18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Grudniowy geniusz

mygyry • 2017-12-27, 14:03
19-letni mężczyzna, który zatankował na stacji niewłaściwe paliwo do samochodu wpadł na nietypowy pomysł. Do wypompowania zatankowanej benzyny z baku postanowił użyć przemysłowego odkurzacza będącego na wyposażeniu stacji. Odkurzacz wybuchł i stanął w płomieniach.
Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem, około godziny 17:00 na stacji paliw przy ul. Łęczyńskiej. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Został z kolei uszkodzony odkurzacz o wartości około 16 tys. zł.

Mężczyzna przyjechał na stację samochodem z silnikiem diesla. Przez pomyłkę nalał do baku benzyny, zamiast oleju napędowego. Kiedy zrozumiał, że popełnił błąd, usiłował wypompować benzynę z baku przy pomocy odkurzacza, który jest na wyposażeniu stacji paliw. To także był błąd. Odkurzacz wybuchł i stanął w płomieniach.

– Kierowca będzie musiał pokryć straty. Prokurator oceni, czy nie odpowie także za sprowadzenie zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi

Może kiedyś wprowadzą testy IQ przed testami na prawo jazdy...

loleklbn

2017-12-28, 02:56
to gosc odemnie z dzielnicy cygus pieprzony

jo...........ku

2017-12-28, 18:26
Niedawno było info że gość zatankował gaz do auta z wykręconą butlą, teraz to... Myślę że na egzaminie na prawo jazdy powinny być jeszcze obowiązkowe testy na inteligencję.

Pa...........or

2017-12-28, 21:46
Debili nie sieją. Mi dwa razy w firmie zatankowali diesla benzyną. Najlepsza akcja była dalej, bo jeden cycek tą benzynę zlał do pojemnika po płynie do spryskiwacza (nie wiem dlaczego) a drugi wlał to potem do tego samego auta jako spryskiwacz do szyb. Obaj zastanawiali się co tak śmierdzi benzyną.
Oczywiście oba typy uważają się za inteligentnych ludzi, którzy innych mają za idiotów i 500plusy.