18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gówniak nie w tym miejscu

TT4 • 2019-01-10, 06:58
Taka niespodzianka.


SirMajkel

2019-01-10, 16:00
prosta zasada.. bierzesz gówniaka na stok to go pilnujesz a jak jego starzy będą mieć pretensje to też powinni tą dechą zarobić po łbach.

Ca...........on

2019-01-10, 16:25
Filmik tak przycięty, że nie widać sytuacji kilka sekund wcześniej, a jak dzieciak te 2 sekundy wcześniej się wyłożył to co? Nadal byście mu przyłożyli na dokładkę? Jak spojrzycie uważnie, to on się dopiero zaczyna podnosić po upadku. ch*j w dupę należy się ogólnie stokowej tłuszczy, tak kolektywnie, bo wszyscy najchętniej by się zaj***li z chciwości. Takiej kondensacji sk***ysyństwa i zezwierzęcenia, jakie widywałem na stokach, nie ma nawet na drogach powiatowych. Dlatego przestałem jeździć w góry.

cedros

2019-01-10, 17:06
Co za debil bierze balasta na taki stok i go jeszcze nie pilnuje, jego wina, jakby się matka pruła dostałaby liścia bez zastanowienia bo mógł się zabić przez niego.

JazdaCycki

2019-01-10, 18:01
kapsiu napisał/a:

A rodzice pewnie z pretensjami ;D



rodzice na dole na piwku siedzą

Benito_Mussolini

2019-01-10, 18:11
1. Typek który skacze jest wyższy niż gówniak
2. Typek ma zieloną kurtkę (tak jak gówniak ,ale widać różnice)
3. Gdyby to był ten mały smród to by się jeszcze kawałek przeturlał

Załączam materiał dowodowy zrobiony w profesionalnym programie "paint"

Nutzz

2019-01-10, 18:12
To jeździj na Ukrainę. Pusto, tanio że aż głupio, śniegu dostatek, tylko jakość stoków taka sobie.
Jeszcze Gruzja jest spoko. I tak Cię wyjdzie taniej niż dowolny polski "kurort"

Świst

2019-01-10, 19:47
Miałem taka sama sytuację we Włoszech. Robiłem najazd na skocznię i nie miałem prawa widzieć co jest po drugiej stronie, bo hopa była zajebiście wysoka. ( stały trzy znaki, żeby nie stać w strefie ladowania) Kiedy wzbiłem się w powietrze i robiłem obrót, zobaczyłem, że po drugiej stronie stoi dzieciak. Udawał, że wyladował a stary robił mu zdjęcia. Wj***łem się w niego jak kula w kręgle łamiac mu moja deska obie nogi :idzwch*j:

LordFlorex

2019-01-10, 20:31
Miałem podobną sytuację,z tym że 3 gówniaku uznały że sobie posiedzą i odpoczną dokładnie w takim samym miejscu,na szczęście nie skoczyłem tak daleko i na żadnego nie upadłem,zwykła głupota małolatów i tyle.

Creiqu

2019-01-10, 23:56
Mój boże :-( dobrze że go to dziecko zamortyzowało :shock:

Adrianadernew

2019-01-11, 02:16
przez niemal identyczną sytuację ( z tym, że na nartach) od 6 lat miałem 4 operacje kolana i jak do tej pory o sporcie mogę zapomnieć.

jaskiify

2019-01-11, 23:56
najlepsze jest to że gdyby nie spanikował to przejechałby mu po narcie a tak wypie**olił mu prosto w kask bo obrócił deskę :D