18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gromda to pikuś :x

BassaBoss • 2022-06-25, 11:03
Dobre świry szacun za brak szacunku do zdrowia:D


SirMajkel

2022-06-25, 11:06
no i fajnie, debile mają gdzie pajacować i może nie będą dymić na mieście.

Halman

2022-06-25, 11:09
rozrywka dla neandertalczyków

BassaBoss

2022-06-25, 11:22
Halman napisał/a:

rozrywka dla neandertalczyków



p*zda zawsze będzie p*zda :)

Halman

2022-06-25, 11:31
BassaBoss napisał/a:

p*zda zawsze będzie p*zda



a co tu widzisz męskiego w kopaniu się w jakiejś klatce jak dzieci w przedszkolnej szatni?

Kriski

2022-06-25, 11:54
Jaranie się MMA to pedalstwo.

mesjans

2022-06-25, 12:16
Napie**alanie się bez rękawic za jakieś marne grosze, ale to trzeba być mentalnym zjebem.

baronturbina

2022-06-25, 13:00
BassaBoss napisał/a:

p*zda zawsze będzie p*zda


A ci wojownicy szorują sobie plecy po walkach w łaźni? Lepiej być zawsze p*zdą niż wojowniczym pedałem.

jkllll485

2022-06-25, 13:38
Mentalne zjeby zaczynają się właśnie formować, poczekajmy 10-15 lat lub nawet i szybciej jak obijanie już pustego łba da neurologiczne objawy. Jak taka, ameba życiowa trafi na SOR gdy będzie siedział na wózku z otwartym ryjem , pieluchą na dupie bo będzie szczał i srał pod siebie a, jedyne co będzie umiał powiedzieć to yyyy...

Nyrewesa

2022-06-25, 13:48
Polska hooliganka ostatnich pięciu lat to lansik na insta, torebka LV ,dilerka i zabawa w gangsta. Jedziemy na opini sprzed 10-15 lat.

rafalxp

2022-06-25, 14:03
I bardzo dobrze...sami się wykończa.oby nie spłodzili potomstwa.

AnalAcrobat

2022-06-25, 14:57
Banan mi zaimponował, pięknie amortyzował ciosy twarzą :mrgreen:
A tak serio, to ostatni Polak z Arki fajnie ruska poskładał.

A teraz do wszystkich zjebow, którzy to krytykują. k***a mac, zrozumcie , że nie każdy jest taki sam. Jeden potrzebuje takiej adrenaliny a drugi siedzi przed tv. Jeden zapie**ala samochodem, motorem a jeszcze inny włazi na góry w zimę. Siedzi sobie taki Janusz z browarem w piwnicy i komentuje po co oni się biją, za marne grosze, po co właził na Nanga Parbat , przecież tam tylko zimno, tlenu prawie nie ma i bunkrów nikt tam nie zbudował. Dla jednych to jest śmieszne dla drugich życie.
I zdziwilibyscie się ilu z takich gości w życiu codziennym wcale nie są troglodytami na zasiłku. Banan może akurat tak, ale chociażby ten ostatni Polak wyglądal na ogarniętego typka, który po prostu lubi ten sport.

IcoJaRobieTu

2022-06-25, 15:54
AnalAcrobat napisał/a:

Jeden potrzebuje takiej adrenaliny a drugi siedzi przed tv. Jeden zapie**ala samochodem, motorem a jeszcze inny włazi na góry w zimę.



I ja się z tym zgodzę, bo ludzie są różni i mają inne potrzeby. Problem tylko w tym, że z czasem u niektórych taka "adrenalina" może przerodzić w uzależnienie i ludzie chcą jej więcej i więcej. Dlatego coraz bardziej ryzykują i po prostu z czasem przekraczają granicę zdrowego rozsądku i giną, lub srają pod siebie jak to poetycko opisał kolega jklll485.

Przykładem mogą być prochy, dla jednych wystarcza zapalenie zioła raz na jakiś czas, a ktoś inny będzie szedł coraz dalej bo będzie mu ciągle mało i skończy jako heroinista lub inny podludź obciągający za działkę. Dlatego we wszystkim najważniejszy jest złoty środek, a w tym filmiku go brak. Bo napie**alanie się na gównianej arenie ryzykując życie i zdrowie, to już głupota a nie przyjemna "adrenalinka" związana ze sportem, współzawodnictwem czym samą walką. Więc masz rację kolego, ale nie w tym przypadku.

BassaBoss

2022-06-25, 16:42
AnalAcrobat napisał/a:

Banan mi zaimponował, pięknie amortyzował ciosy twarzą
A tak serio, to ostatni Polak z Arki fajnie ruska poskładał.
A teraz do wszystkich zjebow, którzy to krytykują. k***a mac, zrozumcie , że nie każdy jest taki sam. Jeden potrzebuje takiej adrenaliny a drugi siedzi przed tv. Jeden zapie**ala samochodem, motorem a jeszcze inny włazi na góry w zimę. Siedzi sobie taki Janusz z browarem w piwnicy i komentuje po co oni się biją, za marne grosze, po co właził na Nanga Parbat , przecież tam tylko zimno, tlenu prawie nie ma i bunkrów nikt tam nie zbudował. Dla jednych to jest śmieszne dla drugich życie.
I zdziwilibyscie się ilu z takich gości w życiu codziennym wcale nie są troglodytami na zasiłku. Banan może akurat tak, ale chociażby ten ostatni Polak wyglądal na ogarniętego typka, który po prostu lubi ten sport.



Dziena mordo

;-)

Bo taki ułożony Halman jak to to nie interesuje powinien nawet tego nie oglądać..ps ja nie krytykuje twoich pedalskich wpisów czy poglądów (Halmanie)

:lol: