18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTA Brasil (Rio de Janeiro)

phrontch • 2019-04-15, 08:51
W Brazylii po staremu

nostres

2019-04-15, 09:18
Wychodzi na to że tam, tak samo jak USA opłaca się mieć samochód z manualną skrzynią biegów. Kretyni nie ogarniają sprzęgła

de_Sade

2019-04-15, 09:42
nostres napisał/a:

Wychodzi na to że tam, tak samo jak USA opłaca się mieć samochód z manualną skrzynią biegów. Kretyni nie ogarniają sprzęgła



Chyba magiczny przycisk skitrany nie wiadomo gdzie :)

I zapamiętajcie: w Brazylii złodzieje jeżdżą czarnymi furami, a okradani białymi/ kremowymi.

dmnunited

2019-04-15, 13:52
W Brazylii myślę, że by się sprawdziły ładunki wybuchowe w samochodzie, który został skradziony właścicielowi. Ktoś chce zapie**olić Ci furę? Ok. Niech wsiada.
Po przejechanych 20 metrach wciskasz guziczek w małym pilocie i wypie**alasz złodzieja na orbitę okołoziemską.
A koszta zniszczenia samochodu zwraca Ci ubezpieczyciel. Policja zadowolona, bo jednego śmiecia mniej. Ty zadowolony, bo karma wróciła z prędkością światła. Jedynie ubezpieczyciel może coś tam psioczyć, ale najważniejsze, że jednego brązowolicego złodzieja i prawdopodobnie mordercy mniej.

Wiewór

2019-04-15, 14:03
Tytuł tematu sugeruje, że to jest jakieś nadzwyczajne zjawisko jak w grze komputerowej a przecież to zwykły dzień w Brazylii.

polakwrocek

2019-04-15, 21:46
dmnunited napisał/a:

W Brazylii myślę, że by się sprawdziły ładunki wybuchowe w samochodzie, który został skradziony właścicielowi. Ktoś chce zapie**olić Ci furę? Ok. Niech wsiada.
Po przejechanych 20 metrach wciskasz guziczek w małym pilocie i wypie**alasz złodzieja na orbitę okołoziemską.
A koszta zniszczenia samochodu zwraca Ci ubezpieczyciel. Policja zadowolona, bo jednego śmiecia mniej. Ty zadowolony, bo karma wróciła z prędkością światła. Jedynie ubezpieczyciel może coś tam psioczyć, ale najważniejsze, że jednego brązowolicego złodzieja i prawdopodobnie mordercy mniej.



Tia jak ci ameba umysłowa z pistoletem wcześniej nie odstrzeli pomysłu z głowy.

qbswwa

2019-04-15, 23:43
k***a, czego nie ogarniacie? Przecież macie lektora! Napisów nie da się włączyć.

DoubleBorger

2019-04-16, 10:40
Czy oni kradną VW UP/SKODA CITIGO/SEAT MII? jaja k***a sobie robią XDDDDD

koxu42

2019-04-16, 22:44
DoubleBorger z tego co wiem takie auta nie mają az tyle zabezpieczen chyba co droższe i latwiej je sprzedac np. w Polsce najszęsciej kradzionym jest chyba Golf 3