18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniarze z Lisewa Malborskiego

WujekMajkel • 2023-04-23, 09:44
Jakiś czas temu wrzucałem filmik jak patola się zachowuje na lekcji i jeszcze to transmituje live.
Moja duszyczka się raduje bo zostali ukarani bardziej niż tylko naganą dyrektora.
Co prawda ja dopie**oliłbym im z 10 razy więcej do odpracowania ale cóż...


outline

2023-04-23, 19:31
Od zawsze byli tacy nauczyciele p*zdy, którzy sobie pozwallai na szczeniackie wybryki a byli tacy, to się w tańcu nie pie**olili tylko brali cię do odpowiedzi, wpie**alali banię za banią i taki hultaj mało lachy nie opie**olił pod koniec roku żeby tylko przejść. Dwa roczniki i nauczyciel renoma wyrobiona, że u niego nie podskakujesz bo masz przej***ne.

Antoni79

2023-04-23, 20:35
outline napisał/a:

Od zawsze byli tacy nauczyciele p*zdy, którzy sobie pozwallai na szczeniackie wybryki a byli tacy, to się w tańcu nie pie**olili tylko brali cię do odpowiedzi, wpie**alali banię za banią i taki hultaj mało lachy nie opie**olił pod koniec roku żeby tylko przejść. Dwa roczniki i nauczyciel renoma wyrobiona, że u niego nie podskakujesz bo masz przej***ne.



Dziś się nie da. Oskarżą nauczyciela o mobbing, prześladowanie. Dzisiaj szkołą i nauczycielami rządzą rodzice z kasą, dorobkiewicze, lokalni politycy. Nauczyciele wycofali się, bo jak podpadniesz jakiejś lokalnej gwieździe, to cię zniszczą

Przykład u mnie-siksy oskarżyły nauczyciela o molestowanie. Narobiło się smrodu, chłopaka zawiesili, przesłuchiwali, na koniec uniewinnili, a siksy nie wiem co chciały bo też zeznania wycofały.. Jedna córka dyrektora z sąsiedniej szkoły. Chłopakowi złamali karierę, mimo że był dobry w tym co robił i był wymagający. Jego miejsce po dłuższym czasie jak opadł kurz zajął sy wójta-kompletne beztalencie, głąb i pozorant.

to...........10

2023-04-24, 01:21
RsPrDol napisał/a:

Kiedys to by mieli pasem, kablem albo rzemieniem doj***ne



Ale wiesz, że ta patologia przemocowe zachowania wyniosła właśnie z domu?

mikolab1891

2023-04-24, 08:52
Obowiązkowe rozbrajanie z telefonów na wejściu do budy i oddawanie ich przy wyjściu - taki to będzie mieć finał musiało już niedługo!

Wari

2023-04-24, 09:28
Szczyle bezkarne w PL-u tak jak negroidy w Jueseju. Efekt ten sam.

Antoni79 napisał/a:

Dziś się nie da. Oskarżą nauczyciela o mobbing, prześladowanie. Dzisiaj szkołą i nauczycielami rządzą rodzice z kasą, dorobkiewicze, lokalni politycy. Nauczyciele wycofali się, bo jak podpadniesz jakiejś lokalnej gwieździe, to cię zniszczą
Przykład u mnie-siksy oskarżyły nauczyciela o molestowanie. Narobiło się smrodu, chłopaka zawiesili, przesłuchiwali, na koniec uniewinnili, a siksy nie wiem co chciały bo też zeznania wycofały.. Jedna córka dyrektora z sąsiedniej szkoły. Chłopakowi złamali karierę, mimo że był dobry w tym co robił i był wymagający. Jego miejsce po dłuższym czasie jak opadł kurz zajął sy wójta-kompletne beztalencie, głąb i pozorant.


Ale zobacz jakie mamy podwójne standardy: nauczyciela za choćby podejrzenie molestowania zniszczą w moment, a klechy za udowodnioną pedofilię nawet nie tkną.

Emilian89

2023-04-24, 11:58
kothletino napisał/a:

Czekajcie, dobrze rozumiem, że dostali 10h do odrobienia przez 3 miesiące i zakaz przynoszenia telefonów do szkoły?
Przecież to jest k***a śmieszne, powinni ich wypie**olić z tej szkoły na zbity pysk i żadna inna szkoła w promieniu 10 km nie powinna ich przyjąć. pie**olona patola.




Tak było za czasów normalnej szkoły. Teraz to pie**olony kabaret pod wyrwigroszem

SuchyHarry

2023-04-28, 22:13
Pisałem to na innym forum, ale napiszę to i tutaj - powinno się ich wyj***ć z tej szkoły i do szkół w promieniu 30 km wilczy bilet. Niech sobie dojeżdżają do sąsiedniego powiatu. Co za sk***iałe państwo, ja pie**ole.