18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumowe

~Sunday • 2020-04-25, 18:57

szast

prast :-D

nwonigers

2020-04-26, 12:21
polakwrocek napisał/a:

Kiedyś chciałem strzelić gumką recepturką i tak wycelowałem że przyłożyłem do twarzy jak muszę karabinu...
Przekrwiony kwadracik przeciwnej końcówki miałem na białku chyba z 2 tygodnie.



pamietam jak taka gruba recepturka mierzylem tez niczym snajper tylko, ze strzelilem sobie w oko. ledwo do domu ze szkoly wrocilem.

Optimex

2020-04-26, 13:50
nwonigers napisał/a:

pomijajac takie wypadki, ktore sie zdarzaja przy gumach zapewne czesto to cwiczenie z gumami jest ch*jowe. na poczatku nie ma w ogole napiecia w najwazniejszej fazie ruchu praktycznie, kiedy sie aktywuje wszystko, a potem juz sila rozpedu nak***ia sie te najtrudniejsza faze... przez pozamykane silownie reklamuja to j***ne nieudaczniki jak tylko moga. j***ni trenerzy personalnii po intertenowym kursie. ci sami, ktorzy 2 miechy temu zachwalali silownie teraz twierdza, ze na gumach zrobisz forme zycia i ludzie oczywiscie lykaja. Hitem tej mody na domowe cwiczenia w kwarantannie byl jakis j***ny zoltek na jutubie, ktory zrobil filmik, na ktorym przekonywal. ze zbudujesz wyj***ne bice przy pomocy wlasnej nogi i reczniaka dzieki ktoremu ja podnosisz. masakra dla mnie



pie**olisz Pan, tak jebie farmazonami że musiałem okno otworzyć

piotrekt1976

2020-04-26, 14:14
nwonigers napisał/a:

pomijajac takie wypadki, ktore sie zdarzaja przy gumach zapewne czesto to cwiczenie z gumami jest ch*jowe. na poczatku nie ma w ogole napiecia w najwazniejszej fazie ruchu praktycznie, kiedy sie aktywuje wszystko, a potem juz sila rozpedu nak***ia sie te najtrudniejsza faze... przez pozamykane silownie reklamuja to j***ne nieudaczniki jak tylko moga. j***ni trenerzy personalnii po intertenowym kursie. ci sami, ktorzy 2 miechy temu zachwalali silownie teraz twierdza, ze na gumach zrobisz forme zycia i ludzie oczywiscie lykaja. Hitem tej mody na domowe cwiczenia w kwarantannie byl jakis j***ny zoltek na jutubie, ktory zrobil filmik, na ktorym przekonywal. ze zbudujesz wyj***ne bice przy pomocy wlasnej nogi i reczniaka dzieki ktoremu ja podnosisz. masakra dla mnie



Masakra, ale pie**olisz bzdury jak malo ktory. Gwarantuje Ci ze na krotkich gumach takich po 80-90 mm szerokosci nwet jednego pelnego cwiczenia na bicek nie zrobisz bo taka guma daje opory w okolicach 70-80 kg....
Dobiera sie gumy w zaleznosci od wykonywanych cwiczen i rozpietosc jest naprade ogromna, od gum dajacych 6-9 kg opor do gum dajacych nawet powyzej 100kg....
Cwiczenia z gumami sa o tyle dobre ze oprocz ujedrenienia i rozciagniecia prawidlowo miesnia, nie powoduja ryzka zwiaznego np z spadajacym hantlem na morde. Oprocz tego sa tanie i bardzo efektywne, Super sylewtke mozna zrobic bez zadnego obciazenia wykorzystujac tylko i wylacznie wlasna mase ciala tu klania sie kalistenika, wystarczy regularnie trenowac i trzymac w miare porzadna miche. Z gumami do cwiczen, regularnym treningen i dobra miska mozesz zrobic na miekko rzezbe zycia...

Grishjarta

2020-04-27, 08:41
Ta pierwsza tylko się oblizała :-P lubi jak boli

DanJ93

2020-04-27, 20:54
Generall14 napisał/a:

Po ch*j właściwie się nagrywać w trakcie ćwiczeń?


Żeby później obejrzeć się "od boku" i zobaczyć czy np. trzymamy prosto kręgosłup, czy bujamy się podczas ćwiczeń itp.

Grze

2020-05-03, 13:03
Ale ta pierwsza dostala strzala na otrzezwienie ;)