18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra na instrumencie

de_Sade • 2019-10-01, 23:29
Dziewczyny chyba dopłaciły ekstra...


oso

2019-10-01, 23:34

Budrys2000

2019-10-01, 23:45
Panowie, nie wiem skąd te nagrania, ale życzę spokojnej nocy.

r061071

2019-10-01, 23:47
niby malpa a kuśka jak u białasa

SomebodySomebody

2019-10-02, 00:20
r061071 napisał/a:

niby malpa a kuśka jak u białasa



Pozazdrościć co nie?

~Velture

2019-10-02, 00:26
Śmieją się p*zdy w samochodziku, że małpa sobie konia wali i ch*ja oblizuje a później grzecznie wrócą do domu i swojemu facetowi to samo zrobią. :kawa:

Dzisiaj

2019-10-02, 00:35
ooo kurde pan inzynier ubogaca kulturowo europe? No ale co ja tam wiem, nie znam sie na ich kulturze...

gustav665

2019-10-02, 00:37
śmiech dziecka na końcu mówi dużo o rodzicach

Putikonto

2019-10-02, 01:31
Oso, masz zadbane dłonie

zdun

2019-10-02, 06:26
miejmy nadzieję że po tym doświadczeniu pań ich faceci stanęli na wysokości zadania i władowali po same kule.

witoldo16

2019-10-02, 08:19
Drze ta p*zde a pewnie sama by go obciagnelo

Alonso

2019-10-02, 09:53
Czyli robienie sobie loda jest w 100% zgodne z naturą.
Dziękuję bo już się bałem, że coś ze mną nie tak.

Gnbb

2019-10-02, 11:06
gustav665 napisał/a:

śmiech dziecka na końcu mówi dużo o rodzicach



Cóż o rodzicach wiadomo, że śmieszy ich członek, o tobie zaś wiadomo, że jesteś kolejną sp***oloną srająca się nad gówniakami.

10k lat znanej nam historii - gówniaki widywały wszystko, od egzekucji do j***nia, za czasów Cesarstwa Rzymskiego mogły to poczuć z bliska... Obecnie gówniaki chowane w twój sposób mają problemy z każdą dziedziną seksualności. Płaczą po masturbacji w okresie dojrzewania, bo to grzech, na samą myśl, że zobaczą sutka już po zawodach. Samice rozkraczają się przed połową osiedla - bo szuka uznania własnej seksualności, czemu? Bo rodzice wypierają, że ich małe 'dziecko' dorasta. Pokolenie j***nych stulejarzy i lachociągów, to jest właśnie efekt chowania w ten sposób.

Nie mówie, żebyś od razu dziecku prezentował swoje prącie, ale do ch*ja biegasz i oczy zasłaniasz jak psy na podwórku się jebią?

gustav665

2019-10-02, 12:39
Gnbb napisał/a:

Cóż o rodzicach wiadomo, że śmieszy ich członek, o tobie zaś wiadomo, że jesteś kolejną sp***oloną srająca się nad gówniakami.
10k lat znanej nam historii - gówniaki widywały wszystko, od egzekucji do j***nia, za czasów Cesarstwa Rzymskiego mogły to poczuć z bliska... Obecnie gówniaki chowane w twój sposób mają problemy z każdą dziedziną seksualności. Płaczą po masturbacji w okresie dojrzewania, bo to grzech, na samą myśl, że zobaczą sutka już po zawodach. Samice rozkraczają się przed połową osiedla - bo szuka uznania własnej seksualności, czemu? Bo rodzice wypierają, że ich małe 'dziecko' dorasta. Pokolenie j***nych stulejarzy i lachociągów, to jest właśnie efekt chowania w ten sposób.
Nie mówie, żebyś od razu dziecku prezentował swoje prącie, ale do ch*ja biegasz i oczy zasłaniasz jak psy na podwórku się jebią?



łoo kurde, no jak twoim zdaniem kobiety się jebią z sąsiadami, płaczesz/twój syn płacze po masturbacji, jebiesz się z żoną nad kołyską to raczej mi to wygląda na jakis tam patologiczny blokowiskowy wyjątek, no przykro mi stary, miej na pociechę świadomość, że 90% ludzi z twojego otoczenia ma normalne życie. Ja tam mam normalną dziewczynę, sex jest raczej czymś intymnym niż na pokaz i raczej jesteśmy dobrymi ludźmi.