18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gra w pokera,nie naśladuj.

Essent • 2017-01-02, 21:06
Filmik o tym jak przej***ć 231 tys.dolarów amerykańskich, w sumie to j***ć stulejarza :shock:

:shock:

Murgen

2017-01-03, 11:24
Same cwaniaki bo widzą karty :) - gość miał 4% szans bo tamten miał asa w ręce, gdyby zamiast niego miał np damę czerwo to ten blondyn miałby 77% szans na wygraną po flopie. Szansa na wylosowanie pary asów we flopie mając trzeciego w ręce nie jest wysoka...

bollol_stern

2017-01-03, 12:32
Nie pojmuję oglądania hazardu i grania na żetony bez pokrycia, emocje są kiedy możesz stracić albo wygrać. Kasyna to jednak, często jest patologia i wymaga kontaktu face to face z ludźmi. Osobiście preferuję giełdę.

razak

2017-01-03, 13:49
@ up

kolego to jest turniej na kilka set bądź kilka tysięcy osób wpłacasz wpisowe np 5.000$ i masz możliwość wygrać np 500.000 $. Kilka miejsc jest płatnych. Osobiście to pewnie o giełdzie wiesz cały ch*j. Pozdrawiam

bollol_stern

2017-01-03, 15:36
@upup
No może nie jestem ekspertem na Twoim poziomie, nie obracam też milionami. Obsługa aplikacji z dowolnego domu maklerskiego, też nie wymaga doktoratu. Uda się ok, nie uda się nie ok. Są pewniaki w które warto zainwestować i ch*jowe opcje. Pewnie w gronie znawców jak Ty i Petru bym nie pasował, kolego.

aleleble

2017-01-03, 16:17
Tutaj macie takie podstawy gry.Krótki filmik,więc polecam całość.


razak

2017-01-03, 18:03
@bollol_stern za stawianie na równi petru* (gówno piszemy z małej) z jakimkolwiek użytkownikiem sadola powinny Ci się urodzić czarne dzieci. Wracając do tematu... Nie mam pojęcia gdzie pasujesz, a gdzie nie... nawet nie przeczytałeś komentarzy by w jakikolwiek sposób dowiedzieć się na czym polega turniej tego typu który jest na filmiku nie wspominając już o zaczerpnięciu wiedzy z pierwszej lepszej stronki wystukanej w google. Wykazałeś się ultra nie wiedzą i po prostu nie przekonałeś mnie do tego, że grasz na giełdzie gdyż .... ehhh nie chce mi sie po prostu do Ciebie i tak nie dotrze taka intuicja pokerowa :)

p4nk1

2017-01-03, 18:34
support3 napisał/a:

Dobra, płatne trolle kaczyńskiego już wysrały se idiotyzmy, pora odnieść się do tematu. Zwróciliście uwagę, że przy tym stole to same jakieś niedojoby?



Dobra, płatny trollu PetruDiTu, pierwsze zdanie filmu rozpoczyna się "In outer table..." a ty profesjonalistów wypatrujesz? Ćwierćmózgiem bije na kilometr.

Toolpa

2017-01-03, 23:36
@aleleble

Dzięki.

k***a kiedyś grywałem w pokera i wydawało mi się umiem, ale jak czytam ekspertów z sadistica, to wymiękam.

elfis

2017-01-03, 23:37
decode21
też to zauważyłem, był temat a już nie ma
co innego jak popie**olone trolle piszą o Papieżu
niektórzy admini wtedy popiskują jak panienki

Pankracy_Młot

2017-01-05, 19:27
Jak można wejść all-in z kompletnym gównem po flopie? I to po takim zachowaniu przeciwnika po wcześniejszym raisie. Czy ten pajac pierwszy raz grał w pokera?