18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniarze z Lisewa Malborskiego

WujekMajkel • 2023-04-23, 09:44
Jakiś czas temu wrzucałem filmik jak patola się zachowuje na lekcji i jeszcze to transmituje live.
Moja duszyczka się raduje bo zostali ukarani bardziej niż tylko naganą dyrektora.
Co prawda ja dopie**oliłbym im z 10 razy więcej do odpracowania ale cóż...


Halman

2023-04-23, 09:51
zbieranie psich gówien spoko ale na szyi karteczka z imieniem, nazwiskiem adresem i dlaczego zbiera gówna.

Halman

2023-04-23, 09:54
VeIture napisał/a:

do scalenia...



sam jesteś do scalenia, wychowawczo powinno trafić to jak najbardziej na główną...

~Velture

2023-04-23, 09:55
Halman napisał/a:

sam jesteś do scalenia, wychowawczo powinno trafić to jak najbardziej na główną...



Wychowawczo powinieneś tutaj mieć dawno temu perma a ciągle ciebie pełno.

psotna_cipka

2023-04-23, 10:12
powinni jeszcze otrzymać cotygodniowe pałowanie od policji do czasu aż nauczyli by się szacunku

Halman

2023-04-23, 10:14
VeIture napisał/a:

powinieneś tutaj mieć dawno temu perma a ciągle ciebie pełno.



kothletino

2023-04-23, 10:27
Czekajcie, dobrze rozumiem, że dostali 10h do odrobienia przez 3 miesiące i zakaz przynoszenia telefonów do szkoły?
Przecież to jest k***a śmieszne, powinni ich wypie**olić z tej szkoły na zbity pysk i żadna inna szkoła w promieniu 10 km nie powinna ich przyjąć. pie**olona patola.

howke

2023-04-23, 10:29
To jest rezultat bezstresowego wychowywania dzieci. Kiedyś gówiak dostałby od belfra w łeb, lufę w dzienniku i wycieczkę do dyra. Rodzice wezwani do szkoły mieli wstyd na całą okolice, wpie**ol od ojca, szlaban na wyjścia z domu… a teraz sami wiecie jak to wygląda…
¯\_(ツ)_/¯

Ogórek

2023-04-23, 10:35
Jak dla mnie to mała kara !!!

howke napisał/a:

To jest rezultat bezstresowego wychowywania dzieci. Kiedyś gówiak dostałby od belfra w łeb, lufę w dzienniku i wycieczkę do dyra. Rodzice wezwani do szkoły mieli wstyd na całą okolice, wpie**ol od ojca, szlaban na wyjścia z domu… a teraz sami wiecie jak to wygląda…
¯\_(ツ)_/¯



I to powinno być przywrócone!!. Ale zaraz im wynajdą chorobę lekki autyzm albo inne sp***olenie i są nie tykalni.

~Velture

2023-04-23, 10:43
kothletino napisał/a:

Czekajcie, dobrze rozumiem, że dostali 10h do odrobienia przez 3 miesiące i zakaz przynoszenia telefonów do szkoły?
Przecież to jest k***a śmieszne, powinni ich wypie**olić z tej szkoły na zbity pysk i żadna inna szkoła w promieniu 10 km nie powinna ich przyjąć. pie**olona patola.



To jest najpewniej wymiar miesięczny czyli po 10h miesięcznie przez 3 miesiące - łącznie 30h.
Maks to chyba 20h miesięcznie dla nieletniego i chyba 40h/mc dla dorosłego.

kothletino

2023-04-23, 11:42
No to nawet 30h za taka akcje, w pale się nie mieści...

BlueHat

2023-04-23, 12:32
W gimnazjum jak chłopaki z klasy się znęcali nad księdzem to nikomu nawet do głowy nie przyszło żeby to czymkolwiek nagrywać... Nie usprawiedliwiam zachowania takiego mentalnego plebsu, ale to skrajna głupota takie rzeczy upubliczniać :roll:

Marcinqqq

2023-04-23, 12:57
wszyscy wyżej co się martwią że mało, nadzór kuratorski jest w tym najważniejszy, bo podczas nadzoru jak coś odjebią, a za małolata to nie trudno, to wtedy będą mieli dużo większe konsekwencje

Budrys2000

2023-04-23, 13:11
Do zbierania gówien i live na tiktoka