18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Grecki suchar

HO...........OR • 2016-07-17, 12:24
-Za co grecy aresztowali pilota oraz pasażerów tureckiego Black Hawka?

-Zostali aresztowani za nielegalne przedostanie się na terytorium kraju :idzwch*j:

KillerLaugh

2016-07-17, 14:17
A "biednych uchodźców" (w tym terrorystów) przyjmują jak leci :roll: Może trzeba było pontonem przypłynąć...

pakicito

2016-07-17, 19:42
Twoja wypowiedź mi pprzypomniała dobry tekst, wieć zacytuję Stracha:
nie każdy z widłami to Zeus, czy k***a Neptun

simoni

2016-07-17, 21:19
Od kiedy to Grecy kontrolują granice? :idzwch*j:

FCDK

2016-07-17, 23:35
Mało tego, nie maja zamiaru dać im azylu i na dniach odeślą ich z powrotem do Turcji :lol: A akurat w tym przypadku można by uznać, że azyl polityczny im się należy. Za to azyl dostają "uchodźcy" z państw takich jak... Maroko, Algieria, Erytrea, Pakistan itd. :roll:

zenasek

2016-07-18, 07:58
No coz w takich oto popier...onych czasach przyszlo nam zyc.
I dopoki ciagle nie da sie mieszkac na Marsie doputy szans na poprawe tego stanu rzeczy nie widze... :-/

nowynick

2016-07-18, 13:15
Zawsze mogli dopłynąć na pontonach uprzednio wypieprzając paszporty do morza. W ogóle ten zamach stanu to jakieś niedorozwoje robiły - żadnych planów, żadnej koordynacji, wszystko na pałę i chyba żadnych motywów (na pomysł pojmania czy zabicie Erdogana ktoś wpadł parę godzin po rozpoczęciu) "bierzem broń i idziemy". Cytując Kiszczaka zapytanego o zamach na Gorbaczowa w 1991: "ja zrobiłbym to lepiej" :mrgreen:

PS jak tak działają oficerowie NATO to czuje się od razu bezpieczniejszy...

Salceson

2016-07-18, 14:03
Co dorelacji między Turkami, a Grekami to jest tak, że od kiedy pamiętam to rosła tam jedynie nienawiść, coś w rodzaju "przyjażni" pomiędzy Rosjanami, a Polakami. Grecja była 300 lat pod zaborem tureckim, zaszłości pozostały do dziś. Między sobą potrafili się kłócić o kawałek skały na morzu, więc ich reakcja jakoś mnie nie dziwi i zwyczajnie utwierdza w przekonaniu, że to głupki...

eMJay8086

2016-07-18, 20:47
@ nowynick

Rozsądni ludzie, wyciągający wnioski na podstawie faktów, doskonale wiedzą co to był za "zamach stanu".