18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Groźna mina...

Jesse.Pinkman • 2021-11-03, 15:02
...nie zrobiła na byczku większego wrażenia 8-)

dżonyłojlker

2021-11-03, 15:07
00:29 na widowni jest jakiś fachowy doktór, już wie, że będzie amputacja :shock:

sothis

2021-11-03, 15:33
I się odpalą zaraz podsmiewacze z torreadorow, jakie to pipki i pedałki. A potem pójdą z wypiekami na twarzy oglądać te dramatyczne zmagania piłkarzy, gdzie śmierć spogląda dzielnym zawodnikom w oczy podczas każdego straszliwego faulu.

Albo jak to byczka męczą, jak to go przygotowują etc. ch*j w corride, byczki i torreadorow, ale k***a, śmiać się z nich i jednocześnie oglądać piłkę nożną to hipokryzja jak sk***ysyn.

baronturbina

2021-11-03, 15:44
sothis napisał/a:

I się odpalą zaraz podsmiewacze z torreadorow, jakie to pipki i pedałki. A potem pójdą z wypiekami na twarzy oglądać te dramatyczne zmagania piłkarzy, gdzie śmierć spogląda dzielnym zawodnikom w oczy podczas każdego straszliwego faulu.
Albo jak to byczka męczą, jak to go przygotowują etc. ch*j w corride, byczki i torreadorow, ale k***a, śmiać się z nich i jednocześnie oglądać piłkę nożną to hipokryzja jak sk***ysyn.


Poluzuj rajtuzy. W tym chodzi o to, że fruwających torreadorów się doskonale ogląda.

KFCnigget

2021-11-03, 15:52
sothis napisał/a:

I się odpalą zaraz podsmiewacze z torreadorow, jakie to pipki i pedałki. A potem pójdą z wypiekami na twarzy oglądać te dramatyczne zmagania piłkarzy, gdzie śmierć spogląda dzielnym zawodnikom w oczy podczas każdego straszliwego faulu.
Albo jak to byczka męczą, jak to go przygotowują etc. ch*j w corride, byczki i torreadorow, ale k***a, śmiać się z nich i jednocześnie oglądać piłkę nożną to hipokryzja jak sk***ysyn.



ale co to k***a za sport? co tu oglądać do ch*ja? i od kiedy sport musi być walką na śmierć i życie, bo jeśli tylko o to Ci chodzi to może przywróćmy walki gladiatorów :kawa:

sothis

2021-11-03, 15:53
baronturbina napisał/a:

Poluzuj rajtuzy. W tym chodzi o to, że fruwających torreadorów się doskonale ogląda.



A to akurat prawda, też lubię popatrzeć na dokonania bydła.
Chociaż najbardziej doceniam wszelkie atrakcje dziejące się hulajnogarzom. Strasznie wk***ia mnie ta grupa społeczna :)

RayRobinson

2021-11-03, 15:54
sothis napisał/a:

I się odpalą zaraz podsmiewacze z torreadorow, jakie to pipki i pedałki. A potem pójdą z wypiekami na twarzy oglądać te dramatyczne zmagania piłkarzy, gdzie śmierć spogląda dzielnym zawodnikom w oczy podczas każdego straszliwego faulu.
Albo jak to byczka męczą, jak to go przygotowują etc. ch*j w corride, byczki i torreadorow, ale k***a, śmiać się z nich i jednocześnie oglądać piłkę nożną to hipokryzja jak sk***ysyn.



Gumę w majtach poluzuj. Dobry meczyk nie jest zły, podobnie jak latający torreador.

sothis

2021-11-03, 15:56
KFCnigget napisał/a:

ale co to k***a za sport? co tu oglądać do ch*ja? i od kiedy sport musi być walką na śmierć i życie, bo jeśli tylko o to Ci chodzi to może przywróćmy walki gladiatorów



Ooooo... Wyśmienity pomysł. Jestem za gladiatorami.

baronturbina

2021-11-03, 16:07
sothis napisał/a:

A to akurat prawda, też lubię popatrzeć na dokonania bydła.
Chociaż najbardziej doceniam wszelkie atrakcje dziejące się hulajnogarzom. Strasznie wk***ia mnie ta grupa społeczna


Szczególnie j***ne p*zdy na elektrycznych co ponad 40 latają. I stare baby na wsiach jeżdżące skuterami i rowerami pod prąd.

Banox

2021-11-03, 18:00
Ole ole! :lol:

Alonso

2021-11-03, 18:21
Teraz gdy przeżył połowa lasek z widowni chciałaby się z nim r*chać. Torreadorzy to bohaterowie.

notak

2021-11-03, 19:14
Alonso napisał/a:

Teraz gdy przeżył połowa lasek z widowni chciałaby się z nim r*chać. Torreadorzy to bohaterowie.



one by się r*chały nawet za free z połową widowni,
ale z tego co wiem to typ nie przeżył, więc będą musiały r*chać trupa, co i tak im pewnie nie przeszkadza,
w końcu to bohater

Adam_WKLADAM

2021-11-03, 20:14
00:51 pedały po tyłkach sie głaskajo.. od teraz jaranie sie korridą to tak samo jak jaranie się piłka nożną... pedalstwo

mazga50

2021-11-03, 20:28
Biustonosz na plecy założył...