18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tycho

2021-10-22, 20:12
Bardzo dobrze zrobił, pochwalam. Dość tego epidemicznego szaleństwa.

mystery0987

2021-10-22, 20:47
baronturbina napisał/a:

Grzegorz Brwun jakim ty powinien szukać miejsca na innym portalu.



ssij jajca

Antek01

2021-10-22, 21:07
pazuzu napisał/a:

Debil, nie chce to niech sie nie szczepi w czym ma problem. W jakimÅ› miejscu wpuszczajÄ… z certyfikatem to niech tam nie chodzi.
Jak jestem naj***ny i chce pojechać samochodem to nie krzyczę że to dyskryminacja i podziały bo mi zabraniają



Ty barani łbie, jak za chwilę każą ci okazać certyfikat obciągnięcia kaczce, to pójdziesz mu obciągnąć?
Może jakiś obrońca szczepionek na tego śmiertelnego wirusa wytłumaczy mi w końcu, dlaczego boicie się ludzi niezaszczepionych? Przecież to oni mają większe ryzyko zarażenia się, a nie zarażenia was?

GÅ...........ku

2021-10-22, 22:32
Ciekawe czy gdybym obrazek z lafirynda maryją rozj***ł na słupku to też byłby taki ucieszony.

Varatas

2021-10-22, 23:09
GłosRozsądku napisał/a:

Ciekawe czy gdybym obrazek z lafirynda maryją rozj***ł na słupku to też byłby taki ucieszony.



Prędzej byś narobił w majty.

wujawlade

2021-10-22, 23:14
pazuzu napisał/a:

Debil, nie chce to niech sie nie szczepi w czym ma problem. W jakimÅ› miejscu wpuszczajÄ… z certyfikatem to niech tam nie chodzi.
Jak jestem naj***ny i chce pojechać samochodem to nie krzyczę że to dyskryminacja i podziały bo mi zabraniają


O wolność debilu, Tobie pewnie wszystko jedno bo i tak cały dzień z mamusia w domu, ale niektórym się nie podoba że żeby wypić piwo w barze trzeba mieć przepustkę ale ludzie segregowani ja za Hitlera

Czekamy aż Niedzielskiego na pal nabije

mam_racje

2021-10-22, 23:17
sachcio napisał/a:

ale.... tam nie bylo obowiazku okazania tego certyfikatu, nie do konca rozumiem zamysl ;p



Jak to o co? O szekle, ruble... pajac pajacuje jak kiedyś Palikot a głupki się cieszą jak do sera.




Widocznie go szantażują albo się po prostu sprzedał, bo kiedyś stworzył wspaniały obraz komunizmu: "Transformacja - od Lenina do Putina", który gorąco polecam zainteresowanym historią i polityką.

Rasael

2021-10-22, 23:26
Bo bycie mentalnym zjebem nie jest (niestety) nielegalne. Jak ja się brzydzę tymi płaskoziemskimi śmieciami przepełnionymi urojeniami o posiadaniu mistycznej wiedzy na temat międzynarodowych spisków na globalną skalę. Zdychajcie w zasranych slamsach i przesączonych wydzieliną z ropiejących, otwartych ran, wy obślizłe, bezwartościowe czerwie.

pazuzu

2021-10-23, 00:21
chochlikhero166 napisał/a:

Knurze, jazdy po pijaku zabrania ci polskie prawo. Natomiast segregacji zabrania polskie prawo. Idź być naj***ny w środowisku swojej inteligencji.



A jak polskie prawo zabroni wstępu do miejsc publicznych osobom niezaszczeoionym to rozumiem że wtedy wszytsko będzie ok i już nie będziesz się pluł?

wujawlade napisał/a:

O wolność debilu, Tobie pewnie wszystko jedno bo i tak cały dzień z mamusia w domu, ale niektórym się nie podoba że żeby wypić piwo w barze trzeba mieć przepustkę ale ludzie segregowani ja za Hitlera
Czekamy aż Niedzielskiego na pal nabije



No to przecież pisze ze wolny kraj to chce samochodem jeździć naj***ny a nie jakaś segregacja na trzeźwych i pijanych.

Widzę cały czas płaskoziemcy maja się dobrze na sadolu, myślałem że dopiero za czasów czarna wyrosną debile w naszym kraju, pomyliłem się już dawno byli

majkel1615

2021-10-23, 01:20
pazuzu napisał/a:

A jak polskie prawo zabroni wstępu do miejsc publicznych osobom niezaszczeoionym to rozumiem że wtedy wszytsko będzie ok i już nie będziesz się pluł?
No to przecież pisze ze wolny kraj to chce samochodem jeździć naj***ny a nie jakaś segregacja na trzeźwych i pijanych.
Widzę cały czas płaskoziemcy maja się dobrze na sadolu, myślałem że dopiero za czasów czarna wyrosną debile w naszym kraju, pomyliłem się już dawno byli



Czemu cie kiedyÅ› nie wyskrobali?

Mortifervs

2021-10-23, 02:55
Sierść bobrze! Tego zjeba tylko w kagańcu i na łańcuchu trzymać, najlepiej w Tworkach. Co to k***a za państwo, w którym degeneraci mogą zostać posłami???

A dla zjebów-proepidemistów mam radę: skoro tak kochacie choroby zakaźne, to może polećcie sobie do afryki, zaraźcie się ebolą i pokażcie jak się fajnie na to zdycha? Każdemu piwko postawię!

neo001

2021-10-23, 03:21
ArkSa napisał/a:

Czyli w skrócie wziął coś, co nie należy do niego i to zniszczył. Jak była akcja z USA, gdzie aktywistka lewicowa zabrała jakiś transparent i została aresztowana to wszyscy się cieszyli, bo przecież nie można zabierać czegoś co nie Twoje. Ale gdy ktoś robi coś gorszego,,bo nie kradnie a niszczy, to już super:D
Gratuluję logiki użytkownikom sadistica.



Tu nie chodzi o ten kawałek tektury, a o wolność jaką nam zabierają. Teraz nas nie wpuszczą do teatru, kina, itp. Następnie będą bary/kluby/restauracje/galerie, a na końcu nie wpuszczą nas do pracy bez certyfikatu coviśmieciowego. A że nie pracujesz to i pensji nie dostaniesz, ale jak masz k***a pracować?
I teraz geniuszu odpowiedz - gdzie tu dobrowolność gówno szczepień?

Edytowane: Wiesz może też jaka jest różnica między przytaczanym przez Ciebie przykładem, a obecnym tematem? Może sam na to wpadniesz, chociaż w to wątpię.

avalanch

2021-10-23, 03:28
kama3666 napisał/a:

Zawsze miałem go za idiotę. Ten performance potwierdza że miałem nosa.



Tego nosa to trzymałeś u starego w dupie ;) chyba

Pan Grzegorz to się w tańcu nie pie**oli :D z tymi szurami kowidianami :D

jazeck

2021-10-23, 04:47
Czyli nie zobaczÄ™ jak nie mam fejsbuki....

wSAD

2021-10-23, 08:50
Jedyne słuszne okazanie.