18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

gra o tron - skrzynia

flaszka • 2017-08-31, 13:32
Producent ponoć później zmienił zdanie i zmienili na inną zawartość skrzyni bo ta scena była zbyt hardcorowa


nowynick

2017-08-31, 14:55
heh uwielbiam tą książkę (i serial aczkolwiek książka lepsza - Ci co mi napiszą przecież było tak samo przeczytali chyba tylko tom 1). Chociaż ostatnie odcinki trochę mnie zawodzą. Jakby zarżnęli Aryę zamiast Littlefingera było by bardziej w stylu Martina (sorka za spojlera :mrgreen: ). Przez cały sezon 7 nie zginął żaden Stark i Lanister, słabo!

krasnal_hałabała

2017-08-31, 17:46
@up, A to miał być ostatni sezon? będzie chyba jeszcze jeden nie?

Jo...........23

2017-08-31, 18:03
nowynick napisał/a:

Jakby zarżnęli Aryę zamiast Littlefingera było by bardziej w stylu Martina...



Ale tak było bardziej zaskakująco i z większym sensem.
Littlefinger już tak mnie wk***iał. :)

hypertonic

2017-08-31, 21:45
Gorąco polecam książkę "Gra o Tron" wraz ze wszystkimi tomami.
Serial trochę ssie, jest parę różnic względem książki aczkolwiek nie zmieniają one zbyt wiele.

rdk477

2017-08-31, 21:46
Co mnie wk***ia, to wszechobecne spuszczanie się nad Snowem (teraz już Targaryenem - ja pie**olę) i jeszcze nieuchronny związek jego ze smoczą suczką. k***a, to jest takie oczywiste, banalne, mainstreamowe i populistyczne, że chce mi się rzygać.

hfbnmiuytp

2017-08-31, 22:06
Ja bym tych reżyserków i producencików wywiózł i zostawił w najgorszej dzielnicy Detroit, za to że cały sezon ani razu nie pokazali Ducha. Nosz k***a mać tego nie mogę zdzierżyć. Na pie**olone smoki jest hajs i czas, a żeby wstawić raz na parę sekund j***nego wilczura to nie. Ps. żeby jakiś "wszystkowiedzący" się nie spiął, wiem że wilk grający Ducha zdechł, ale k***a jak smoka można zrobić w CGI to wilka nie da rady? Tfu

przemslot

2017-08-31, 22:13
@rdk77
r*chanie swojej ciotki jest mainstreamowe?

Aikawa

2017-09-01, 00:12
Według mnie GoT ssie i TWD jest o wiele lepsze

wigan77

2017-09-01, 00:22
jak mozna porownac Got z TWD?

nowynick

2017-09-01, 08:01
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, A to miał być ostatni sezon? będzie chyba jeszcze jeden nie?



nic takiego nie napisałem aczkolwiek sezonów od początku miało być rzeczywiście 7 nie 8 (a może 9?), najwyraźniej zbyt złote jaja to znosi żeby skończyć to kręcić.

Ma...........ke

2017-09-01, 10:03
przemslot napisał/a:

@rdk77
r*chanie swojej ciotki jest mainstreamowe?


Jon i Deanerys są w tym samym wieku. A chyba lepiej ciotkę niż siostrę?
Zresztą jeden ch*j serial jak serial.
A jaranie się grą o tron to pedalstwo a wszyscy fani to ciota i ch*j.

Zabójca

2017-09-01, 13:49
nowynick napisał/a:

heh uwielbiam tą książkę (i serial aczkolwiek książka lepsza - Ci co mi napiszą przecież było tak samo przeczytali chyba tylko tom 1). Chociaż ostatnie odcinki trochę mnie zawodzą. Jakby zarżnęli Aryę zamiast Littlefingera było by bardziej w stylu Martina (sorka za spojlera :mrgreen: ). Przez cały sezon 7 nie zginął żaden Stark i Lanister, słabo!





Śmierć smoka była zajebista.

mit2

2017-09-01, 15:04
rdk477 napisał/a:

wszechobecne spuszczanie się nad Snowem (teraz już Targaryenem - ja pie**olę)


Poważnie nie domyślałeś się, że Jon to nie bękart Neda tylko syn Rhaegara? Trochę główka słabo pracuje widzę.