18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruby się wkurwił

Jesse.Pinkman • 2021-11-17, 22:37
Chuderlak chyba nieco się zdziwił.

KonioBijca

2021-11-17, 22:50
Ej ty dziadek, poj***ło cie?! Zostaw grubasa, niech sami załatwiają sprawę.

wertuqq

2021-11-17, 23:53
Co se dziadek za cycki potrzymał, to jego.

garota

2021-11-18, 01:32
U mnie w szkole był chłopaczek, ksywa Bonanza...w porównaniu do rówieśników był wielki i cichy. Przez co go gnębili. Ciężko było do niego jakoś dotrzeć, ale ja zawsze mu mówiłem jak twierdził że nie umie się bić i dlatego się nie broni, że z jego wymiarami i siłą wystarczy że złapie kogoś za łeb i zacznie ściskać...no i jednak dotarłem do gościa. Przy następnej okazji złapał takiego chudego skunksa z patologicznej rodziny co wszystkich zaczepiał i po prostu go zaczął ściskać za łeb. Potrzeba było 4 gości żeby go uspokoić i uwolnić tego chuderlaka ze śmiertelnego uścisku. Twarz Bonanzy zmieniła się z miśka we wk***ionego niedźwiedzia, serio zabił by chłopaczka gdyby nie my...w sumie dzięki mnie...w sumie to sam nie wiem.

Krakus36

2021-11-18, 06:02
Ludzie zapominają że grubasy pod tłuszczem mają więcej mięśni niż p*zdy w rurkach chuderlawe :) bo grubas każdego dnia musi wstawać i popie**alać z obciążeniem ...

PS: Kto nie ma brzuch kiepsko r*cha ;P

RZEŹNIKONATOR

2021-11-18, 07:35

squach

2021-11-18, 08:10
Nelsona założył dziadek ale słabo. Bo gruby murzyn miał klęknąć...

Silverface

2021-11-18, 08:51
Był z jakieś 2-3 dni temu filmik z chyba tym grubciem i też skasował gościa. Tak jak mówiłem, grubemu Bossowi się nie fika, bo Boss sprawi że się znika. :D

Kamklo4215

2021-11-18, 10:05
No i się skończyło rumakowanie :-P

~prophetess

2021-11-18, 10:54
Krakus36 napisał/a:


PS: Kto nie ma brzuch kiepsko r*cha ;P



Gorzej jak już fujary spod brzucha nie możesz wygrzebać :mrgreen:

htp

2021-11-18, 12:19
prophetess napisał/a:

Gorzej jak już fujary spod brzucha nie możesz wygrzebać



Każda dama wkłada sobie sama.

wojtasbbi

2021-11-18, 12:43
garota napisał/a:

U mnie w szkole był chłopaczek, ksywa Bonanza...w porównaniu do rówieśników był wielki i cichy. Przez co go gnębili. Ciężko było do niego jakoś dotrzeć, ale ja zawsze mu mówiłem jak twierdził że nie umie się bić i dlatego się nie broni, że z jego wymiarami i siłą wystarczy że złapie kogoś za łeb i zacznie ściskać...no i jednak dotarłem do gościa. Przy następnej okazji złapał takiego chudego skunksa z patologicznej rodziny co wszystkich zaczepiał i po prostu go zaczął ściskać za łeb. Potrzeba było 4 gości żeby go uspokoić i uwolnić tego chuderlaka ze śmiertelnego uścisku. Twarz Bonanzy zmieniła się z miśka we wk***ionego niedźwiedzia, serio zabił by chłopaczka gdyby nie my...w sumie dzięki mnie...w sumie to sam nie wiem.



Chyba w każdej polskiej szkole był taki przypadek. W równoległej klasie był chłopaczek który już w podstawówce odbiegał wyglądałem od rówieśników. Gnębili go, bili, śmieli się z niego. Chłopak zaczął rosnąć, w gimnazjum wyłapał wszystkich swoich prześladowców. Na swoje oczy widziałem jak połamał dla gościa szczękę, po prostu wyskoczyła z zawiasów. Nigdy później nikt go nie zaczepiał, po tamtej akcji nabrał jeszcze więcej pewności siebie i zaj***ł plombę nauczycielowi od wf-u

:lol:

Strielok1

2021-11-18, 15:05
Gdybyście nie wgapiali się w jego cycki to jak dziadek go złapał zauwazylibyscie że gość jest nieźle nabity, nie trzęsie jak galareta.

Rozjebie

2021-11-18, 20:45
wojtasbbi napisał/a:

połamał dla gościa szczękę,



Nauczcie sie wieśniaki mówić po polsku. Co zrobił? - Połamał, Komu? - Gościowi, Co? - Szczękę.
Skąd to "dla gościa" sie w ogóle u was wzięło, parobku?

dr_dex

2021-11-18, 22:19
Dobrze, ze treser w pore opanowal agresywa malpe