18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graficzne tombeau na śmierć żula.

de_Sade • 2019-05-14, 13:00
Dawni wojownicy obawiali się tylko jednego- śmierci we własnym łóżku. Tu widzimy prawdziwego wyznawcę ideałów minionych czasów. Pan żul umarł po długiej i nierównej walce z życiem na ławce pod blokiem; do ostatnich chwil towarzyszył mu jego oręż- butelka wódki, którą jednak chroni własnym ciałem przed naszym wścibskim wzrokiem. Nabierieżnyje Czełny, Rosja.


~Angel

2019-05-14, 13:38
de_sade napisał/a:

Dawni wojownicy obawiali się tylko jednego- śmierci we własnym łóżku. Tu widzimy prawdziwego wyznawcę ideałów minionych czasów. Pan żul umarł po długiej i nierównej walce z życiem na ławce pod blokiem; do ostatnich chwil towarzyszył mu jego oręż- butelka wódki, którą jednak chroni własnym ciałem przed naszym wścibskim wzrokiem. Nabierieżnyje Czełny, Rosja
Tag: #iżul #ławka #śmierć #butelka.



W którym wydaniu bajek znalazłeś tę historyjkę?

Chyba że to jakaś przypowieść o Świętym Żulu, który zmartwychwstał gdy poziom stężenia alkoholu spadł poniżej 5 promili :lol:




de_Sade

2019-05-14, 13:43
k***a, musiałeś to zepsuć? przecież widać, że na Twoim zdjęciu kolejność zdarzeń na tym happeningu jest odwrócona! Pierw montują pana Żula, a dopiero później odgrywa on swoją rolę i umiera!

Zostałem perfidnie okłamany :(
Мужчина умер с бутылкой водки в руках застряв в лавке

Z drugiej strony- w sztuce najbardziej liczy się opowieść ;)

r061071

2019-05-14, 17:42
zmylily go ze buty zlecieli

Oponka

2019-05-14, 21:08
ja jebie. gościu ma tak zadeptane pięty w butach, że pewnie nie raz już patrzył w oczy śmierci z przepicia

kajman86

2019-05-15, 10:09
Odszedł kochając to co robil

krejczek

2019-05-15, 14:56
przynajmniej sie nie wyj***l

uho82

2019-05-15, 19:24
Aż mi nogi zdrętwiały jak patrzę na niego.