18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7wporzondku

2021-10-23, 09:08
Covidowe pedały do budy. Zaszczepcie sie i grzecznie czekajcie na wyniki eksperymentu :->

bffist

2021-10-23, 09:09
Przecież ten debil powinien sobie to na tym swoim pustym łbie rozwalić.. czekam na jego k***a podkarpacką enklawę bezmaseczkową.. :lol:

Insaner

2021-10-23, 11:31
Tak jak ogólnie nie przepadam za Konfederacją i tymi wszystkimi broniącymi ich kucami pochowanymi w piwnicach tak w temacie polityki sanitarnej w pełni ich popieram. Doszło już nawet do tego, że jeśli udostępni się wywiad z lekarzem (z wiadomości Polsatu) w którym normalnie na antenie lekarz (Kuna) podał ilość badań przemawiających za tym, że maski w ogóle są nieskuteczne czego już dowiedziono naukowo to facebook banuje konto za udostępnienie materiału, który przecież wszyscy w Polsce mogli obejrzeć w TV około 20tej. Co ciekawe z dopiskiem, że są to fałszywe i szkodliwe informacje dotyczące Covid. Kto w takim razie decyduje o tym co jest "prawdą naukową", a co "fake newsem"? Politycy? Jeszcze co gorsza część społeczeństwa temu przyklaskuje i uważa się z jakiegoś absurdalnego powodu za tę "wykształconą i światłą połowę" (mimo iż jest zupełnie na odwrót).

Wracając jednak do samej Konfederacji to dość zabawne, że ta sama partia która chce aby kobiety rodziły gnijące martwe płody przez 9 miesięcy i aby jeszcze je chrzczono jest jedyną, która krytykuje publicznie ten zamordystyczny cyrk, a pozostałe tzw. "opozycyjne" i "liberalne" partie jeszcze bardziej zachęcają do zwalniania niezaszczepionych, zamykania ludzi w domach i przymusu szczepienia .

ArkSa

2021-10-23, 12:56
neo001 napisał/a:

Tu nie chodzi o ten kawałek tektury, a o wolność jaką nam zabierają. Teraz nas nie wpuszczą do teatru, kina, itp. Następnie będą bary/kluby/restauracje/galerie, a na końcu nie wpuszczą nas do pracy bez certyfikatu coviśmieciowego. A że nie pracujesz to i pensji nie dostaniesz, ale jak masz k***a pracować?
I teraz geniuszu odpowiedz - gdzie tu dobrowolność gówno szczepień?
Edytowane: Wiesz może też jaka jest różnica między przytaczanym przez Ciebie przykładem, a obecnym tematem? Może sam na to wpadniesz, chociaż w to wątpię.



Ja jedno ty drugie. Czyli jeśli z czymś się nie zgadzam mogę to zniszczyć? Rozumiem, że lewica może niszczyć pomniki/kościoły jeśli nie zgadzają się z ich światopoglądem? Czy to mogą robić ci, którzy mają takie samo zdanie co ja?
Także teraz geniuszu powiedz mi, w którym momencie wypowiedziałem się o szczepieniach? W żadnym, cały komentarz dotyczył samego zniszczenia cudzego mienia, a ty dorzuciłeś do tego jakieś drugie dno, które ci pasuje.
Wątpię, to ja w twoją inteligencję, skoro nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Insaner

2021-10-23, 14:06
ArkSa napisał/a:

Ja jedno ty drugie. Czyli jeśli z czymś się nie zgadzam mogę to zniszczyć? Rozumiem, że lewica może niszczyć pomniki/kościoły jeśli nie zgadzają się z ich światopoglądem? Czy to mogą robić ci, którzy mają takie samo zdanie co ja?
Także teraz geniuszu powiedz mi, w którym momencie wypowiedziałem się o szczepieniach? W żadnym, cały komentarz dotyczył samego zniszczenia cudzego mienia, a ty dorzuciłeś do tego jakieś drugie dno, które ci pasuje.
Wątpię, to ja w twoją inteligencję, skoro nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem.



Ja wątpię w Twoją inteligencję jeśli myślisz, że jakikolwiek polityk zabrałby tablicę informacyjną z filharmonii, zniszczył ją i jeszcze zarejestrował to na udostępnionym filmie. Immunitet immunitetem, ale akurat na tego gościa polują aby mu go uchylić i tym nagraniem dałby swoim przeciwnikom oręż do ręki. Niszczenie mienia to przestępstwo.
Ustawka jak w 99,99% takich przypadków. Przynieśli jakąś swoją tablicę, schowali ją przed konferencją za drzwiami a następnie "wynieśli ją z budynku" i rozwalili. Jeśli masz jakieś dowody na to, że tablica informacyjna stała w tej filharmonii od np. kilku miesięcy a teraz nagle zniknęła to czekam. Równie dobrze to ja mogę sobie wydrukować portret Mona Lisy z internetu, wsadzić w replikę ramy obrazu i spalić go przed Luwrem.

neo001

2021-10-23, 14:12
ArkSa napisał/a:

Ja jedno ty drugie. Czyli jeśli z czymś się nie zgadzam mogę to zniszczyć? Rozumiem, że lewica może niszczyć pomniki/kościoły jeśli nie zgadzają się z ich światopoglądem? Czy to mogą robić ci, którzy mają takie samo zdanie co ja?
Także teraz geniuszu powiedz mi, w którym momencie wypowiedziałem się o szczepieniach? W żadnym, cały komentarz dotyczył samego zniszczenia cudzego mienia, a ty dorzuciłeś do tego jakieś drugie dno, które ci pasuje.
Wątpię, to ja w twoją inteligencję, skoro nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem.



Jak sam zauważyłeś, dziewczyna ukradła transparent z którym się nie zgadzała ze względu na światopogląd, bo ona ma inny. Tu mamy zorganizowany happeningi poruszający problem łamania podstawowych praw człowieka i zaprzestania segregacji społeczeństwa ze względu na szczepienia. Co do zniszczenia mienia, to filharmonia może spróbować starać się o naprawę szkody na drodze sądowej(niska szkodliwość w tym przypadku, oraz nie wiem jak to działa mając immunitet).

Może mnie trochę poniosło przy pierwszym komentarzu, ale byłem lekko wypity :-P

Kiblodrzemek88

2021-10-23, 15:43
Silverface napisał/a:

Dobrze zrobił.



Ta partia to chyba ostatnia nadzieja dla naszego kraju...

:-|

Bona1

2021-10-23, 16:22
pazuzu napisał/a:

Debil, nie chce to niech sie nie szczepi w czym ma problem. W jakimś miejscu wpuszczają z certyfikatem to niech tam nie chodzi.
Jak jestem naj***ny i chce pojechać samochodem to nie krzyczę że to dyskryminacja i podziały bo mi zabraniają



półgłówku, nie wiesz o czym piszesz najwyraźniej.

Rasael napisał/a:

Bo bycie mentalnym zjebem nie jest (niestety) nielegalne. Jak ja się brzydzę tymi płaskoziemskimi śmieciami przepełnionymi urojeniami o posiadaniu mistycznej wiedzy na temat międzynarodowych spisków na globalną skalę. Zdychajcie w zasranych slamsach i przesączonych wydzieliną z ropiejących, otwartych ran, wy obślizłe, bezwartościowe czerwie.



Popie**olony jesteś?

ArkSa

2021-10-23, 16:59
neo001 napisał/a:

Jak sam zauważyłeś, dziewczyna ukradła transparent z którym się nie zgadzała ze względu na światopogląd, bo ona ma inny. Tu mamy zorganizowany happeningi poruszający problem łamania podstawowych praw człowieka i zaprzestania segregacji społeczeństwa ze względu na szczepienia. Co do zniszczenia mienia, to filharmonia może spróbować starać się o naprawę szkody na drodze sądowej(niska szkodliwość w tym przypadku, oraz nie wiem jak to działa mając immunitet).
Może mnie trochę poniosło przy pierwszym komentarzu, ale byłem lekko wypity



Spoko, mi chodzi tylko o samo jego działanie. Z racji immunitetu nic mu zapewne nie grozi. Mnie irytuje tylko sam sposób jego działania, bo od wymierzania sprawiedliwości są organy(jak działają to już inna sprawa),. Daje po prostu zły przykład w mojej ocenie.
Doceniam ostatnie zdanie ;-)


Insaner napisał/a:

Ja wątpię w Twoją inteligencję jeśli myślisz, że jakikolwiek polityk zabrałby tablicę informacyjną z filharmonii, zniszczył ją i jeszcze zarejestrował to na udostępnionym filmie. Immunitet immunitetem, ale akurat na tego gościa polują aby mu go uchylić i tym nagraniem dałby swoim przeciwnikom oręż do ręki. Niszczenie mienia to przestępstwo.
Ustawka jak w 99,99% takich przypadków. Przynieśli jakąś swoją tablicę, schowali ją przed konferencją za drzwiami a następnie "wynieśli ją z budynku" i rozwalili. Jeśli masz jakieś dowody na to, że tablica informacyjna stała w tej filharmonii od np. kilku miesięcy a teraz nagle zniknęła to czekam. Równie dobrze to ja mogę sobie wydrukować portret Mona Lisy z internetu, wsadzić w replikę ramy obrazu i spalić go przed Luwrem.



Ja za to wątpię w Twoją, jeśli uważasz, że Braun nie byłby do tego zdolny. On robił w przeszłości dużo bardziej kontrowersyjne rzeczy niż owa sytuacja z filmiku.
Ja odniosłem się tylko do samego czynu, Ty natomiast stanąłeś murem za nim, również nie mając wiedzy na ten temat, od razu zakładając, że masz rację. Z takim tokiem myślenia zastanów się, czy nie zacząć wątpić we własną inteligencje.

BAROSZA30

2021-10-23, 18:20
Dobrze zrobił, polać mu, a tak nawiasem tylko Konfederacja może coś zmienić, ogólnie j***ć politykę, żeby ludziom dobrze się żyło :-)

BERYL1

2021-10-23, 18:44
grzegorz braun debil :)

Wiewór

2021-10-23, 19:20
Kolejny polityk populista a debile się cieszą. Już raz się daliście zrobić w ch*ja takim kabotynom i teraz PiS zamienia nasz kraj w Białoruś.

donger

2021-10-23, 22:33
Brawo Braun. Brawo Konfederacja. Jedyni zasługujący na głos w tym szmabie

Kiblodrzemek88

2021-10-23, 22:48
BERYL1 napisał/a:

grzegorz braun debil



Zrob coś dla nas. Zaszczep sie

8-)

subik

2021-10-24, 14:55

pazuzu napisał/a:

Debil, nie chce to niech sie nie szczepi w czym ma problem. W jakimś miejscu wpuszczają z certyfikatem to niech tam nie chodzi.
Jak jestem naj***ny i chce pojechać samochodem to nie krzyczę że to dyskryminacja i podziały bo mi zabraniają


Ty chory śmiec** jak mozesz nam zabraniac zyc godnie i zabierać prace, zarobek na utrzymanie, leczenie. Przez takich jak Ty nie działa nic, stres , brak przychodów, jak mamy zyć za co, dzieci coraz bardziej chore i "głupsze"przez brak szkoły, coraz drożej przez te lockdowny a Ty bałwanie sie boisz kilku śmiesznych zgonów. Od 3 lat pandemia jakby była straszna to juz dawno połowa ludnosci by nieżyła.