18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grid girls znikają z Formuly1

józekdeluxe • 2018-01-31, 17:15
Kojarzycie te zajebiste dupeczki stojące w szpalerze po każdym wyścigu F1? To ich nie będzie, bo wspaniali Amerykanie, którzy od niedawna rządzą F1 wymyślili, że to kłóci się z obecną opinią społeczną. Kobieta nie może być traktowana jako narzędzie promocji czegokolwiek.

Panowie, powiedzcie papa :cry:



Dodam, że 2 tygodnie temu Sean Bratches, szef Liberty Media (obecnego właściciela F1) powiedział, że rezygnacja z hostess nie wchodzi w grę.
Zmiany dotyczą również serii towarzyszących F2, GP3 itd.

Ja pie**olę :homer:

Ludzie, czasy naprawdę się zmieniają i jestem tym przerażony.

https://m.sportowefakty.wp.pl/formula-1/735174/smutna-wiadomosc-dla-fanow-f1-znikna-grid-girls

-_..........._-

2018-02-01, 12:56
@up Nie rozumiesz zasady "dziel i rządź". W ogóle ludzie nie jej rozumieją (może poza takimi jak @2up). W ogóle, k***a, ludzie przestali czytać klasyków i byle małpa, która ich czyta, może bezczelnie z nich korzystać...

poligon6

2018-02-01, 13:31
Up@

Tylko co ta zasada ma wspólnego z kredytowaniem? Chce załozyć firmę i mam pomysł to nie latam z kapeluszem po znajomych tylko idę do banku, chociarz w obecnej chwili jest kickstarter.

FanatiCS

2018-02-01, 14:19
polygon6 tak kredyt umożliwia osobie nie posiadającej odpowiedniego kapitału wystartowanie z projektem ale weź tez pod uwagę że wiele osób bierze kredyt na przysłowiowa pralkę czy odkurzacz. Mało tego, jest zachęcany do brania tego kredytu i kupowania tej pralki. W Polsce 70% osób nie stać na pokrycie nagłego wydatku w wysokości 2000zł dlatego właśnie muszą pożyczać nawet tak małe sumy. Jak masz nóż na gardle i musisz zapłacić rachunki i braknie ci 300zł to już musisz brać kredyt.
Dlatego napisałem że nawet niepozorny rozpad więzi społecznych, rodzinnych sprzyja korporacjom. Dziel i rządź panie.

krasnal_hałabała

2018-02-01, 16:34
józekdeluxe napisał/a:



Ale wiesz, że to że na przykład jesteś inteligentny to również wygrana na loterii genetycznej. I teraz się tym chwalisz, tak jakbyś miał na to wpływ i co zarzucasz tym atrakcyjnym kobietom.

Czyli klasyczny #fucklogic



Po prawdzie racja, jednak mam jedno ale, jeśli nawet jestem inteligentny to nie jest tak że "Jakiego mnie Boze stwozyłeś takiego mnie mosz, jakie srom takie leci", jeśli byłbym inteligentny (nie mówię że jestem), to wówczas mam żwir, muszę wiele pracy i nauki włożyć w to żeby wydobyć z tony żwiru pięć gramów złota w postaci wiedzy zaś co do urody, te kobiety które pracują na swój wygląd są moralnie, jak najbardziej, uprawnione do wykorzystania swojego atutu, pracują poprzez sport, naukę dobrych manier czy co tam robią paniusie, jednak kobieta która jedynie mało je i nie dlatego że potrafi opanować łaknienie rozumem (bo to już również świadczy o inteligencji) tylko dlatego że po prostu ma taki metabolizm i apetyt mały i nie uprawia sportu, nie biega i nie wkłada w to żadnej pracy a mimo to jest piękna że ja pie**olę to już jest wygrana na loterii genetycznej.

Co się tyczy inteligencji to tutaj nie wystarczy mało jeść ale trzeba dużo pracy włożyć w to, choćbyś urodził się z najlepszymi genami i miał najlepsze predyspozycje to jeśli nie będziesz czytał, słuchał, obserwował (jak mawiał Sokrates "Po to bogowie dali nam dwoje oczu i dwoje uszu a tylko jeden język abyśmy więcej obserwowali i słuchali a mniej mówili", i tak mawiał bo nie zostawił żadnej pracy pisanej po sobie a tego dowiadujemy się z "Dialogów" Platona który był prawdopodobnie jego uczniem) i jeśli nie włożysz w to pracy to wówczas choćbyś miał najlepsze geny i predyspozycje będziesz głupi a choćbyś miał najgorsze geny i całkowity brak predyspozycji ale włożysz w to pracę i spędzone całe dnie nad książkami podczas gdy twoi koledzy będą j***ć, r*chać, chlać i prężyć muskuły do panienek na dyskotekach to i tak będziesz jako tako inteligentny a nawet bardziej niż taki co wygrał zdolności poznawcze na loterii genetycznej a wolał imprezować. Bywa jednak że to ten co nic nie robi jest lepszy od tego co robi więcej, niestety dla ludzi liczy się dzisiaj efekt a nie wysiłek i dlatego jest jak jest i mamy świat w którym nieroby mają wszystko a ludzie którzy rwali sobie włosy po nocach nad księgami, psuli oczy i czytali, czytali albo tacy którzy ćwiczyli całe dnie choć ból rozrywał im mięśnie i tak będą gorsi od tych co nic nie robią bo mają lepsze geny.

Niektórzy teraz wpadną na pomysł żeby ludzie z lepszymi genami płacili podatek od lepszych genów ale to już zakrawa o szaleństwo bo pluje w ryj selekcji naturalnej dzięki której nasz gatunek przetrwał i przez której brak dzisiaj, upada. Rozwiązaniem jest wprowadzenie organicyzmu i lepszego systemu edukacji, dyscypliny i posłuszeństwa uczniów wobec nauczycieli w szkołach i połączyć kolektywizm z indywidualizmem, co da się zrobić wbrew powszechnej opinii (przynajmniej tak wynika z moich eksperymentów myślowych i metodologii spekulatywnej bo niestety nie mam warunków ani możliwości potwierdzenia mojej tezy empirycznie), Po prostu należy wymagać od lepszych więcej a gorsi? cóż... sam jestem "gorszy" więc nie chcąc być hipokrytą zachowam milczenie z racji że nie chcę świadczyć przeciw samemu sobie i własnej "kaście". Z resztą... kto to będzie czytał? po ch*j ja to piszę? w dupie to mam...

Kejo553

2018-02-02, 06:46
Jak tak dalej pójdzie to kobietki całkiem bez pracy zostaną :-P

marcinsud

2018-02-03, 02:28
swoją drogą ciekawe, że hostessy najbardziej przeszkadzają kobietom, które i tak by nie mogły jako hostessy pracować nawet jakby zrzuciły nadmiarowe 30 kg masy.

no_fearPL

2018-03-17, 06:51
Cytat:

swoją drogą ciekawe, że hostessy najbardziej przeszkadzają kobietom, które i tak by nie mogły jako hostessy pracować nawet jakby zrzuciły nadmiarowe 30 kg masy

kobietom nigdy nie dogodzisz a hostessy maja wygladaj jak te na zdjexiu Pozdro