18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gryzonie u świń

wojtas09999 • 2021-05-11, 23:07
Na filmiku widać pozbywanie się nie proszonych gości w sejmie


Dupaapud

2021-05-11, 23:17
Pytanie do przeciętnego użyszkodnika sadola (czyli do eksperta): przy użyciu czego myśliwy z filmu strzela?

ebeebe_ebeebeebe

2021-05-11, 23:18
Dupaapud napisał/a:

Pytanie do przeciętnego użyszkodnika sadola (czyli do eksperta): przy użyciu czego myśliwy z filmu strzela?



Jestem sadolowym ekspertem: zdecydowanie to shotgun

Billans

2021-05-11, 23:18
Dupaapud napisał/a:

Pytanie do przeciętnego użyszkodnika sadola (czyli do eksperta): przy użyciu czego myśliwy z filmu strzela?



też jestem ciekawy. Stawiam na procę, ale może też być wiatrówka

IcoJaRobieTu

2021-05-11, 23:23
Billans napisał/a:

też jestem ciekawy. Stawiam na procę, ale może też być wiatrówka



Raczej wiatrówka, chyba, że znajdziesz taką procę z przeładowaniem, bo ten dźwięk jest w tle słyszalny.

mam_racje

2021-05-11, 23:23
Wygląda na wiatrówkę BB (airsoft).
Bywają bardzo ciche z zasięgiem skutecznym dla zabijania "drobnicy" do 10-20m.

mygyry

2021-05-11, 23:32
Szczury to cwane k***y, muszą zacząć nosić ciemne okulary, bo ułatwiają mu robotę

Billans

2021-05-11, 23:32
IcoJaRobieTu napisał/a:

Raczej wiatrówka, chyba, że znajdziesz taką procę z przeładowaniem, bo ten dźwięk jest w tle słyszalny.



słychać, ale wyobraziłem sobie", że mocną proce trzeba naciągać i jest jakiś spust, czy mechanizm i to też może być. Ogólnie nie wiem co to, ale zabawa spoko

barni123pl

2021-05-11, 23:42
Szczury w takim burdelu niesamowite ale skąd się wzięły ciekawe

Kriski

2021-05-12, 00:10
Dupaapud napisał/a:

Pytanie do przeciętnego użyszkodnika sadola (czyli do eksperta): przy użyciu czego myśliwy z filmu strzela?



Bierzesz zwykłą tanią 5.5mm wiatrówkę z naciągiem sprężynowym, wymieniasz sprężynę na mocniejszą lub jak potrafisz, hartujesz i rąbiesz hornetami do ścierwa nawet na 50 metrów.

mam_racje

2021-05-12, 00:23
@up

Pytanie było o film a nie twoje fantazje - jakby to była wiatrówka łamana, to by się obraz kamery chwiał przy ładowaniu.
Tylko sportowe (zbiornikowe) wiatrówki mają magazynki (na ~10 pocisków) a wiatrówki BB po kilkadziesiąt/set i ich sprężyny na tyle miękkie, że można "przeładowywać" bez odrywania wzroku z celu.

Dot

2021-05-12, 00:44
Dupaapud napisał/a:




zakładam że to typowa wiatrówka do 17J, momentami widać nawet jak śrut leci, więc nie jest to duża prędkość, taka sama zabawa jak z gołębiami w mieście, jak poszukasz to i takie filmy znajdziesz, do tego jakaś tania kamera na podczerwień i gotowe, szczur wędrowny to szkodnik, szczury udomowione śmieszne i przyjacielskie są, ale takie to małe gnojki, nie ma wyjścia, albo jakieś żywołapki i wywozisz do lasu albo po prostu pozbywasz się na wszelkie sposoby

PsikutaBezS

2021-05-12, 00:47
Bo to jest tak: gdyby rozsypał trutkę (jak to się robi w cywilizowanych krajach).... świnie jedzą szczury z trutką = ludzie jedzą trutkę. Ale ludzie i tak głupsi już nie będą!

Pawehan

2021-05-12, 01:21
Dupaapud napisał/a:

Pytanie do przeciętnego użyszkodnika sadola (czyli do eksperta): przy użyciu czego myśliwy z filmu strzela?



Wiatrówka PCP powietrze sprężone w zbiorniku pod lufą.
Przeładowanie to szczęk zamka i dosyłanie kolejnego śrutu z magazynka oraz napinanie zbijaka zaworu. Oczywiście luneta.

Daniel01

2021-05-12, 01:40
jakby nie miał takiego syfu to i szczurów by nie było..... a wiatrówka na asg tylko celownik noktowizyjny