18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Greta Terrorystka

saves • 2019-10-13, 15:43
Dla fanów nieskrępowanej motoryzacji i wrogów downsizingu

pankruk

2019-10-13, 20:46
Co do dpf to kumpel w E90 2.0d wyciął i ostatnio na akcji "Smog" zabrali mu dowód rejestracyjny.

za...........zh

2019-10-13, 20:58
kienzler napisał/a:

Co do dpf to kumpel w E90 2.0d wyciął i ostatnio na akcji "Smog" zabrali mu dowód rejestracyjny.


I prawidłowo

Tr...........ty

2019-10-13, 22:04
kienzler napisał/a:

Co do dpf to kumpel w E90 2.0d wyciął i ostatnio na akcji "Smog" zabrali mu dowód rejestracyjny.



Powinni mu jeszcze dopie**olić grzywnę ze 2k EUR jak na zachodzie. W ciemnogrodzie nowa moda, na wypie**alanie DPFu i katalizatorów. Później jedzie się za takim i spaliny gryzą w gardło. Ale najważniejsze, że gardzony tutaj zachód ma gdzie sprzedawać motoryzacyjne trupy. Ciemnota nie rozumie, że na krótkie miejskie dystanse nie kupuje się diesla.

tepad.no

2019-10-13, 22:23
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ciemnota nie rozumie



Gryzienie powietrza w miesiącach zimowych bo "węgiel to dobro narodowe a diesel musi dymić" - check
Pozamykane oddziały w szpitalach, kolejki do specjalistów - check
"Tylko 500+, kościół i PiS ocali nasze dzieci" - check
Nagminne zapie**alanie 80 przy szkołach gdzie jest 40 - check


I możnaby jeszcze wymieniać także ten. Nie każ im rozumieć takiego 'fenomenu' jak GT i tego co ma do powiedzenia(w raczej irytujący sposób - przyznaję) bo oni ledwo co rozumieją swoje otoczenie - tak na granicy ewolucji.

wins89

2019-10-13, 22:51
@SupremeLeader

oo to to to

marinis

2019-10-13, 23:22
TB303 napisał/a:

Wk***ia mnie już ciągłe pieprzenie o tej małej piździe.


Małej piździe? Ona ma 16 lat, a nie 10.
16 lat to już dorosłe fizycznie kobiety.

japonczek

2019-10-14, 00:16
Moje pierwsze skojarzenie


Andrzejas

2019-10-14, 01:28
Każdy Chinol może sobie smrodzić i śmiecić na skalę przemysłową, a ja mam się czuć winny, bo mam auto X z silnikiem Y ?!
Dopóki Greta nie przekona największych rządów tego świata, żeby zakazali koncernom produkowania tylu odpadów, to my tu sobie możemy ...wtykać wacik w każdy wydech i pić drinki przez makaron. Nic to nie da.

Poziom zanieczyszczenia powietrza według krajów - https://preview.redd.it/ojavdnvfhgr01.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=5bb151ded643305a0f90f33d3ded3f4c2272412f

Kto robi syf, ten robi syf i nie ma co brać od razu winy na siebie.

modoc

2019-10-14, 05:19
Poza tym DPF to największa ściema. Przy wypalaniu oddaje wszystko z nawiązką do atmosfery.
Poza tym zapchany dpf wymusza większe spalanie. A nawet potem oddanie go do pralni dpf daje tyle, że jest płukany w h*j agresywną chemią i trafia to wszystko do kanalizacji. Razem z toksycznym popiołem z tego płukania. Więc pie**olenie o ekologii i dpfie to zwykła głupota i niewiedza w tym temacie.

Wiewór

2019-10-14, 11:30
marinis napisał/a:

Małej piździe? Ona ma 16 lat, a nie 10.
16 lat to już dorosłe fizycznie kobiety.



Jak to ma znaczenie. Dla ciebie i tak za żywa i za w jednym kawałku chory pojebie.
Tobie by dopiero bryknął jakby leżała na stole sekcyjnym z wiszącymi bebechami poćwiartowana jak porcja rosołowa.

TB303

2019-10-14, 11:32
marinis napisał/a:

16 lat to już dorosłe fizycznie kobiety.



Napiszę kolejny raz: Lecz się k***a!

emperorzbigniew

2019-10-14, 18:04
Andrzejas napisał/a:


Poziom zanieczyszczenia powietrza według krajów -
Kto robi syf, ten robi syf i nie ma co brać od razu winy na siebie.



Zaiste ciekawa to mapa i niespodziewana nieco. Zastanawia, czemu tak w k***ę zanieczyszczeń jest w Afryce i Azji Mniejszej. Nawiewa im gówna z Chin i Indii czy coś innego? Może to po prostu pył pustynny i wrzucili go do jednego wora jako "pollution"? Ktokolwiek?

Drugie ciekawe - super-ekologiczna Europa Zachodnia wcale niespecjalnie lepiej niż Polska i okolice.


Tr...........ty

2019-10-14, 22:44
modoc napisał/a:

Poza tym DPF to największa ściema. Przy wypalaniu oddaje wszystko z nawiązką do atmosfery.
Poza tym zapchany dpf wymusza większe spalanie. A nawet potem oddanie go do pralni dpf daje tyle, że jest płukany w h*j agresywną chemią i trafia to wszystko do kanalizacji. Razem z toksycznym popiołem z tego płukania. Więc pie**olenie o ekologii i dpfie to zwykła głupota i niewiedza w tym temacie.




Jesteś głupi. DPF się płucze gorącą wodą pod ciśnieniem. Podczas "wypalania" w trakcie jazdy najbardziej trujący syf zostaje "wypalony", a to co się wydostaje do atmosfery tragedii nie robi. Zwiększone spalania jest tylko momentalnie, żeby zainicjować pewne zjawiska w DPFie i następuje to podczas dłuższej jazdy, jak się filtr nagrzeje. Dlatego, debilu, jak się jeździ dieslem 4km dziennie po mieście, to DPF się "zapycha". Szczególnie, że takie imbecyle jak ty jeżdżą tylko okazyjnie kupionymi, niemieckimi autami klasy premium, które mają nie więcej niż 200k km

pankruk

2019-10-15, 22:41
TranzystorWyklęty napisał/a:

Powinni mu jeszcze dopie**olić grzywnę ze 2k EUR jak na zachodzie. W ciemnogrodzie nowa moda, na wypie**alanie DPFu i katalizatorów. Później jedzie się za takim i spaliny gryzą w gardło. Ale najważniejsze, że gardzony tutaj zachód ma gdzie sprzedawać motoryzacyjne trupy. Ciemnota nie rozumie, że na krótkie miejskie dystanse nie kupuje się diesla.



Z dieslami to u nas jest tak, że ludzie to kupują dla tylko i wyłącznie jednego argumentu - "mało pali".
Ja jeździłem 5 lat 2.0 dieslem, a od 1,5 roku jeżdżę 2.0 benzyną.
Diesel palił średnio 2,5 l na 100 km mniej ale za to w skali roku naprawiałem więcej rzeczy.
Benzynka kosztuje mnie w samym paliwie ok. 250 zł miesięcznie więcej ale za to nie martwię się o poważniejsze awarie.

Ogólnie bieda popycha ludzi w diesle, to widać na stacjach jak tankują po 30 zł.
Nadeszły czasy nowocześniejszych aut z dpf-ami i znowu bieda popycha ludzi do wycinania tych filtrów.
To samo ma się z opałem, gdyby ludzie mieli kasę na porządny opał to nikt by nie palił śmieciami.
Cały czas w różny sposób karze się biednych za to, że są biedni.