18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gość w dom...

C0C0JUMBO • 2021-11-14, 13:05
...buk w dom.




Buk tak chciał.... a Ty co byś zrobił?

dudidudi

2021-11-14, 15:25
@up. czy połowa z was jest pierwszy raz w Internecie ze sie do tego buka dopie**alacie? :roll:

yoyobart

2021-11-14, 15:49
siedzę w altance ostatnio,ktoś puka-patrzę locha z 6 dziczków,grzecznie rzuciłem kilka jabłek, pożarły i poszły, k***a gacie pełne

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-14, 15:54
dudidudi napisał/a:

@up. czy połowa z was jest pierwszy raz w Internecie ze sie do tego buka dopie**alacie?



To tylko klecznicy z PiSu i konfederacji, im się wszystko z jednym kojarzy:)

Karboksylator

2021-11-14, 16:41
ci jehowi są coraz bardziej pomysłowi...

helter

2021-11-14, 17:09
na taki widok sp***oli* bym wprost przed komputer

plastic

2021-11-14, 17:15
nabijanie sie z religii jest takie edgy, wszystkie c*pki w podatawowce na to wymiękają.
w ogole nabijanie sie za pomoca tak wymyslnych gier slownych, to objaw wysokiei inteligencji i elitarnego poczucia humoru.

kazdy chcialby byc taki zabawny i odwazny, ale nie kazdy ma takie jaja.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-14, 17:46
plastic napisał/a:

nabijanie sie z religii jest takie edgy, wszystkie c*pki w podatawowce na to wymiękają.


Może trochę ci otworze oczy, Ale to nie o religie chodzi. Mnie osobiście ciekawi stopień zidiocenia naszych lokalnych klęczników, w fantastyczny sposób uzależnionych od facetów w sukienkach. Bywało na Podlasiu, że nastoletnia ofiara lubieżności seietojebliwego otwierała się i przyznawała o molestowaniu najblizszym, a te chore zjeby stawały po stronie księdza. Czyż to nie bywale? W Polsce jest dużo kretynow w przesuwny sposób uzależnionych od faceta w sukience; on może ich okraść, oszukać, nawoierdalac głupot do głowy, klecznik wszystko przyjmie jako dar od Boga. To nie o religie chodzi. Ona w sumie bywa i pozytywna, ale część naszej rodzimej populacji sprawia wrażenie skretynialej :)

35i

2021-11-14, 18:00
plastic napisał/a:

nabijanie sie z religii jest takie edgy, wszystkie c*pki w podatawowce na to wymiękają.
w ogole nabijanie sie za pomoca tak wymyslnych gier slownych, to objaw wysokiei inteligencji i elitarnego poczucia humoru.

kazdy chcialby byc taki zabawny i odwazny, ale nie kazdy ma takie jaja.



Niestety, od wielu lat kościół katolicki w Polsce sam się prosi o to, żeby z niego kpić. Patrz radio Maria i inne roszczeniowe zagrania.

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Może trochę ci otworze oczy, Ale to nie o religie chodzi. Mnie osobiście ciekawi stopień zidiocenia naszych lokalnych klęczników, w fantastyczny sposób uzależnionych od facetów w sukienkach. Bywało na Podlasiu, że nastoletnia ofiara lubieżności seietojebliwego otwierała się i przyznawała o molestowaniu najblizszym, a te chore zjeby stawały po stronie księdza. Czyż to nie bywale? W Polsce jest dużo kretynow w przesuwny sposób uzależnionych od faceta w sukience; on może ich okraść, oszukać, nawoierdalac głupot do głowy, klecznik wszystko przyjmie jako dar od Boga. To nie o religie chodzi. Ona w sumie bywa i pozytywna, ale część naszej rodzimej populacji sprawia wrażenie skretynialej



Jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili, myślałem, że wszyscy u was myślą jak ojciec Mateusz.

PERKUN

2021-11-14, 19:56
Uchodźcy zmówili k***ę!!! :kawa: