18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Guma

~_Yarko_ • 2020-10-29, 19:58
Dźwięk na Oscara.
Gdyby tego spadochronu nie miał ...


joeblacktwo

2020-10-29, 20:44
Ciągle lepiej niż pęknięty Durex w Polsce

janlew

2020-10-29, 21:00
joeblacktwo napisał/a:

Ciągle lepiej niż pęknięty Durex w Polsce

Boisz się odpowiedzialności to wal konia. Tak było w Polsce przez 1000lat i jakoś ludzie żyli.
Ba, pięknie było... spędzarki płodów i jawnych sodomitów paliło się na stosie, nawet jak nie blokowali skrzyżowań. Baba musiała słuchać ojca, potem męża, a prawa kobiet, wyborcze i inne, jakie na nieszczęście dostały 100 lat temu, wzbudzały gromki śmiech. Morderców się kaźniło na rynku, włamywacza czy napastnika się zabijało. Żyd czy innowierca znał swoje miejsce. Podatki z 10%. Normalność. Ach piękne czasy.

joeblacktwo

2020-10-29, 21:18
janlew napisał/a:

Boisz się odpowiedzialności to wal konia. Tak było w Polsce przez 1000lat i jakoś ludzie żyli.
Ba, pięknie było... spędzarki płodów i jawnych sodomitów paliło się na stosie, nawet jak nie blokowali skrzyżowań. Baba musiała słuchać ojca, potem męża, a prawa kobiet, wyborcze i inne, jakie na nieszczęście dostały 100 lat temu, wzbudzały gromki śmiech. Morderców się kaźniło na rynku, włamywacza czy napastnika się zabijało. Żyd czy innowierca znał swoje miejsce. Podatki z 10%. Normalność. Ach piękne czasy.



Przepraszam ale co Ty pie**olisz?

sard

2020-10-29, 21:50
joeblacktwo napisał/a:

Przepraszam ale co Ty pie**olisz?



zapewne kozy, chyba że z Podhala to łowiecki Wtedy nie ma problema, że jedzie bez ogumienia.

Pepperoni

2020-10-29, 23:21
sparciala linka....

octave25

2020-10-30, 00:58
joeblacktwo napisał/a:

Przepraszam ale co Ty pie**olisz?



Gdyby pie**olił, to by ruszał dupą. Janie ruszasz dupą?

DziQ1916

2020-10-30, 02:47
ma spadochron po uja się sracie

michalk0072

2020-10-30, 03:37
joeblacktwo napisał/a:

Przepraszam ale co Ty pie**olisz?



Jak przeczytałem fragment o innowiercach, to doszedłem do wniosku, że swojego proboszcza na zakrystii. To tłumaczy też jego negację zasadności kondomów.

janlew

2020-10-30, 07:52
octave25 napisał/a:

Gdyby pie**olił, to by ruszał dupą. Janie ruszasz dupą?


Tylko jak pie**ole.

michalk0072 napisał/a:

Jak przeczytałem fragment o innowiercach, to doszedłem do wniosku, że swojego proboszcza na zakrystii. To tłumaczy też jego negację zasadności kondomów.


Dupczyć chłopa? To by mnie czyniło jednym z was: LGBT-Antifa-BLM-Feminy-HiV-kloaka, a ja z wami nie mam nic wspólnego.
W gumie jest ryzyko, więc niech wali konia, tyle na temat. Na r*chanie chłopów jak ty nie wpadłem, bo ja nie jestem pedałem.

DecimusMaximus

2020-10-30, 08:20
And the winner is! MC Hammer! Can't touch this! :roll:

Driver19cm

2020-10-30, 08:26
Cytat:

Na r*chanie chłopów jak ty nie wpadłem, bo ja nie jestem pedałem.



Ale inne chłopy wpadły na to, aby r*chać Ciebie. Może nie jesteś pedałem, ale za to jesteś cwe*em :lol: :lol: :lol:

htp

2020-10-30, 09:59
janlew napisał/a:

Boisz się odpowiedzialności to wal konia. Tak było w Polsce przez 1000lat i jakoś ludzie żyli.
Ba, pięknie było... spędzarki płodów i jawnych sodomitów paliło się na stosie, nawet jak nie blokowali skrzyżowań. Baba musiała słuchać ojca, potem męża, a prawa kobiet, wyborcze i inne, jakie na nieszczęście dostały 100 lat temu, wzbudzały gromki śmiech. Morderców się kaźniło na rynku, włamywacza czy napastnika się zabijało. Żyd czy innowierca znał swoje miejsce. Podatki z 10%. Normalność. Ach piękne czasy.



Są jeszcze kraje, gdzie jest podobnie. Pasujesz tam. Zacznij od wyłączenia Internetu i srania w krzakach.

michalk0072

2020-10-30, 13:34
sard napisał/a:

zapewne kozy, chyba że z Podhala to łowiecki Wtedy nie ma problema, że jedzie bez ogumienia.





janlew napisał/a:

Tylko jak pie**ole.
Dupczyć chłopa? To by mnie czyniło jednym z was: LGBT-Antifa-BLM-Feminy-HiV-kloaka, a ja z wami nie mam nic wspólnego.
W gumie jest ryzyko, więc niech wali konia, tyle na temat. Na r*chanie chłopów jak ty nie wpadłem, bo ja nie jestem pedałem.




Więc on chyba woli być bierny, jak jego dymają.

donger

2020-10-30, 18:04
joeblacktwo napisał/a:

Przepraszam ale co Ty pie**olisz?



Za głupi jesteś byś zrozumiał