18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gry komputerowe zabijają

~Velture • 2017-12-25, 07:11
Wiele się pie**oli o tym jak gry komputerowe przyczyniają się do zabójstw ale tym razem gra komputerowa faktycznie kogoś zabiła :shock:


44 letni rusek z Moskwy zmarł podczas gry w zestawie do wirtualnej rzeczywistości (Pozdrawiam Jaczuro :D ).

Jest to pierwszy przypadek na świecie aby ktoś umarł korzystając z zestawu VR (virtual reality).

Facet podczas poruszania się w mieszkaniu z założonymi goglami VR potknął się i spadł na szklany stolik.

Szkło się w niego wbiło i w wyniku doznanych obrażeń wykrwawił się na miejscu, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.

Raport z miejsca zdarzenia nie zawiera informacji jakiej firmy był to zestaw VR.

źródło: http://www.pcgamer.com/man-dies-in-vr-accident-according-to-russian-news-agency/

No więc pamiętajcie, że jak stać was na takie zabawki to wypie**olcie szklane stoliki z pokoju przed grą :krejzi:

saves

2017-12-25, 12:42
Nie mógł się po ludzku wódki napić?

KillerLaugh

2017-12-25, 14:06
Wygląda na to, że zabił go szklany stolik, a nie VR.

TB303

2017-12-25, 14:55
Tu zdecydowanie ani gry, ani VR nie miały nic do rzeczy, tylko...
Velture napisał/a:

Facet podczas poruszania się w mieszkaniu z założonymi goglami VR potknął się i spadł na szklany stolik.


... debil sam się wyeliminował - selekcja naturalna :kawa:

RoboCat

2017-12-25, 23:52
To nie gra a poprostu jego debilizm...

sirmlcs

2017-12-26, 02:17
Mnie nie stać na to, więc nie umrę :P

Maxi96

2017-12-26, 09:13
To zabiło go VR czy szklany stolik?


Ja pie**ole poziom jak na pudelku czy onecie....


Ekhm:

"CzŁoWiEk ZaBiTy PrZez GrĘ KoMpUtErOwĄ, VR JeSt NiEbEzPiEcZnE, CzY Na PeWnO MoŻnA To DaĆ DzIeCkU? JuŻ DzIsIaJ W PyTaNiU Na ŚnIaDaNiE!"

Tak to widzę

EdmundKemper

2017-12-26, 10:51
Stado nowoczesnych się obruszyło.

Jurny

2017-12-26, 10:52
Tak kurfa, jakby po ciemaku rozj***ł się o ten stolik to by napisali że umarł z braku światła...

Ja...........ro

2017-12-26, 11:08
Dzieki za dedykacje :ok:
Wlasnie dlatego nalezy korzystac z profesjonalnych, odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pokojow VR a nie grać na tym w domu, gdzie jest tysiace potencjalnych czynnimow przez ktore mozna zrobic sobie krzywde!

:amused:

Arles.

2017-12-26, 12:12
Taka sama logika jak mówienie że to broń zabija a nie jej użytkownicy

dr_dex

2017-12-26, 23:03
Jaczuro napisał/a:

Dzieki za dedykacje :ok:
Wlasnie dlatego nalezy korzystac z profesjonalnych, odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pokojow VR a nie grać na tym w domu, gdzie jest tysiace potencjalnych czynnimow przez ktore mozna zrobic sobie krzywde!

:amused:



Jak sobie kupisz zestaw do VR to zobaczysz jak sie to konfiguruje, w szczegolnosci ze musisz ustawic tzw klatke bezpieczenstwa. Wyjscie poza obreb klatki zygnalizowane jest w okularach wiec musisz sie mocno starac aby wjebac sie na szafe ...

ps: wiem bo mam: i szafe i oculusa ;)

mateuszsadoltzr

2017-12-28, 00:03
to tak samo jakby powiedziec ze kogos zabił samochód. Typ zabił sie przez własną głupote tyle w temacie.

urzadzenie nie zabijają,robią to ludzie przy pomocy tych urządzeń

Kutarate-Miszcz

2017-12-28, 02:17
na Hardzie już kilku innych przed nim "niechcący" przewróciło się na słoik... :krejzi: ale chyba tamci przeżyli :-D