18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graficy faktu

VideCulFide • 2012-06-15, 19:50
Jak zwykle w formie :-D Tematem ich wyobrażeń suczka kory Ramonka, która jak wiadomo lubi sobie troche przykopcić :mrgreen:

al...........10

2012-06-16, 16:28
AntyPejs napisał/a:

Tematem ich wyobrażeń suczka kory Ramonka


Co k***a? A po polsku?

fruwajacy

2012-06-16, 16:55
Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".

makasa20

2012-06-16, 23:35
fruwajacy napisał/a:

Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.

fruwajacy napisał/a:

Najbardziej przygnębiający jest fakt, że ta kobieta wywinie się bo jest "celebrytką" i może głupio tłumaczyć się, że ktoś chciał jej zrobić kawał. W przypadku gdyby chodziło o zwykłego, szarego obywatela sprawa byłaby prosta i nikt nawet by nie słuchał idiotycznych tłumaczeń, że "to przesyłka wysłana na mojego psa, a nie na mnie".


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.

JupikajejMadafaka

2012-06-17, 11:20
a moze by tak wysłac kilka takich paczek do Donalda, Gajowego Komora, Jarusia K. i innych pojeb*w polityków, ciekawe czy im wjazd na chate zrobią?

tylko trawy szkoda...

BMWswap

2012-06-17, 12:20
makasa20 napisał/a:


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.



nie musisz powtarzać

makasa20 napisał/a:


Najbardziej przygnębiające jest to ze za 3 gramy idziesz do paki ! albo zawias. A policja zamiast łapać dilerów którzy opływają w luksusach na Teneryfie to przez takie procederyh podwyższają sobie statystyki bo mają do wyrobienie. To jest żałosne w naszym państwie.



nie musisz powtarzać