18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzecznie oddał co miał

Jesse.Pinkman • 2021-09-16, 12:23
Kierowca autobusu w Ekwadorze obrabowany przez nożownika.

Wepss

2021-09-16, 14:13
Ale weźcie mi wytłumaczcie, bo my też jesteśmy zacofanym krajem trzeciego świata, ale jednak to dla nas wciąż jest abstrakcja. Oni tam mają takie prawo, że mogą sobie bezkarnie okradać ludzi, gozić bronią itd.? Bo z tego co widzę, to chyba uchodzi im to bez konsekwencji. Chodzą sobie, biorą co chcą i heja. Dziwna sprawa.

venezia21

2021-09-16, 14:34
Wepss napisał/a:

Ale weźcie mi wytłumaczcie, bo my też jesteśmy zacofanym krajem trzeciego świata, ale jednak to dla nas wciąż jest abstrakcja. Oni tam mają takie prawo, że mogą sobie bezkarnie okradać ludzi, gozić bronią itd.? Bo z tego co widzę, to chyba uchodzi im to bez konsekwencji. Chodzą sobie, biorą co chcą i heja. Dziwna sprawa.



My jako społeczność sadistica też w to nie możemy uwierzyć i dlatego nam się to bardzo podoba że to się dzieje w krajach trzeciego świata a nie u nas

:mrgreen:

wojtekpwse

2021-09-16, 17:53
Nie opłaca się szukać porządnej roboty bo i tak cie opie**olą.

Smartghetto

2021-09-16, 18:05
masoneria wiedziała co robi maseczkując Świat - w krajach na schylu upadku el dorado dla przestępcow w innych panstwach nadejdzie to szybciej niz myslicie...oh wait france, uk, ger? :psycho: :psycho:

C0C0JUMBO

2021-09-16, 23:03
Wepss napisał/a:

Ale weźcie mi wytłumaczcie, bo my też jesteśmy zacofanym krajem trzeciego świata, ale jednak to dla nas wciąż jest abstrakcja. Oni tam mają takie prawo, że mogą sobie bezkarnie okradać ludzi, gozić bronią itd.? Bo z tego co widzę, to chyba uchodzi im to bez konsekwencji. Chodzą sobie, biorą co chcą i heja. Dziwna sprawa.



Polska to 2 świat. Pomiędzy 1 a 3. Można łatwo to stwierdzić po zarobkach i warunkach zyciowych.

Granicę trochę uległy zmianie ale kolory się zgadzają ;-)


przewodnik_elektryczny

2021-09-17, 01:18
C0C0JUMBO napisał/a:

Polska to 2 świat. Pomiędzy 1 a 3. Można łatwo to stwierdzić po zarobkach i warunkach zyciowych.
Granicę trochę uległy zmianie ale kolory się zgadzają



Wtedy pod pojęciem trzeciego swiata nie rozumiano murzynowa jak dzisiaj ,tylko kraje nie należące ani do bloku NATO , Europy zachodniej i szerzej zachodniego kręgu kulturowego ani do bloku państw komunistycznych. Były to państwa niezaangażowane ,albo lawirujace miedzy dwoma głównymi blokami. Dobrym przykładem była Jugoslawia,niby komunistyczna a utrzymująca niezależność od bloku sowieckiego i w dość doobrej komitywie z zachodem. Dzisiaj pod pojęciem trzeci świat widzimy Kongo, Indie i Brazylie (ale juz nie Malezje , Oman i Chile na przykład