18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra XXI wieku

RapujacyToster • 2017-11-14, 05:46
Jak w dzisiejszych czasach robi się gry 8-)




PS. oczywiście uszanowanko dla Rockstar za darmowe DLC i niech im się wiedzie a rzodkiew płodzi :amused:

Res0r

2017-11-14, 19:56
Co do Wargamingu się zgodzę. Oprócz pojazdów (statków, samolotów, czołgów) premium, które nierzadko mają tyle samo plusów co minusów (czytaj - da się to bez problemu zabić) to amunicja premium jest do kupienia za normalną walutę zdobywaną w grze bez pieniędzy. Jest generalnie ciężej się dorobić, ale podczas samej bitwy to nie czuć wcale dominacji pay2win.

Putis

2017-11-14, 20:03
GTA Online, niby DLC Darmowe, ale kwoty na nowe pojazdy itd są tak ogromne, że nie można zarobić na to grając ciągle Pacific Standard... bo ile też można... Online było świetne, ale niestety jest mocno skierowane w obecnym momencie na zarobek a mniej na samą grywalność, updatey są fajne i owszem ale nie dają takiej frajdy jak zarabianie kasy na napadach... Więc koniec końców na updatey i tak musisz wydać realne pieniądze...

Magnic

2017-11-14, 21:58
Misiek_KRK napisał/a:

Chyba Ci sie poj***ły portale.
Nie każdy na sadisticu wiec co to jest ign masterpiece games
tym bardziej wersja 10.
Kupiłeś sobie to graj i nie zawracaj nam dupy gierkami.



Aż im zaczęło walić cebulą z monitora.

ZajętyPelikan

2017-11-15, 07:15
Ahh te dzieci i ich problemy, za naukę się k***a weźcie!

TheByQ

2017-11-15, 17:32
@Res0r Ta, może teraz, ale jeszcze kilka lat temu to bez prawdziwej kasy ch*ja miałeś, a nie amunicję premium. Gracze zaczęli odchodzić z gry bo pay2win straszny i bez czołgu/amunicji premium ch*ja ugrasz to Wargaming zaczął srać w gacie i zmiany wprowadzili. Choć nawet teraz ludzie narzekają na amunicję premium która kosztuje ze 3 razy tyle co normalna, która i tak jest kurewsko droga.

Lepiej grać w War Thunder, gdzie czołgi/samoloty premium dają ci tylko więcej kasy i wszystkie rodzaje amunicji masz praktycznie za free.

rudikopf

2017-11-15, 19:57
Ustawione jak Polska demokracja...