18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gotuj z Sadolem

xPaJaCx • 2023-02-04, 01:01
Żona wie co lubimy :brawo:


prezes_d

2023-02-04, 07:45
DMT napisał/a:

Kolega pyta o link do całości...
A tak na serio:
Patrzcie i uczcie się smutne p*zdy, jak wygląda poczucie czarnego humoru i dystans do siebie. Nie pie**olą jak to im nie jest ciężko, jak to los ich nie doświadczył, bo wiedzą, że to i tak nic k***a nie zmieni, tylko dostosowują się do zaistniałej sytuacji, chyba w najlepszy możliwy sposób...
Nie ma dej, bo muszę mieć na podlewanie warzywa, chociaż za takie podejście, to sam bym im 100 w ciemno wpłacił, bo pomimo tak wujowej sytuacji, są w tym wszystkim zabawni, a nie k***a śmieszni, jak co niektórzy, co im uj***li nogę i już ich świat się załamał i dej, dej...
Ode mnie - w pełni zasłużone



I tu popieram w 100% nie biadolą tylko fajny numer wyj***li. Mają dystans do tego poj***nego świata i kraju. Trzeba mieć jaja żeby tak się bawić a nie narzekać. Pozdrawiam występujących jestem za.

martils

2023-02-04, 08:06
radek225 napisał/a:

Weź to usuń, proszę cię...



można usunąć ale tylko do któregoś miesiąca

~DMT

2023-02-04, 08:24
martils napisał/a:

można usunąć ale tylko do któregoś miesiąca



Usunąć można zawsze, różni się tylko kwota opłaty utylizacyjnej... :mrgreen:

Arathnmor

2023-02-04, 08:30
Bourbonable napisał/a:

Po ch*j dodawać tyle warzyw, gdy ma się jedno duże ?



Rosołek musi mieć różne rodzaje warzyw, tak samo lepszy jest jak doda się różne rodzaje mięs, kości na wzbogacenie minerałami.


Ca...........ah

2023-02-04, 08:54
Ludobojstw0 napisał/a:

gdyby nie ten pie**olony Internet to bym teraz r*chał cię w dupę ty co to czytasz a tak to razem oglądamy ten koniec



Te kureskie rzycie ...

Baronessa

2023-02-04, 09:06
Buahah... Sucharek w temacie, równie żenujący:


Leatherface

2023-02-04, 09:57
Ta wkładka rosołowa to jakiej jest płci? Bo jakoś ciężko mi zidentyfikować...

Baronessa

2023-02-04, 10:19
Leatherface napisał/a:

Ta wkładka rosołowa to jakiej jest płci? Bo jakoś ciężko mi zidentyfikować...



Nieheteronormatywny, niebinarny gej.

pawel76

2023-02-04, 10:32
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Obłuda wielkich sadoli. Jak wy pie**olicie o „warzywie” to są spoko śmichy-hihy a jak ktoś sam zażartuje z siebie to żenujący żart. A właśnie, że k***a nie. Dobry żart w klimacie czarnego humoru. ch*j wam w dupe.



Dokładnie mam takie samo zdanie. ch*j w dupę obłudnym, zj***nym, ultra prawicowym i naziolskim sadolom

dżonyłojlker

2023-02-04, 10:45
Tatuaż już ma, teraz jeszcze tylko kolczyk w nos, włosy na fioletowo przefarbować i modniś pierwsza klasa.

Budrys2000

2023-02-04, 11:27
Baronessa napisał/a:

Nieheteronormatywny, niebinarny gej.



Ale jak leży w wannie to już cispłciowy genderfluid.

Leatherface

2023-02-04, 11:44
martika napisał/a:

Dużo o tych osobach w necie są małżeństwem i planują posiadanie dzieci więcej info



Wiele już widziałem, ale w tym przypadku akt pokrycia przerasta możliwości mojej wyobraźni :lol:

macintosh

2023-02-04, 12:54
Bourbonable napisał/a:

Po ch*j dodawać tyle warzyw, gdy ma się jedno duże ?



Dla smaku k***a a do czego ?

dżonyłojlker

2023-02-04, 13:03
Leatherface napisał/a:

Wiele już widziałem, ale w tym przypadku akt pokrycia przerasta możliwości mojej wyobraźni



Był przypadek: do zakładu pogrzebowego czy prosektorium (ch*j wie już nie pamiętam), przywieźli trupa młodego mężczyzny. Pracowała tam kobita i dostrzegła, że trup ma sztywnego ch*ja. Nie potrafiła się powstrzymać i zaczęła go dojeżdżać. I tak się stało, że doszło do ejakulacji. Ciężko w to uwierzyć, ale baba zaszła w ciężę z trupem. To z niedorozwojem może też się uda, będą się opiekować słodkimi małymi downami.