18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniana robota

Jesse.Pinkman • 2022-02-05, 15:17
:idzwch*j: z taką robotą.

grudzin7

2022-02-05, 15:24
Jesse.Pinkman napisał/a:

Gówniana robota.



Ale ty wiesz, że on nie dłubał w szambie tylko kopał studnię? Zwykłą woda go pochlapała...

silwerbalk

2022-02-05, 15:40
Ojoj dostał woda z rynny ..... Jakby tam były fekalia to typ by już dawno nie żył....metan by go zaj***ł

Direct1

2022-02-05, 15:45
Chłop kopie studnie. Stoi w ostatniej / pierwszej drynie zależy jak patrzeć - ta która jest najglebiej. Podkopując dryne, która pod własnym ciężarem i dryn na nią naciskających opada wgłąb ziemi i w taki sposób dostają się do czystej wody głębinowej zdatnej do picia bez chloru i innego gówna. Także bardzo zdrowa woda a nie ścieki. Ochlapalo go bloto :-) sadol óczy sadol bawi.

dżonyłojlker

2022-02-05, 15:55
Direct1 napisał/a:

Chłop kopie studnie. Stoi w ostatniej / pierwszej drynie zależy jak patrzeć - ta która jest najglebiej. Podkopując dryne, która pod własnym ciężarem i dryn na nią naciskających opada wgłąb ziemi i w taki sposób dostają się do czystej wody głębinowej zdatnej do picia bez chloru i innego gówna. Także bardzo zdrowa woda a nie ścieki. Ochlapalo go bloto sadol óczy sadol bawi.



Mam pytanie, bo nigdy studni nie kopałem, ale się przymierzam: czy gostek jest cały czas na tym samym poziomie i tylko ocembrowanie się zapadło?

notak

2022-02-05, 16:00
jaka gówniana,
gorsza jest być politykiem, sprzedawczykiem

aaaaaaaaaaaaaa

2022-02-05, 16:04
parekselans napisał/a:

Mam pytanie, bo nigdy studni nie kopałem, ale się przymierzam: czy gostek jest cały czas na tym samym poziomie i tylko ocembrowanie się zapadło?



Tak...

Direct1

2022-02-05, 16:14
@up
Nie nie. Facet kopiąc wyrzuca ziemię na zewnątrz. Przy pierwszym, drugim kręgu nie ma problemu bo ziemię wyrzucisz normalnie łopata na zewnątrz i tworzy się przestrzeń pod kręgiem który osuwa się na dół a na niego z poziomu gruntu nasadzasz następny krąg. Im głębiej tym gorzej i niebezpieczniej. Bo musisz z większej głębokości wyciągać ziemię na lince wiadrem czy jakimś pojemnikiem bo np z głębokości 3 metrów już nie wyrzucisz łopatą to raz. A dwa robi się niebezpieczniej bo musisz wierzyć że kręgi które znajdują się powyżej Ciebie są na tyle wytrzymałe ( nie mają wady fabrycznej) ze będąc na dole ( tak jak wspominałem im głębiej tym mniej bezpiecznie) któryś nagle nie pęknie od naporu ziemi i zawali się wszystko na Ciebie. Taki krąg jest cholernie ciężki plus spadając z pewnej wysokości osaga niesamowite siły. Bez problemu może zabić. Kopałem studnie u siebie na działce na 8 kręgów. Głebokość studni ok 6 - 7 metrów. Ogólnie nic trodnego ale potrzeba kogoś do pomocy kto pomoże Ci nasunąc krąg jeden na drugi oraz będzie pobierał od osoby znajdującej się na dole ziemię. No i ewentualnie jako taka asekuracja.

Edit- przepraszam źle zrozumiałem pytanie. Tak facet znajdował się na jednym poziomie a kręgi osunęły się na niego ( do poziomu jego stóp)

nowynick

2022-02-05, 17:45
grudzin7 napisał/a:

Ale ty wiesz, że on nie dłubał w szambie tylko kopał studnię? Zwykłą woda go pochlapała...



mój dziadek kopał studnie przez kilkadziesiąt lat, jak woda zaczęła zalewać należało kulturalnie ale z pewnym pośpiechem wypie**alać z dołu....

shoe5maker

2022-02-05, 18:50
Direct1 napisał/a:

@up
Nie nie. Facet kopiąc wyrzuca ziemię na zewnątrz. Przy pierwszym, drugim kręgu nie ma problemu bo ziemię wyrzucisz normalnie łopata na zewnątrz i tworzy się przestrzeń pod kręgiem który osuwa się na dół a na niego z poziomu gruntu nasadzasz następny krąg. Im głębiej tym gorzej i niebezpieczniej. Bo musisz z większej głębokości wyciągać ziemię na lince wiadrem czy jakimś pojemnikiem bo np z głębokości 3 metrów już nie wyrzucisz łopatą to raz. A dwa robi się niebezpieczniej bo musisz wierzyć że kręgi które znajdują się powyżej Ciebie są na tyle wytrzymałe ( nie mają wady fabrycznej) ze będąc na dole ( tak jak wspominałem im głębiej tym mniej bezpiecznie) któryś nagle nie pęknie od naporu ziemi i zawali się wszystko na Ciebie. Taki krąg jest cholernie ciężki plus spadając z pewnej wysokości osaga niesamowite siły. Bez problemu może zabić. Kopałem studnie u siebie na działce na 8 kręgów. Głebokość studni ok 6 - 7 metrów. Ogólnie nic trodnego ale potrzeba kogoś do pomocy kto pomoże Ci nasunąc krąg jeden na drugi oraz będzie pobierał od osoby znajdującej się na dole ziemię. No i ewentualnie jako taka asekuracja.
Edit- przepraszam źle zrozumiałem pytanie. Tak facet znajdował się na jednym poziomie a kręgi osunęły się na niego ( do poziomu jego stóp)



A teraz wyobraź sobie taką studnie 35m głębokości. Jak zobaczyłem byłem w szoku. I weź wtedy zaufaj kręgom, że wytrzymają.

dżonyłojlker

2022-02-05, 19:11
shoe5maker napisał/a:

A teraz wyobraź sobie taką studnie 35m głębokości. Jak zobaczyłem byłem w szoku. I weź wtedy zaufaj kręgom, że wytrzymają.



Znam taką miejscówkę w gdzie jest studnia 54m.

Wyjcio

2022-02-05, 19:15
ale to zajebiscie wyglada, wydaje sie, ze to jego do gory wypycha.
taki troche mindfuck

Tuco

2022-02-05, 20:26
Wyjcio napisał/a:

ale to zajebiscie wyglada, wydaje sie, ze to jego do gory wypycha.
taki troche mindfuck



Przyjrzyj się uważniej.