18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gotuj z Sadolem

xPaJaCx • 2023-02-04, 01:01
Żona wie co lubimy :brawo:


Bourbonable

2023-02-04, 14:56
martika napisał/a:

Dużo o tych osobach w necie są małżeństwem i planują posiadanie dzieci więcej info



Ciekawe czy w tym przypadku to nadal pierwszy taniec czy raczej pierwsza jazda ? :>

Lucas777PL

2023-02-04, 15:59
to nie ten chlop z the office PL ? tam tez dobra beke krecil

invisible_as_a_rock

2023-02-04, 16:37
Ona pokazuje jaki ma dystans, suka jest chora psychicznie, ale fizycznie zdrowa, ciekawe co na to środowisko jej męża, rodziny zajmujące się takimi ludźmi, pewnie ze śmiechu srają pod siebie wraz z podopiecznymi xD

p47

2023-02-04, 17:26
Bourbonable napisał/a:

Po ch*j dodawać tyle warzyw, gdy ma się jedno duże ?



Dokładnie, mogłaby pokroić to duże żeby się szybciej ugotowało.

4man

2023-02-04, 20:41
~DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne p*zdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pie**olą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic k***a nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie k***a śmieszni, jak co niektórzy, co im uj***li nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone



Velture? niech mu noga lekka bedzie tez mam tam cegielke ale w mojej rodzinie bylo cos podobnego i sie wysprzedaliz wszystkiego i corke uratowali teraz zaczynaja od nowa zbiorki nie robili ale samochod i mieszkanie po babce sprzedany

kaszagogo

2023-02-05, 00:22
prosze usuncie to

LouisdeFunes

2023-02-05, 03:24
po ch*j coś takiego żyje? i takiemu czemuś płaci się rentę z moich k***a podatków.

ellsworth

2023-02-05, 19:33
Rzadko kiedy tak właściwym określeniem jest: niezmaczne.