18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gringhouse - Dead Proof

Wilczex • 2009-12-14, 17:30


film łączy typowy horror z kinem akcji pełnym samochodowych pościgów. Jest efektem fascynacji tymi gatunkami reżysera Quentina Tarantino, autora kultowego "Pulp Fiction".
Bardzo popularna w Austin didżejka, Jungle Julii (Sydney Tamiia Poitier), oraz jej dwie przyjaciółki, Shanna (Jordan Ladd) i Arlene (Vanessa Ferlito), wyruszają do innego miasta, by tam porządnie się zabawić. W ślad za nimi wyrusza Stuntman Mike (Kurt Russell), facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę, ale przede wszystkim lubi zabijać? Czy dziewczyny staną się jego ofiarami?

Jak to Tarantino - zajebisty pod każdym względem. Pomimo, ze Planet Terror podoba mi się bardziej ten też widziałam więcej niż raz. Kawał dobrej roboty!

Krzysztof

2009-12-20, 03:32
Od tego filmu właśnie zaczynałem przygodę z Tarantino. Przyznam rację "Planet Terror" bardziej przypadł mi do gustu.

nikos

2010-06-14, 11:14
Tarantino i Rodriguez wymiatają, polecam całą ich twórczość

Scarlet

2010-06-14, 12:34
genialny film, a co najważniejsze nie ma momentu, żeby się tu nudzić. jak to u tarantino <3

sveq

2010-07-16, 00:52
Byłem na tym w kinie na maratonie. Kiedy miałem już wychodzić do innej sali film się zaczął i jakoś przykuł moją uwagę i postanowiłem zostać. Nie zawiodłem się :mrgreen: . Oglądałem go później jeszcze 2 razy i na pewno do niego jeszcze zajrzę ;-)
Film z czystym sumieniem mogę polecić :-)