane84

Statystyka to kurewstwo. Gdzie są podane informacje o narodowościach imigrantów, skąd wiadomo, że to Syryjczycy, Pakistańczycy i reszta "ulubieńców" sadola?