18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałciciel i reporterka

phrontch • 2019-10-04, 23:33
Gwałciciel i morderca postanowił napluć na panią dziennikarkę, ta odruchowo użyła mikrofonu. Kilkanaście powtorek, aby lepiej zanalizować zajście




KlinikaAborcyjna

2019-10-04, 23:52
klucha121 napisał/a:

no i?



no i pani reporterka nie lubi ludzi koloru węgla, i bardzo dobrze :kawa:

dorvanamon

2019-10-05, 00:01
W pierdlu dostanie tak samo tylko czym innym po głowie :D

patriota88

2019-10-05, 00:10
dorvanamon napisał/a:

W pierdlu dostanie tak samo tylko czym innym po głowie



Albo w dupę

ARock

2019-10-05, 00:23
@uo@up
Widzę, że panowie mają doświadczenia i wspomnienia :ekspert:

orion123123

2019-10-05, 03:59
jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało ch*jem po cipie. Nie no żart dobrze ch*jowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić k***ami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..

W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie

DoubleBorger

2019-10-05, 07:21
Mogła mu wepchnąć mikrofon w papę.
Taka klasówka przed maturą w więzieniu

ka...........xi

2019-10-05, 08:46
orion123123 napisał/a:

jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało ch*jem po cipie. Nie no żart dobrze ch*jowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić k***ami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..
W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie



Ludzie, którzy piszą jakby nie skończyli gimnazjum bez 2 powtórek i kuratora powinno się traktować gorzej od gwałcicieli...

edmund

2019-10-05, 09:26
UP
ten kto pisze w nocy, albo naj***ny, nie musi dbać o składnię i ortografię

SilverShadow

2019-10-05, 10:28
orion123123 napisał/a:

jebła mu bo go trzymali hehe jakby był bez policjantów to jeszcze jej by sie oberwało ch*jem po cipie. Nie no żart dobrze ch*jowi tępić takie scierwo czy to zwykły gwałciciel czy pedofil. Jedna pestka z zwykłego pistoletu by załatwiła sprawe, w sumie można by też ekologicznie to załatwić na karmić k***ami lwy albo wziąść ścierwo zagazować od razu. Jeśli chodzi o pedofilów i gwałcicielów to nie mam ani jednego procenta szacunku dla tych odpadów to samo się też tyczy zwykłych facetów którzy leją swoje żony albo ludzi którzy znęcają sie nad zwierzętami czy małymi dziecmi jak to zawsze filmy tutaj sie ukazywały..
W sumie nawet nie wiem czemy to napisałem jest prawie 3 w nocy ja za 40 minut wychodze o 4 będę wpracy 15 po juz bede pracował a i tak w planie mam ze zaczynam od 5:30 do 16:55 a i tak pracuje od 4:15 do 16:55 trzeba byc idiotą zeby tyle pracować ale lubie swoją prace.
Nie wiem po co wam to mowie



Za dużo białego proszku. Lecz się albo padnie Ci pikawa.

Yapadeusz

2019-10-05, 11:24
Czy oni utknęli w jakiejś pętli czasowej?

dantee

2019-10-05, 11:27
oczywiście, nigger.

picolo

2019-10-05, 15:43
A mogła zabic tą pianką.

Volken

2019-10-06, 02:14
nie mogła akurat w tym momencie mieć młotka w ręku? :evil: przynajmniej 5kg :lol: