18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gra pozorów

Janus92 • 2020-01-07, 14:51
Tak, selfie to świetny pomysł, kochanie.

ws...........dy

2020-01-07, 14:54
Ale fajna c**a. Ciekawe czy się depiluje... :-? Ubralbym se jej stringi

dżonyłojlker

2020-01-07, 15:09
kovallo napisał/a:

Ale fajna c**a. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Muszę Cię zmartwić, to jest chłopiec. To młode pokolenie chłopców ubiera się i wygląda jak dziewczęta. Można się przejechać.

;-)

Sajlenthill

2020-01-07, 15:11
patitati napisał/a:

Muszę Cię zmartwić, to jest chłopiec. To młode pokolenie chłopców ubiera się i wygląda jak dziewczęta. Można się przejechać.



Może mu o to chodziło?

szaman1991

2020-01-07, 15:11
kovallo napisał/a:

Ale fajna c**a. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?

:roll:

freaky

2020-01-07, 15:53
szaman1991 napisał/a:

Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?



Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.

wertuqq

2020-01-07, 16:24
freaky napisał/a:

Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.



Koneser się k***a znalazł.

Catchcart

2020-01-07, 17:08
Typowa karyna j***ć chuliganów

~zsakuł

2020-01-07, 18:44


Źródło: ladbible.com

Tr...........ty

2020-01-07, 19:01
Janus92 napisał/a:

Gra pozorów



Instagramowa rzeczywistość.

ws...........dy

2020-01-07, 19:14
szaman1991 napisał/a:

Ty chory pojebie na bank ma takie łoniaki, ze aż na dupie wychodzą, bo przecież która kobieta w tych czasach w szczególności młoda się depiluje?



Ajaja. Ale mi narobiles ochoty

:-P



:-P



:-P



:-D

impressa88

2020-01-07, 23:01
freaky napisał/a:

Muszę wyznać, że na poprzednich studiach miałem całkiem atrakcyjną koleżankę, nie głupia, fajna i wolna. Laska dwadzieścia parę lat, pozornie zadbana i chyba zainteresowana, bo ma zajęciach z terapii manualnej zaczęła się do mnie łasić. Wszystko było spoko do czasu, gdy robiliśmy jakieś ćwiczenia dolnych kończyn i rzuciły mi się w oczy długie pojedyncze czarne włoski na jej stopach, tam na paliczkach bliższych kości śródstopia. Zszokowało mnie, że ich nie usunęła, bo trudno je przeoczyć. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, że kobieta w takim miejscu w ogóle ma owłosienie. Nawet u mnie takich nie ma. W każdym razie aż mnie cofnęło.



Kto wybrzydza ten nie r*cha. Koniec kropka

Nellum

2020-01-08, 04:32
niech ktoś wrzuci zdjęcie tego potwora/dziewczyny w wannie co jest cała owłosiona i paskudna :D

V8ROG

2020-01-08, 06:48
kovallo napisał/a:

Ale fajna c**a. Ciekawe czy się depiluje... Ubralbym se jej stringi



Ja pie**ole ale ty musisz być przykry w rzeczywistości. W ręku częściej ch*ja masz niż kubek.