18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grubcia chciałaby na łódkę

~Sunday • 2020-02-15, 18:59

W szczycie formy to ona nie jest :mrgreen:

~Velture

2020-02-15, 19:09
Otyłość powinna być karalna. Nie mylić z nadwagą. Mówię o otyłości.
Jeśli ktoś ma otyłość powinien z automatu tracić prawo do wszelkich świadczeń socjalnych (w tym również do ubezpieczenia zdrowotnego aby nie zapie**alać później szpitali bo przez swoje życiowe wybory nie ma miejsca dla normalnych ludzi).
Spasiona na zasiłku czy innym dodatku socjalnym? Odcinamy z automatu pieniądze podatników bo widocznie za dużo ich ma skoro może żreć jak świnia.
Spasiona z cukrzycą? Nie ma dofinansowania na leczenie.
Potrzebne organy/operacja związana z wpie**alaniem codziennie kilogramów gówna? Nie i ch*j.

Chcesz to płać z własnej kobzy. Jak nie będziesz mieć z czego to i żreć nie będziesz mieć za co.

W stanach jak widzę programy gdzie są te pie**olone tuczniki 200kg+ i idą im jakieś operacje pomniejszania żołądka robić, dawać specjalistyczny sprzęt do domu i inne kosztowne rzeczy to mi się już nawet nie chce śmiać tylko płakać. Po ch*j?

marynarz88

2020-02-15, 19:42
W takim przypadku to nie wiem czy supertankowiec zachował by stateczność gdyby ją na niego załadowali

saves

2020-02-15, 19:45
Wypaść do wody z łódki stojącej na brzegu.... To już wyższy poziom sp***olenia.

~McSadol

2020-02-15, 20:24
Morświn wrócił do naturalnego środowiska ..

luja27

2020-02-15, 20:24
Hamburgerowa inteligencja

Essent

2020-02-15, 20:26
Sam ważę troszkę ponad normę ale nie jestem taką k***a , niezdarą, łamagą itp. :homer:

Lobo24

2020-02-15, 20:37
Druga część filmu.

Xs...........33

2020-02-15, 21:38

EdmundKemper

2020-02-15, 23:29
Ale łódka nie chce grubci.

Karboksylator

2020-02-15, 23:55
no ładnie, to wiemy skąd w japonii tsunami

Goldi85

2020-02-16, 09:15
Wieloryb w naturalnym środowisku :)

JednorękiBandyta

2020-02-16, 09:18



~Velturek napisał/a:

Otyłość powinna być karalna. Nie mylić z nadwagą. Mówię o otyłości.
Jeśli ktoś ma otyłość powinien z automatu tracić prawo do wszelkich świadczeń socjalnych (w tym również do ubezpieczenia zdrowotnego aby nie zapie**alać później szpitali bo przez swoje życiowe wybory nie ma miejsca dla normalnych ludzi).
Spasiona na zasiłku czy innym dodatku socjalnym? Odcinamy z automatu pieniądze podatników bo widocznie za dużo ich ma skoro może żreć jak świnia.
Spasiona z cukrzycą? Nie ma dofinansowania na leczenie.
Potrzebne organy/operacja związana z wpie**alaniem codziennie kilogramów gówna? Nie i ch*j.
Chcesz to płać z własnej kobzy. Jak nie będziesz mieć z czego to i żreć nie będziesz mieć za co.
W stanach jak widzę programy gdzie są te pie**olone tuczniki 200kg+ i idą im jakieś operacje pomniejszania żołądka robić, dawać specjalistyczny sprzęt do domu i inne kosztowne rzeczy to mi się już nawet nie chce śmiać tylko płakać. Po ch*j?



Na dodatek takie bydle pochłania tyle żywności co 5 normalnych ludzi dziennie xD sądy powinni do jakiś ośrodków wysyłać takie osoby, jest anoreksja choroba i jest obżarstwo i jedno i drugie powinno być leczone lecz to drugie przymusowo bo inni cierpią nie tylko sama w sobie osoba jak wyżej wspomniano :P , ale odnośnie tych restrykcji co napisałeś się nie zgodzę bo często osoba utrzymująca rodzine pracująca na siedząco po 12h tak czy siak bd miała nie tyle co nadwagę a otyłość ale nic z tym nie poradzi mimo że jest zdrowym dorosłym chłopem... No klauzula o tym że dana osoba pracuje i styl jej pracy może by wyjaśniał sprawę...Resztę na mielonkę dla zwierząt haha

ZgRyZ

2020-02-16, 18:14
velturek, to, że jesteś niedojebem umysłowym, daje się odczuć po twoich wypocinach, które wciskasz na sieć. nie upoważnia cię to jednak, pie**olony niedorobie (zapewne wynik pozasezonowej wycieczki rowerowej mamusi) do obrażania ludzi. jestem cukrzykiem i choć nie mam nadwagi, często słyszę, że jestem duży i chętnie skarciłbym cię osobiście, lecz widzę, że bozia doświadczyła cię odpowiednio. IQ malutkie jak twój fiucik.