18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gotuj z Sadolem

xPaJaCx • 2023-02-04, 01:01
Żona wie co lubimy :brawo:


pazuzu

2023-02-04, 01:14
Smiechłem :-) piwo za dystans do siebie :-)

Bourbonable

2023-02-04, 02:01
Po ch*j dodawać tyle warzyw, gdy ma się jedno duże ? :-/

35i

2023-02-04, 02:05
Warzywo mięsne, idealne na wywar. Jeżeli polak, to nie trzeba dodawać cebuli.

Klexxx

2023-02-04, 02:59
Co to za Shit?

Ludobojstw0

2023-02-04, 03:28
gdyby nie ten pie**olony Internet to bym teraz r*chał cię w dupę ty co to czytasz a tak to razem oglądamy ten koniec

Zulu-Gula

2023-02-04, 05:02
Alexxx napisał/a:

Co to za Shit?


"Wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki!" ;-)


~DMT

2023-02-04, 06:52
Kolega pyta o link do całości... :amused:

A tak na serio:

Patrzcie i uczcie się smutne p*zdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pie**olą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic k***a nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...

Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie k***a śmieszni, jak co niektórzy, co im uj***li nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...

Ode mnie - w pełni zasłużone :piwo:

radek225

2023-02-04, 06:58
Weź to usuń, proszę cię...

bansheex

2023-02-04, 07:31
DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne p*zdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pie**olą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic k***a nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie k***a śmieszni, jak co niektórzy, co im uj***li nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone




1. Laska się z nim związała jak on już był warzywem, więc to jej los nie doświadczył, sama wybrała.
2. Oni są jakiegoś rodzaju "celebrytami", biedy raczej nie klepią, żeby ich 100zł poratować ;-)

Mixy321

2023-02-04, 07:31
DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne p*zdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pie**olą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic k***a nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie k***a śmieszni, jak co niektórzy, co im uj***li nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone



Ja mam w to ogólnie wyj***ne i uważam że tt to gówno dla niedorozwojow, inceli, kukoldow

kubol

2023-02-04, 07:32
Nie no, to jest niesmaczne...

jednoręki-ujeżdżacz

2023-02-04, 07:33
Obłuda wielkich sadoli. Jak wy pie**olicie o „warzywie” to są spoko śmichy-hihy a jak ktoś sam zażartuje z siebie to żenujący żart. A właśnie, że k***a nie. Dobry żart w klimacie czarnego humoru. ch*j wam w dupe.

PabloSkills

2023-02-04, 07:38
Ja pie**ole, wytnijcie to bo jeszcze Wojtek nominacje do Oscara dostanie.

bansheex

2023-02-04, 07:41
kubol napisał/a:

Nie no, to jest niesmaczne...



Haha niesmaczne? To co powiesz, że oni ciągle o swoim seksie nawijają? Laska go nosi, ogarnia mu te rurki a później się "r*chają" :mrgreen: na insta pełno fotek jak on leży nago w tymi rurkami powykręcany i teksty o seksie, reklama durexów itd Ciągle piszą jak "to" robią a ludzie błagają o litość :lol: