18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumowa dziewczynka w Hunan Chenzhou Yizhang

fantastico • 2017-08-19, 03:31
Wyszedłem sobie przed chwilą na balkon zapalić fajka i patrzę, a ciemno wszędzie bo noc nastała, a latarnie zgaszone niczym płomień świecy naślinionym palcem nie dają dostatecznej ilości światła by ujrzeć co dzieje się parę pięter niżej. A tam jakieś charczenie i buczenie i odgłos giętego aluminium. To lokalni zbieracze na łowach przeszukiwali śmietniki w poszukiwaniu lepszego jutra lub grosza na kolejną pacianę zakupioną w pobliskiej żabce. Pomyślałem sobie, że chyba trzeba iść spać. To idę, bo wątpliwej jakości był to spektakl. A na filmie dziewczynka, która przeżyła najechanie bo z gumy pewnie, swoista prezerwatywa istnienia rozciągnięta na ziemi lecz nie pęknięta.

krzyks napisał/a:






krzyks

2017-08-19, 13:41
Film też jak z gumy. Jedna minuta w osiem sekund. :kawa:

Ciornyj

2017-08-19, 13:57
Ogólnie lubię twoje opisy Fantastico, ale ten film to jakiś niewypał jest, bo ch*ja tam przejechana czy wygięta. U mnie film ma 01:01. Gdy lśniący samochód o kolorze przybliżonym do srebrnego, jak srebro na mojej szyi kieruje się leniwym tempem na dziewczynkę, co zwinęła się jak kotek w kulkę, by ciepło mu było film ni stąd ni zowąd urywa się jak ten komentarz, ponieważ czas najwyższy scrollować w dół.

krzyks

2017-08-19, 15:23
Ciornyj napisał/a:

Ogólnie lubię twoje opisy Fantastico, ale ten film to jakiś niewypał jest, bo ch*ja tam przejechana czy wygięta. U mnie film ma 01:01. Gdy lśniący samochód o kolorze przybliżonym do srebrnego, jak srebro na mojej szyi kieruje się leniwym tempem na dziewczynkę, co zwinęła się jak kotek w kulkę, by ciepło mu było film ni stąd ni zowąd urywa się jak ten komentarz, ponieważ czas najwyższy scrollować w dół.



Dobra, ponownie ratuję jego temat... :-P



Swoją drogą... fantastico dostaje piwa już za samo wrzucenie czegoś, bo chyba ci co piwa dali, filmu nie oglądali :nie_znaju:

jemknura

2017-08-19, 22:57
bo to prędkość zabija.

PA...........SM

2017-08-20, 23:04
Taką gówniarę z gumy, to fajnie się r*cha :)

Cl...........te

2017-08-21, 16:14
krzyks napisał/a:



Dobra, ponownie ratuję jego temat... :-P



Musisz go lubić ;-)

fashX

2017-08-21, 20:03
@fantastico byłeś zabawny, teraz chyba pora zejść ze sceny lub dosłownie, bo jesteś żenujący...

__Tux__

2017-08-22, 09:40
jemknura napisał/a:

bo to prędkość zabija.



Prędkość nie zabija. Robi to sposób jej nadania albo utracenia :D .

TeaBag

2017-08-22, 23:51
trzeba być debilem żeby jej nie zauważyć, masakra. takim kierowcom prawo jazdy zabrać i w pasy zapiąć