topic

Gwałt na koszerno

freaky • 2019-07-18, 18:21
Dwunastu nastoletnich izraelskich turystów zostało decyzją sędziego na Cyprze umieszczonych na osiem dni w areszcie w ramach śledztwa ws. domniemanego gwałtu na młodej Brytyjce w nadmorskiej miejscowości Ajia Napa na południowym wschodzie wyspy.

Cytat:

Sędzia sądu w miejscowości Paralimni zaakceptował wniosek policji o osiem dni aresztu dla podejrzanych, aby dać czas śledczym na przeprowadzenie dochodzenia, które mogłoby doprowadzić do oskarżenia o "gwałt" i "gwałt z premedytacją".

12 Izraelczyków aresztowano w środę po doniesieniu 19-letniej brytyjskiej turystki o tym, że padła tego dnia ofiarą gwałtu w hotelu w Ajia Napa, gdzie mieszkała zarówno ona, jak i podejrzani.

Przesłuchanie, na które podejrzani przybyli zasłaniając twarze, odbyło się za zamkniętymi drzwiami, gdyż część z nich to osoby nieletnie.

Izraelski konsul w Nikozji Jossi Wurmbrand podał, że podejrzani mają od 15,5 do 18,5 lat. Izraelskie MSZ napisało w oświadczeniu, że "konsul obserwuje sprawę i jest w kontakcie z zatrzymanymi, a ich rodziny są informowane na bieżąco".

Cypryjski kurort Ajia Napa, znany z nocnego życia i przepięknych plaż, gości co roku wielu młodych turystów.

Cypr odwiedza rocznie 1,32 mln turystów, a Brytyjczycy stanowią wśród nich największą grupę. Wakacje spędza tam też wielu Rosjan i Izraelczyków.spoiler


Najwyraźniej przedstawiciele narodu wybranego pod względem atrakcji turystycznych mają całkiem prymitywne upodobania i nie ustępują pod tym względem bisurmanom ze Wschodu.

MalcolmX

2019-07-19, 11:09
Ale po co ten szum ? po co ta wiadomość? Nie wiem, to w ogóle nie przechodzi do żadna rubryka. Mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem, bo to wcale nie jest podobne.

Szalom Ben Stambler - rabin

Nikczemny_Płód

2019-07-19, 12:14
Sprawa to obecnie podejrzenie gwałtu.

Znając kobiety + jeszcze brytyjki, laska mogła chcieć seksu zbiorowego z 3 chłopakami, potem powiedziała a dajcie jeszcz3 , a pozostali dołączyli bo się wszyscy dobrze bawili.

I teraz gwałt i grymasi a miała być przecież przygoda.

Marcinqqq

2019-07-19, 13:01
w ch*j izraelczyków to arabusy, więc wszystko się zgadza

szympas1

2019-07-19, 16:56
Eh, gdyby tylko kos znalazł sposób na tych garbaczy...
Jakieś rozwiązanie... :evil:

freaky

2019-07-29, 18:26
Zgodnie z przewidywaniami dziewczynę aresztowano, że niby całą historię wymyśliła :krejzi: